تهیه بسته‌ای در وزارت اقتصاد برای رونق تولید
۸۶۵۹۹۰
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۳
۹۸۲۰ 
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مطالعه و تهیه بسته‌ای با هدف تحقق رونق تولید در وزارت اقتصاد گفت که هدف ما این است این بسته‌ها کارساز و منسجم باشند و بتوانیم از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مطالعه و تهیه بسته‌ای با هدف تحقق رونق تولید در وزارت اقتصاد گفت که هدف ما این است این بسته‌ها کارساز و منسجم باشند و بتوانیم از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

فرهاد دژپسند در هشتاد و پنجمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق ایران برگزار شد، با بیان اینکه منافع ما باید با کمک تجارت و تکنیک‌های آن تأمین شود، اظهار کرد: این موضوع نیازمند بازنگری است. دولت باید از فرصت‌های خود به‌درستی استفاده کند. به طور حتم این مسئله از سوی دولت پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به مطالعه و تهیه بسته‌ای با هدف تحقق رونق تولید در وزارت اقتصاد اظهار کرد: بخش خصوصی نیز باید مطالعات خود را در این رابطه انجام دهد و قبل از تصویب بسته‌های مذکور پیشنهادها و موضوعات خود را با دستگاه‌ها در میان بگذارد و آنها را در این بسته‌ها بگنجاند.

دژپسند همچنین با بیان اینکه هدف ما این است که این بسته‌ها کارساز و منسجم باشند و بتوانیم از فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم، ادامه داد: باید مجموعه‌ای از سیاست‌ها را تهیه کنیم که متضمن اقدامات اساسی بوده و تضامین اجرایی داشته باشند.

دولت، مجلس و قوه قضائیه با مسائل و مشکلات بیگانه نیستند اما این بخش خصوصی است که هر آنچه ما می‌دانیم را از نزدیک حس و تجربه می‌کند. بخش خصوصی در این رابطه از متولیان یک قدم جلوتر است. بنابراین استفاده از تجربیات آنها می‌تواند در تهیه برنامه‌های منسجم و کارآمد به ما کمک کند.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه در برنامه‌ها باید افزایش نرخ بهره‌وری در ظرفیت تولید به عنوان اولویت اول مورد توجه قرار بگیرد، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای رونق تقاضا موضوع دیگری است که باید در این بسته مورد توجه باشد. باید به کمک برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بدانیم که چگونه تقاضا را تحریک کرده و بدین ترتیب از تولید کشور حمایت کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
05:55 - 1398/02/31
جناب وزیر خواهش می کنم هر موقع از اسم بسته در میان آمد فقط چند مواردی در بطن و درون و عملکرد بسته ها به وضوح دیده شده است که عبارتند از :پیچاندن یک جا و یا چند مرحله ای صاحب و مکان تولید و کارکنان تولیدی!!!بسته باز شده و یا بسته خالی گذاشته شده در اختیار درخواست کنندگان!!!دریافت بسته زیر میزی با عملکرد و بازدهی بسته رومیزی!!!و در اغلب زمان بسته گسسته جسته بالا و پایین و گند زده به افق در پهنه کاربرد معانی و در بر می گیرد همچو تولید مالید امداد مالی خیلی نالید رونق پر از نق حمایت از سرمایه گذار خیالی و باطلی بدون معطلی همراه تراکنش دلالی و خر حمالی!!!پس خواهشا اقتصاد را به درد خود تنها بگذارید!!!
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1398/02/31
این بسته ها باید در قوه قصائیه , در سازمان بازرسی , در وزارت اطلاعات , ِِِِِ........باید شکل بگیره و نه اقتصاد . و الا اب در هاون کوبیدن است , اولویت در مبارزه با فساد است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج