نصیرزاده: مثال زدن هدایای کی‌روش از جهل است
۸۶۶۶۱۵
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
۲۳۳۹ 
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت:‌ آنچه که در دست باشگاه، فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و کمیته استیناف وجود دارد حرف ما را ثابت می‌کند.

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت:‌ آنچه که در دست باشگاه، فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و کمیته استیناف وجود دارد حرف ما را ثابت می‌کند.

هوشنگ نصیرزاده در خصوص بحث قرارداد با امید جهانبخش و اظهارات مدیربرنامه های او در این مورد، گفت: پرداختی‌ها طبق قرارداد انجام می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید کلیه مسائل مالی حقوق و مزایا باید در قرارداد درج شود. همان‌طور که بازیکنان خارجی برای گل زدن آپشنی را در نظر می‌گیرند، امید جهانبخش هم می‌توانست برای به ثمر رساندن گل 2 میلیون تومان از ما دریافت کند و هیچ آپشن پرداختی دیگری در قراردادش نبود.

نصیرزاده در ادامه گفت: باشگاه می‌تواند بعضی از پرداختی‌های خودش را به هر بازیکنی ببخشد یا اگر در قرارداد نیست آن را مطالبه کند. مثال زدن دادن هدایا به کی‌روش و تابلوفرش اینجا مصداق ندارد و ناشی از جهل گوینده موضوع است. به استناد ماده 265 قانون مدنی هر کسی چیزی به کسی بدهد که مدیون آن چیز نباشد می‌تواند آن را مطالبه کند و به همین دلیل وقتی بازیکن و باشگاه با هم وارد دعوای حقوقی می‌شوند بازیکن نباید انتظار داشته باشد که چیزی به او بخشیده شود و باشگاه می‌تواند آن را مطالبه کند.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی در ادامه اظهار داشت: ما به تعهداتمان در قبال بازیکنان و مربیان پایبند هستیم و بهتر است افرادی که کار کارگزاری انجام می‌دهند به این موارد اشراف داشته باشند.

وی در مورد ادعای مدیر برنامه‌های جهانبخش مبنی بر خط‌ خوردگی نسخه‌های قرارداد، گفت: در هنگام انعقاد قرارداد و بروز اختلاف سلیقه ممکن است بعضی از نسخ یا صفحات قرارداد معدوم یا پاره شوند و ‌آنچه که در دست باشگاه، فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و کمیته استیناف وجود دارد حرف ما را ثابت می‌کند که صفحات موردنظر فاقد خط‌خوردگی است که بازیکن و کارگزار آن را امضا کردند. نسخی که قبلاً خط خورده معدوم شدند و دیگر وجود ندارد. این نسخ معدوم دست خود کارگزار است و از چنین صفحاتی اکنون وجود ندارد. این سندی که در اختیار شما قرار داده ام، در اختیار فدراسیون و سازمان لیگ هم قرار دارد.

نصیرزاده: مثال زدن هدایای کی‌روش از جهل است

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1398/03/01
اگر تا قبل رئیس شدنت میپرسیدن ج میدادی: قطعا خط خوردگی ......برعکس الان میگفتی و از یه ماده تبصره دیگه میگفتی ......هرکس میخواهد میبخشد! پول جیبت زیاد شده هوشی ؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج