مایکل کوهن: وکیل فعلی ترامپ گفت دروغ بگو!
۸۶۶۱۰۳
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
۳۶۹۲ 
کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا اقدام به انتشار متن پرسش‌وپاسخ‌های خصوصی خود با مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ کرده که در آن او به قانونگذاران آمریکایی گفته، وکیل فعلی ترامپ یعنی جی سکولو او را تشویق به ایراد شهادت دروغ به کنگره آمریکا در سال ۲۰۱۷ در باره زمان مذاکرات مربوط به پروژه ساخت برج ترامپ در مسکو کرده است.

خبرگزاری ایسنا: کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا اقدام به انتشار متن پرسش‌وپاسخ‌های خصوصی خود با مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ کرده که در آن او به قانونگذاران آمریکایی گفته، وکیل فعلی ترامپ یعنی جی سکولو او را تشویق به ایراد شهادت دروغ به کنگره آمریکا در سال ۲۰۱۷ در باره زمان مذاکرات مربوط به پروژه ساخت برج ترامپ در مسکو کرده است.

 این کمیته دوبار در ۲۸ فوریه و شش مارس از مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در پشت درهای بسته جلسه پرسش و پاسخ داشت.

پس از این نشست‌ها بود که او به منظور گذراندن مجازات سه سال حبس خود به اتهام تقلب بانکی، نقض قوانین مالی کمپین انتخاباتی و دیگر اتهامات خودش را به زندان معرفی کرد.

این جلسات پرسش‌وپاسخ او با این کمیته مجلس نمایندگان آمریکا عمدتا متمرکز بر صحبت‌های دروغی بود که کوهن پیش از این به کنگره آمریکا درباره مذاکرات نمایندگان دونالد ترامپ با روسیه در خصوص ساخت برج ترامپ در مسکو و دیگر عناوین ایراد کرده بود.

برطبق این متن منتشر شده، کوهن در ماه فوریه به قانونگذاران گفت، در سال ۲۰۱۷ درباره صحبت‌های دروغی که قرار بوده به کنگره بگوید با سکولو بحث کرده و پس از آن این صحبت‌ها را به کنگره گفته است و این‌که سکولو او را تشویق کرده بگوید مذاکرات مربوط به ساخت برج ترامپ در شهر مسکو در ژانویه ۲۰۱۶ خاتمه یافته است.

کوهن همچنین گفت که به اعتقاد وی سکولو می‌دانسته که این مذاکرات تا ژوئن ۲۰۱۶ به طول انجامیده است.

همچنین کوهن در جلسه ایراد شهادت مربوط به ماه مارس خود نزد این کمیته گفته که به اعتقاد او سکولو بوده که پیشنهاد داده به دروغ تاریخ ژانویه ۲۰۱۶ به عنوان تاریخ پایان مذاکرات درباره پروژه ساخت برج ترامپ در مسکو ارائه شود.

این کمیته مجلس نمایندگان آمریکا مشغول بررسی دست داشتن وکلای مرتبط با ترامپ و خانواده‌اش از جمله سکولو در ایجاد مانع برای تحقیقات رابرت مولر، بازرس پرونده تحقیق درباره ارتباط کمپین ترامپ با روسیه است.

وکلای خود سکولو در بیانیه مشترکی اعلام کردند این‌که کمیته‌ای در کنگره برای هر هدفی صرفا متکی به صحبت‌های کوهن بوده باشد با منطق متضاد است.

همچنین طبق این متن، کوهن به قانونگذاران آمریکایی گفته که ترامپ به صورت غیرمستقیم او را تشویق به دروغ گفتن به کنگره با ارائه جمله‌ای رمزگونه به او کرده و در همین راستا به او گفته «این پیام را ادامه بده».

همچنین کوهن گفته که مذاکرات مستقیم محدودی با سکولو درباره امکان برخوردار شدن از عفو ریاست جمهوری داشته است.

به گفته او این بحث ها نیز هم قبل از صحبت‌های اوت ۲۰۱۷ او به کنگره و بعد از آن بوده است.

کوهن گفت: در یک یا شاید دو گفت‌وگویی که داشتیم بر امکان یک عفو قبلی که اساسا به شاهدان پیش از متهم شدن به جرمی مصونیت می‌دهد صحبت شد.

کوهن همچنین گفت، معتقد است که گفت‌وگوهای او با سکولو درباره موضوع عفو با اطلاع و اختیار ترامپ صورت گرفته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/02/31
خوب حالا شما کجادیدیش گفت دروغ میگم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج