اشاره تلویحی کاوانی به بازگشت به ناپولی
۸۶۵۶۵۲
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
۳۲۱۷ 
درحالیکه این روزها شایعاتی درباره جدایی ادینسون کاوانی از پاری سن ژرمن مطرح شده پاسخ او به سوال یک خبرنگار احتمال انتقال ستاره اروگوئه‌ای به ناپولی را افزایش داده.

ورزش سه: ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن، امسال فصل خوبی را در این تیم سپری کرده، با PSG قهرمان لوشامپیونا شده و در 20 مسابقه لیگ فرانسه که با پیراهن این تیم به میدان رفته 18 گل به ثمر رسانده.

اما در روزهای اخیر شایعاتی درباره جدایی کاوانی از PSG مطرح شده و این شایعات با گذشت زمان شدت و حدت بیشتری پیدا کرده. اخیراً برخی رسانه‌های فرانسوی مدعی شده بودند که باشگاه سابق کاوانی، ناپولی، در تلاش است ستاره سابق خود را دوباره به ناپل برگرداند و به این منظور با پاری سن ژرمن تماس‌هایی برقرار کرده.

آنچه احتمال بازگشت ستاره اروگوئه‌ای به تیم سابقش ناپولی را افزایش داده جملاتی است که او در گفتگو با شبکه فرانسوی Canal+ به زبان آورد تا رسانه‌ها از آن با عنوان سیگنال مهم کاوانی به مدیریت ناپولی یاد کنند.

کاوانی در گفتگو با این شبکه فرانسوی در پاسخ به سوالی درباره آینده‌اش گفت:" آینده؟ اولین چیزی که مهم است این واقعیت است که باید به قراردادم احترام بگذارم. من این باشگاه و شهر پاریس را دوست دارم و خودم و خانواده‌ام از زندگی در اینجا راضی هستیم. ولی آینده من فقط به خودم بستگی ندارد. خودم شخصاً دوست دارم اینجا بمانم و قراردادم را به پایان برسانم. ولی در مورد بازگشت به ناپولی؟ هیچوقت نباید گفت هرگز".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج