شفر: در استقلال با آبروی من بازی شد!
۸۶۵۶۷۴
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
۷۷۵۳ 
وینفرد شفر و استقلال؛ شبیه یک بازی. هر روز هم پیچیده‌تر می‌شود. شفر از استقلال تعلیق شده. او برای فصل بعد قرارداد دارد.

خبرورزشی: وینفرد شفر و استقلال؛ شبیه یک بازی. هر روز هم پیچیده‌تر می‌شود. شفر از استقلال تعلیق شده. او برای فصل بعد قرارداد دارد. رقم قرارداد هم یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار است. قاعدتاً مذاکره پیچیدگی این بازی را کمتر می‌کند. شفر هنوز در تهران است.

منتظر است تا تکلیفش روشن شود. از سویی استقلال هم باب مذاکره با این مربی را باز کرده است. طرفداران امیدوارند در نهایت دو طرف به واژه توافق برسند. استقلالی‌ها می‌دانند اگر توافقی صورت نگیرد، بازی پیچیده‌تر می‌شود. شفر فعلاً پایش را در کفش کرده که «همه پولم را می‌خواهم.» این به نوعی تهدید برای آبی‌هاست. فتحی هم فعلاً گام مهم و مثبتی برنداشته است.

اگر شفر به تیم جدیدی برود که به نفع استقلال است، اگر نه آبی‌ها مجبورند مذاکرات سفت و سختی با او داشته باشند. شفر به شدت گلایه دارد. گلایه‌اش هم به خاطر رفتار باشگاه است. او به فتحی پیام داد: «با آبروی من در استقلال بازی شده است.» شفر از این گفته ۵۰ سال در فوتبال بوده ولی تا به حال چنین رفتاری با او نشده. این مربی حتی گفته: «کاری که با من شد، انسانی نبود.»

این پیام برای فتحی و دیگر مسئولان استقلال، پیام خوبی نیست. حداقل نشانه‌های خوبی در خود ندارد. نزدیکان این مربی می‌گویند بعید است او تخفیف بدهد، مگر اینکه مسئولان استقلال بتوانند مذاکره کنند تا شفر نرم شود. او گلایه دیگری هم دارد. او می‌گوید بعد از آنکه برکنار شد چند بار با فتحی تماس داشته و مدیرعامل تماس‌های او را بی‌پاسخ گذاشته است. البته حالا این مشکل تا حدودی مرتفع شده، چون رابطه‌ها دوباره برقرار شده است.

آنچه مسلم است استقلال در این زمینه خوب عمل نکرده است. باشگاه می‌توانست ابتدا با شفر پای میز مذاکره بنشیند. با او مذاکره کند و حتی به توافق برسد و سپس رأی به برکناری‌اش بدهد. فتحی، اما با تصمیم خودش و اکثر اعضای هیئت‌مدیره تصمیمی ضربتی گرفت و شفر را معلق کرد تا استقلال با این مشکل روبه‌رو شود. حتی بحث بازگشت شفر به استقلال هم مطرح شد که این مربی ابتدا آن را رد کرد و بعد شرایط بازگشتش را گفت.

شرایط او طوری بود که باشگاه استقلال هم آن را رد کرد تا دو طرف به توافق نرسند و باز هم کار به ادامه مذاکرات بکشد. هادی طباطبایی، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره این اتفاقات می‌گوید: «واقعاً نمی‌دانم چرا بدون اینکه با شفر مذاکره کنند رأی به تعلیقش دادند در حالی که همه باشگاه‌ها ابتدا با مربی مذاکره می‌کنند. بهتر نبود می‌گذاشتند حداقل شفر تا پایان فصل می‌ماند بعد با او مذاکره می‌کردند تا به نتیجه بهتری برسند و وضع این‌طوری نشود؟»

برچسب ها:
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/02/30
اون موقع داغ بودند و جواب تلفن شما را نمی دادند .بعدا فهمیدند قضیه پولی است و بیخ پیدا کرده خودشان تماس گرفتند! در ایران با بازیکنان و مربیان خارجی بد قرار داد می بندند و همون را هم رعایت نمی کنند.شفر تو عمرش ندیده کسی را قبول نداشته باشند تعلیقش کنند و بعد ازش تخفیف بخواهند!! پیش خودش میگه این ایرانی ها دیگه کی هستند!! گیج زده حسابی!!!
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/02/30
خداییش فازت از دروغ سیزده ای که گفتی چی بوده شوفر؟!
France
12:42 - 1398/02/30
تو اگر فکر آبرو خودت بودی اصا کیسه کش نمیشدی خخخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/02/30
ای بابا.ازدست این کیسه کشای سوراخ شماخوابیدیاخودتونوبه خواب زدیدوالاتاپرسپولیس تومیدونه آفتابه آبی هر فصل سوراخه خخخخخخخخخخ برویدپیپ راهم بیاوریدکارازریشه خرابه شماداریدشاخ برگوحرس میکنیدقهقهقهقه قلعه نوعی مثل شامپوراوله
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/02/30
تصمیمات نسنجیده تمامی ندارد
بامربی 200.000دلاری 1.200.000دلار قراردادمی بندند بعد چهار نفر آدم نابغه سه بازی تشریفاتی باقیمانده به پایان فصل بدون فکر وهدف مربی را برکنار میکنند چند روز بعد متوجه میشند چه اشتباهی کرده اند
بالاخره باید توضیح بدهند هدف از برکناری در این مقطع چه بود ؟
آیا آن هدف محقق شد؟
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/02/30
بعدبگین کیروش بزرگ بداین وزیرودولت قصدشون نابودی فوتبال ایران
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/02/30
مقصر باشگاه پرسپولیس است که یکی از مدیران میانی را جهت مشاوره به کل هیت مدبره ابی نمیدهد.چقدر فتحی مدبر است
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/02/30
راست میگه من خودم استقلالیم زشترین کار انجام دادین در حق پیرمرد
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/02/30
این کیسه تنان برعکس آدما هسن اول یه کاری انجام میدن بعد فکر میکنن که ای دادبیداد چه کار اشتباهی کردیم بعدشم مثل خرتوگل گیر میکنن اونوقت تقصیراشتباهشونوگردن این واون میندازن
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/02/30
فقط وزیر باید پاسخگوی عملکرد ضعیف وخفت بار مدیران مطلوب خود ومنفور هواداران دراستقلال باشه بعنوان یک هواداراستقلال این پنج سال رو جزئ تاریخ استقلال نمیدونم چون همه چیز تحمیلی وبرخلاف خواست استقلالیهای واقعی وبرای ضربه زدن به این تیم بود.
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/02/30
من هر جوری فکر میکنم می بینم این فتحی هم مثل وزیر پرسپولیسیه اینقدر هم مگه میشه به ضرر استقلال کار کرد یه بچه ی کوچیک هم رفتار فتحی با شفر تایید نمیکنه علاوه بر ان اگر شفر نمیرفت احتمال داشت استقلال نتیجه بهتری از مجیدی میگرفت حداقل تا پایان فصل باید نگه میداشتن
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/02/30
شفر بره فولاد قهرمانش می کنه
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/02/30
شفر رو سرمربی تیم ملی امید کنین
استقلال هم که دولتیه طلبش رو از فدراسیون بگیره
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/02/30
اگه شفر سرمربی تیم امید بشه صد در صد میریم المپیک
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/02/30
این هم یک آبروریزی دیگه که کیسه انجام داد خخخخخ کیسه فقط کارش آبروریزیه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/02/30
با موهای پشمکی ات هم بازی کردند! تازه رفتند رالی و از حیثیت و اعتبار تو به عنوان راننده رالی و شوفر سو استفاده کردند!! خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/02/30
مدیریت کیسه کشی همین اخرششششششش خخخخخخخخ
Colombia
16:09 - 1398/02/30
به تیم دیگر برود ؟!!!
این پاشو از ایران بیرون نگذاشت!
اینی که من می بینم و با این رفتاری که باهاش شد ، گوشه ۱۲۰۰ ساییده باشه ، قبول نمی کند!
مگر اینکه کل جماعت مدیران تیم استدعا! بیفتند به معذرت خواهی ، شاید از حقش کوتاه بیاد.
مدیران استدعا قبل از فشفشه در کردن جلوی هواداران زخم خورده از سرورشون و آوردن بی بی فرهاد ، باید اول مثل مرد می نشستند پشت میز مذاکره و محترمانه عذرش را می خواستند و فکر امروز را می کردند.
البته مشکل مدیران بی سلیقه و نادان اپیدمی است و ما از نوع ورزشی آن باخبر میشویم چون پیگیر هستیم و در جراید درج می شود و الا در همه جای مملکت از این دسته گلهای بی کفایتی فراوان به آب جاری در بیت المال داده میشود.
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/02/30
به عنوان یک استقلالی ویک ایرانی از حرکت زشت مسولین با شگاه استقلال با این مربی خیلی ناراحت شدم اینا میتونستن خیلی محترمانه بشینن با هاش صحبت کنن ودر مورد نتایجی که تیم گرفته با ایشون مذاکره کنن که کار به فیفا شکایت بازی لج بازی نکشه
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/02/30
من استقلالیم...واقعا حقش نبود...تیمی که سال قبل درست کرده بود..اگه میذاشتین بدون شک قهرمان بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
داداش بدرد این استقلال فقط داچعلی شیشعلی میخورد تمام.
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/02/30
مدیر شایسته ! آقای فتحی شما حتی آداب ومعاشرت فوتبالی را هم بلد نیستی !؟ دلت که نمیسوزه از جیب خودت وخانواده ات که پول شفر نمیدهی که ناراحت باشی !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج