چرا سیروان اینجوری لباس می‌پوشد؟!
۸۶۵۲۹
۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۴
۵۸۹۷۶
نگاهی گذرا به تیپ‌های سیروان خسروی
شما برای خواننده‌ای که تمام بلیت‌های کنسرتش در عرض چند ساعت تمام می‌شود چه صفتی را انتخاب می‌کنید؟ محبوب و پر طرفدار قطعا یکی از صفت هایی است که شما انتخاب کرده‌اید. سیروان خسروی یکی از پرطرفدارترین خواننده‌های پاپ در چند سال اخیر است.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: شما برای خواننده‌ای که تمام بلیت‌های کنسرتش در عرض چند ساعت تمام می‌شود چه صفتی را انتخاب می‌کنید؟ محبوب و پر طرفدار قطعا یکی از صفت هایی است که شما انتخاب کرده‌اید. سیروان خسروی یکی از پرطرفدارترین خواننده‌های پاپ در چند سال اخیر است؛ خواننده‌ای که درست مانند خیلی از همکارانش قصد دارد در اوج باقی بماند و به این منظور از هیچ کاری دریغ نمی‌کند، آهنگ و ترانه‌های تازه و خوب منتشر می‌کند، در برنامه‌های هیجان‌انگیزی مانند «رالی ایرانی» شرکت می‌کند و در نهایت اینکه سعی می‌کند همیشه خوش لباس باشد. سیروان خسروی از آن دسته از خوانندگانی نیست که برای لباس پوشیدنش وسواس زیادی به خرج بدهد اما ترجیح می‌دهد آراسته باشد و لباس‌هایش هماهنگی لازم را با هم داشته باشد. البته باید بگوییم که او برای اجرا ی کنسرت‌هایش لباس‌های عجیب و غریب و خاصی را انتخاب نمی‌کند اما سعی دارد خوش‌لباس بودن را در انتخاب لباس‌هایش اجرا کند.چی بپوشم؟

امشب چی بپوشم؟ شاید خیلی‌ها تصور کنند که این سؤال را تنها خانم‌ها از خودشان می‌ پرسند! اما اینطور نیست. خیلی از آقایان هم روزشان را با این سؤال شروع می‌کنند و تا لحظه آخر در مورد انتخاب‌شان شک و تردید دارند. هنرمندان هم در این دسته قرار می‌گیرند. آنها برای انتخاب لباس‌های‌شان وسواس زیادی دارند، به خصوص اگر قرار باشد در یک مراسم حضور پیدا کنند یا به اجرای یک کنسرت بروند. یکی از دلایلش هم شاید این باشد که می دانند قرار است با مخاطبان‌شان مواجه شوند و خب طبیعی است آنها هم علاقه داشته باشند ببینند هنرمند مورد علاقه‌شان چه پوششی را انتخاب کرده است. اما بسیاری از طرفداران سیروان خسروی عقیده دارند که او از این دست وسواس‌ها ندارد. بارها شده چند لباس تکراری را در چند جای مختلف پوشیده باشد اما خب این به این معنی نیست که او خوش لباسی‌اش را مدنظر نگرفته باشد. یکی از خصایص و ویژگی‌های خوب سیروان خسروی، ابایی نداشتن از پوشیدن لباس‌ها و پوشش‌های تکراری و دیده شده‌اي است که عینا در مراسمات مختلف و شاید به کرات از آنها استفاده کرده است. سیروان به راحتی همان پوششی را که برای بیرون رفتن از آن استفاده می‌کند شاید با اندک تغییراتی در مراسمات و حتی در برنامه‌های تلویزیونی و کنسرت‌های خود می‌پوشد و اندکی نیز از اعتماد به نفس او کم نمی‌شود. البته شیک بودن و شیک پوشی هیچ منافاتی با انتخاب لباس‌های مناسب در محافل مختلف ندارد اما اینکه این مسئله به عنوان دغدغه‌ای شود که ذهن و زمان را درگیر خود کند نه در فرهنگ ما جایگاهی دارد و نه می‌تواند عاملی برای شاخص شدن و برتری دیگران به خصوص هنرمندان شود. معضلی که امروزه گریبان بسیاری از افراد جامعه را گرفته و در این میان افراد شاخص و برگزیده کشور نیز که باید الگو و نمونه‌ای از هر چه که عنوان بهترین را به خود اختصاص می‌دهد باشند را دچار خود کرده است. سیروان خسروی در همین مورد گفته است: «هرچه قدرهم که قيافه‌تان خوب باشد و خوش هيکل باشيد، اگر لباس بد بپوشيد اصلا نشان نمي‌‌دهد اما ممکن است يک آدم معمولي باشيد و با يک لباس شيک آدم معتبرتري به نظر برسيد.»

رنگ خوش زندگی

در کنار تمام این حرف‌ها، در لباس‌های سیروان خسروی می‌توان چند نکته را خیلی واضح دید. در تمام لباس‌هایی که او انتخاب می‌کند، رنگ‌های شاد حضور دارند. او خیلی نامحسوس سعی دارد که از رنگ‌های تیره دوری کند. شاید یک دست لباس را چند بار بپوشد اما علاقه‌‌ای به استفاده از رنگ‌های تیره خیلی در او دیده نمی‌شود. او ابایی در استفاده از رنگ‌هایی مثل زرد ندارد. به خوبی با روحیه اش سازگار است و تلاش دارد همین نکته را هم در ترانه‌هایش نشان بدهد. جالب است بدانید که پوشیدن لباس‌های رنگی برای سلامت جسم و روح هم مفید است. تحقیقات پژوهشگران نشان می‌دهد پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های خاص نه تنها برای سلامت روان مفید است بلکه رنگ طبیعی می‌تواند موجب تقویت بدن شود. استفاده از رنگ‌های مختلف برای تحریک احساسات مثبت یا رنگ درمانی به عنوان شاخه ای از پزشکی، مکمل شناخته شده است. دکتر کیت ولز از دانشکده نساجی دانشگاه دربی انگلیس می‌گوید پوشاک رنگ شده با رنگ‌های طبیعی سنتی می‌تواند وضعیت جسمانی را بهبود بخشد چرا که مقادیر ریزی از آن توسط پوست جذب بدن می‌شود. ولز این احتمال را بررسی کرده است که پوشیدن لباس‌هایی که از رنگ‌های طبیعی در آنها استفاده شده و نزدیک پوست قرار می‌گیرد، می‌تواند به طور مستقیم عصاره‌‌های مفید برای سلامت را به بدن برساند. این پژوهشگر می‌گوید این حوزه‌ای است که پیش از این به خوبی مورد مطالعه قرار نگرفته و موجب شگفتی است که رنگی مانند نیلی در بسیاری از کشورها و فرهنگ‌های مختلف وجود دارد. این رنگ از گیاهان بسیاری به دست می‌آید؛ از طریق فرایندی که از اسطوره‌ها، خرافات و آیین‌های مذهبی به ارث رسیده به دست آمده و در طول قرن‌ها تکامل یافته است. این محقق معتقد است اکنون که مردم به تولید دستی و پایدار پوشاک روی خوش نشان داده و علاقه‌مند شده‌اند، علاقه مجددی نیز باید در زمینه رنگ‌های طبیعی ایجاد شود. برخی از گیاهانی که رنگ نیلی از آنها به دست می‌آید اکنون دوباره در انگلیس و فرانسه کشت می‌شوند تا علاوه بر پوشاک در مواد آرایشی و بهداشتی نیز از آنها استفاده شود.شلواری برای تمام فصول

«شلوار جین» لباس دیگری است که او اکثر مواقع آن را به تن دارد. باید اینطور گفت که او طرفدار پر و پا قرص شلوارهای جین است و نه تنها او بلکه خیلی‌ها با پوشیدن این شلوار احساس راحتی می‌کنند. او شلوار جین را انتخاب کرده است چرا که هم خودش راحت است و هم اینکه یکی از لباس‌های مورد علاقه هر قشری است. شلوار جین را می‌توان در محل کار، مهمانی‌های نه چندان رسمی و خلاصه در هر جایی که فکرش را بکنید، پوشيد. باید بگوییم که سیروان خسروی هم درست مانند بسیاری از هنرمندان دیگر به پوشیدن شلوار جین علاقه دارد. شلوار جین را می‌توان با هر رنگی هماهنگ کرد، فرقی نمی‌کند تیره باشد یا روشن، با انتخاب شلوار جین می‌توان خوش لباس بودن را حفظ کرد و تمام مدت احساس راحتی داشت.
برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1392/10/22
عاشقتم سیروان جونم چهارشنبه میام کنسرتت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
اینا نه صدا دارن نه ادا !! شانس و یه سری بی ذوق که پول مفت دان برن کنسرا اینا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
اگه خواننده های واقعی اینحا بودن کی به انیا مخل میزاشت ادا هم ندارن که برن تو عروسی خال تور شن
شایان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
انگار این دو نفر که پاسخ به این نظر دادن اصلا آهن های سیروان رو گوش ندادن. لابد خواننده های واقعی اندی و ... هستن ها؟! سیروان موسیقی مدرن رو تو ایران خیلی عادی اجرا میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۶
مردم ما چشون شده؟ پیشرفت هیچ کسی رو نمیتونن ببینن! چه هموطن باشه چه مثل مسی بیگانه!!!!!!!!!! ببینین کجای دنیا دارین زندگی میکنین!
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1392/10/24
خوب چی بپوشه؟؟؟
به کسی چه ربطی داره؟ مگه کسی به شما میگه چی میپوشین؟ والا...
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1392/10/24
یه عروسکم بدین بغل کنه قشنگ با لباساش ست میشه
تو کنسرتاشم که تاب بازی میکنه
ای خدا ببین اسم خواننده!!! رو چه کسانی هستش
خواننده!!!
نیم دونگ هم صدا نداره
پاسخ ها
marzieh
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
بشین عاموووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1392/10/24
عوارض پولداریه.منم اینقد پول داشتم...
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1392/10/25
اخه شما به همه چيز مردم کار داريد؟! واقعا شما کار و زندگي نداريد؟! خوب دوست نداري گوش نکن دوست نداري نگاه نکن
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1392/10/25
واقعا حيف پول که بری کنسرت اين، اصن صداش در نمياد
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1392/10/25
عاشقتممممممممممم چشم حسوداتم كوووووووووور يدونيه اى ولى نه داداش زانيارتم هست
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1392/11/07
بچه ها موسیقی انتزاعی ترین هنر دنیاست یعنی اینکه در همون زمان که یک موتیف کوتاه از یک موسیقی کسی رو روانی میکنه میتونه حال کسی رو بهم بزنه زائقه های ادراک متفاوته اما جنس سیروان و تتلو و زانیار و... که نوعی مدرنیسم موسیقیایی رو در مملکتی که ذائقه بسیاری از موزیک بازاش داریوش و ابی و معینه (سلاطین موزیک ما) بسیار جرات میخواست که وارد بشه و شد به سلایق هم احترام بزارید راستی لباس هم باحس ادم تطابق داره....
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1394/09/17
چرا سیروان اینجوری لباس میپوشد؟
تیتر هاتون واقعا مسخره س و فقط میخوایین بازار گرمی کنید واسه مخاطب بیشتر ....
خب هرکس میتونه هرجوری که دوس داش لباس بپوشه خب ... عجبااااا ......
نظرای ملت عقده ای هم مثه همیشه تو ذوق ......
یکی نیس بهشون بگه چشم نداری ببینی بسوززز بدبخت چرا عقده تو تووو کامنت ها خالی میکنی ؟؟
والااااااا
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1395/05/05
خب چرا اینقدر گیر الکی میدین؟
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1396/05/07
به شما حسودا چه... اگه از سیروان بدتون میاد نیاین مطالب مربوط به سیروانو بخونین والا...موفق باشی اقای خسروی دوست داریم..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج