بانک‌ها، متقاضیان را از دریافت وام منصرف می‌کنند
۸۶۴۵۸۲
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
۹۸۲۰ 
نماینده مجلس:
نماینده مردم همدان از عدم همکاری بانک‌ها با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان سخن گفت و افزود: اگر هر مراجعه کننده‌ای تکلیف کار خود را با حساب معین در اختیار بانک قرار دهد، با عدم همکاری بانک روبه رو نمی‌شود ضمن اینکه در شرایط کنونی بانک آنقدر مراجعه کننده را تحت فشار قرار می‌دهد تا از دریافت تسهیلات منصرف شود.

خانه ملت نوشت: نماینده مردم همدان از عدم همکاری بانک‌ها با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان سخن گفت و افزود: اگر هر مراجعه کننده‌ای تکلیف کار خود را با حساب معین در اختیار بانک قرار دهد، با عدم همکاری بانک روبه رو نمی‌شود ضمن اینکه در شرایط کنونی بانک آنقدر مراجعه کننده را تحت فشار قرار می‌دهد تا از دریافت تسهیلات منصرف شود.

حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه صندوق توسعه یکی از راههای توسعه استان است، افزود: یکی از مشکلات موجود در استان عدم شناخت فرصت‌ها بوده و معرفی صندوق توسعه به عنوان یکی از فرصت‌ها می‌تواند تحول عظیمی به همراه داشته باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های موجود در صندوق توسعه سهمیه استانی مشخصی ندارد و بی حد مرز بودن ارائه تسهیلات در آن می‌تواند برای استان همدان و توان جذب تسهیلات موجود در استان کمک بزرگی باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد: همدان از بالاترین ظرفیت‌ها برای جذب سرمایه گذار برخوردار است و باید برای تکمیل طرح‌های تولیدی و سرمایه گذاری خود از صندوق توسعه استفاده کنیم.

وی از عدم همکاری بانک‌ها با سرمایه گذاران و تولیدکنندگان سخن گفت و افزود: اگر هر مراجعه کننده‌ای تکلیف کار خود را با حساب معین در اختیار بانک قرار دهد، با عدم همکاری بانک روبه رو نمی‌شود ضمن اینکه در شرایط کنونی بانک آنقدر مراجعه کننده را تحت فشار قرار می‌دهد تا از دریافت تسهیلات منصرف شود.

حاجی بابایی امکانات را در دسترس قدرتمندان دانست و افزود: امروز در کشور امکانات زیادی وجود دارد اما این امکانات در دسترس افرادی است که با قدرت و توان بیشتر به دنبال بهره برداری از امکانات هستند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/02/27
بانک ها خودرو سازها اگر وجود نداشتند وضع اقتصاد خیلی بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1398/02/27
خدا لعنت کنه این ریس بانک هارو
Iran, Islamic Republic of
04:29 - 1398/02/28
آقای حاجی بابایی مجلس گرایش به نظام سرمایه داری کرده مثل فرانسه ، توجه به تبعیض های حقوقی نمیشود عدالت اجتماعی اجرا نمیشود ، فاصله های طبقاتی بجای کمترشدن به عرش می رود که هرسه مورد رهبرمعظم فرمایش دادند نه اجرا شد نه توجه شد؟؟؟؟!!!!!!!! تسهیلات بانک ها برای شخص های پول دار وواسطه دار وازطرف دیگر که نه خدا راضی هست نه شهدای انقلاب که بی عدالتی ها را نظاره می کنندو نگرانند مثل معلولین شدیدبهزیستی درمنزل با ماهیانه 100 وهشت تومن همه شماها نمایندگان و دولت راهکار بدهید چطور امرارمعاش کنند؟ مظلوم ترازمعلولین بهزیستی ایران هیچ جای دنیا پیدا نمیشود که نمیشود قضاوت باعدالت خواهان دنیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج