واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تا عید فطر
۸۶۶۲۲۱
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
۱۱۰۰۶ 
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در مرحله راستی آزمایی است و تا عید فطر، هزار نفر از آنها که سال گذشته عقدنامه خود را ارائه کردند وام خود را دریافت می کنند.

خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در مرحله راستی آزمایی است و تا عید فطر، هزار نفر از آنها که سال گذشته عقدنامه خود را ارائه کردند وام خود را دریافت می کنند.

«سید میعاد صالحی» روز سه شنبه در حاشیه نشست شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی که در وزارت تعاون برگزار شد، افزود: پرداخت وام 20 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری با اولویت بازنشستگانی که کمترین درآمد را دارند انجام می شود.

وی اظهار داشت: سامانه جذب نخبگان در راستای کیفی سازی نیروی انسانی امروز در صندوق بازنشستگی رونمایی می شود. در مدت 2 هفته سامانه باز است تا افرادی که شرایط لازم برای حضور در پست های مدیریتی و هیات مدیره های شرکت های زیرمجموعه صندوق هستند ثبت نام کنند.

به گفته وی سوابق کارهای اقتصادی و مدیریتی متقاضی، تحصیلات و آیین نامه احراز استعدادهای برتر شورای عالی انقلاب فرهنگی از شروط ثبت نام در این سامانه است و بر این اساس امتیازدهی می شود.

صالحی درباره افزایش حقوق بازنشستگان کشوری گفت: افزایش سنواتی در بازنشستگان کشوری مبنای 440 هزار تومان یا 18 درصد است و هر کدام که بیشتر باشد به عنوان افزایش حقوق در نظر گرفته شده است.

وی افزود: علاوه بر آن برای همسان سازی مستمری بازنشستگان براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبلغ پنج هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شده که 3250 میلیارد تومان برای بازنشستگان کشوری در سال 98 تخصیص داده شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی درباره عزل مدیری که 30 میلیون تومان حقوق می گرفت، بیان کرد: یکی از مدیران هلدینگ مبلغ بیش از 30 میلیون تومان دریافت می کرد و در راستای شفافیت و فساد ستیزی، این مدیر برکنار شد.

وی تاکید کرد: پنج گام برای شفافیت و فساد ستیزی برنامه ریزی شده بود. گام اول برداشته شد و روزها و هفته های آتی چهار گام دیگر برمی داریم.

صالحی افزود: در صندوق بازنشستگی مدیران دیگری حقوق های بالاتر از 30 میلیون تومان دریافت می کردند من تأکید می‌کنم تمام مدیران عامل طبق قانون رعایت کنند.

وی تصریح کرد: فشارهایی ممکن است وارد شود اما با حمایت های صورت گرفته امیدواریم این کار را انجام دهیم و رسانه ها می توانند کمک حال ما باشند. 

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/02/31
امروز بعدازدوماه بابدبختی ضامن پیداکردم ولی اخرراه ک پرونده تشکیل شد نیومد.بعدبگین چراطلاق زیادشده.چراجوونافراری ان ازازدواج.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
اره والا ازدواج کم شده
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/02/31
فقط بازنشستگان کشوری‌ و لشگری بازنشستگان تامین اجتماعی بوق هستند
پاسخ ها
اکرم قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
بعدجوری رفتیدروی عصاب ببین 145 تومان اظفه حقوق مبشه مستربگیر هسنم 350 می گرفتم جشن گرفتم فقط این میگم دوزی عالی خاک توستون بااین ممکت که به گوه کشدی
United Arab Emirates
06:24 - 1398/03/05
چرا فقط سال ۹۷ ؟ حداقل سال ۹۵ به بعد رو حساب میکردین .ابن نامردیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج