تابش: اگر اصرار به انصراف دارید، کتباً اعلام می‌کنم
۸۶۶۹۷۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
۸۹۰۲ 
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر اصرار دارید که باید آئین‌نامه‌ای را که رؤیت نکردیم و به ما نرسیده حتما اجرا شود، طبیعی است که کتبا اعلام می‌کنم و دلایل انصراف را هم می‌نویسم.

خبرگزاری فارس: مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود مارک ویلموتس در بازی نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان حاضر می‌شود، گفت: بنده در این مورد خبری ندارم و فدراسیون هم به ما اطلاعی نداده است.

تابش در مورد مسئله تقسیم تماشاگران در بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس گفت: در جلسات متعددی که در این چند روز در تهران و اصفهان داشتیم قرار شد که فعلا صحبت نکنیم، اما از آن طرف دوستان در سازمان لیگ مرتبا مصاحبه می‌کنند و من هم مجبورم پاسخ بدهم.

در مورد مسئله ۵۰-۵۰ اگر آئین‌نامه و دستورالعملی هم بوده، یک نسخه برای ما در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ارسال شده که این آئین‌نامه در برج سوم سال ۹۶ تنظیم شده است. ما چیزی از امضای هیأت رئیسه سازمان لیگ و متعاقب آن هیأت رئیسه فدراسیون ندیده‌ایم. صرفاً با یک دو امضا در خود سازمان لیگ تنظیم شده و شاید در کشو و فایلی نگهداری می‌شده است.

وی در ادامه گفت: هیچ ابلاغ رسمی‌ای در ارتباط با این آئین‌نامه و دستورالعمل نشده است. تا چند روز پیش که مصاحبه توسط سازمان لیگ انجام شد و اعلام کردند بازی‌های تک‌حذفی ۵۰-۵۰ است، در صورتی که چنین چیزی نبوده و همه بازی‌ها طی این یکی دو سال براساس میزبان و مهمان مشخص شده و همان قانون ۱۰-۹۰ بوده است، اگر چیزی هم بوده تا ابلاغ نشود، قابل اجرا نیست که ناگهان این را قبل از یک بازی حساس عنوان می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه گفت: این مسئله به هیچ وجه مورد قبول ما نیست. ما برای کسی تعیین تکلیف نمی‌کنیم. من با تک‌تک‌ هیأت‌ها و باشگاه‌ها تماس گرفتم، این دستورالعمل به هیچ جا ابلاغ نشده است. اکنون دنیا، دنیای ارتباطات است. به چه وسیله‌ای؟

در چه تاریخی و با چه شماره‌ای برای باشگاه‌ها یا هیأت‌ها ارسال شده است. تمام مکاتبات ما دارای سیستم اتوماسیون است و تا ۱۰ سال هم اسناد و مدارکمان موجود است. ما تا سه سال بایگانی جاری داریم و از سه سال بیشتر هم بایگانی راکد داریم.

تابش افزود: چرا باید این بحث ۵۰-۵۰ را قبول کنیم؟ در همین بازی با مس که ما به کرمان رفتیم قانون ۱۰ به ۹۰ اجرا شد. با اجرای این مسئله، یک مشکل عجیبی به وجود می‌آید و چرا باید این اتفاق بیفتد؟ امروز هم که در جلسه شورای تأمین بودیم، خوشبختانه همه مسئولان استان اتفاق‌نظر داشتند، چون این مسئله مشکل برگزاری به وجود می‌آورد. چنانچه روال طبیعی و قانونی آن طی نشود، صددرصد انصراف می‌دهیم و حاضر نیستیم به خاطر یک جام خیلی مسائل را زیر سوال ببریم و به خطر بیندازیم.

مدیرعامل سپاهان در ادامه اظهار داشت: آئین‌نامه‌ای که تا سه چهار روز قبل هیچ از آن خبر نداشته، کجا بوده است؟ بازی‌های نهایی را قبول داریم، همه جا هم عرف و قانون است که بازی نهایی به صورت ۵۰-۵۰ و در ورزشگاه بی‌طرف انجام شود، نمونه آن هم مسابقه دو تیم منچستر سیتی و واتفورد بود که در ورزشگاه ویمبلی لندن به صورت ۵۰-۵۰ برگزار شد. ما تابع مقررات و عرف و قانون هستیم.

وی در مورد اینکه سازمان لیگ معتقد است این مسئله ۵۰-۵۰ هم جزو مقررات است، گفت: چه مقرراتی که تا الان ابلاغ نشده است؟ شما یک قانون وضع می‌کنید و ابلاغ نمی‌شود، چه کسی از آن اطلاع دارد؟ این آئین‌نامه را به تازگی یعنی چند روز قبل برای ما فرستاده‌اند، این آئین‌نامه در سال ۹۶ تنظیم شده ولی ابلاغ نشده که جاری شود. به یکباره آن را در یک مصاحبه اعلام کردند و حتی روی سایت‌شان هم نگذاشتند. من فکر می‌کنم این مسئله چیز عجیبی باشد.

سپاهان: انصراف از جام حذفی را کتباً اعلام می کنیم

تابش در مورد جلسه امروز شورای تأمین استان اصفهان گفت: جلسه، جلسه خوبی بود. همه مسئولین استانی روی این مسئله اتفاق‌نظر دارند که بازی طبق روالی که قبلاً بوده و تا چند روز پیش انجام می‌شده برگزار شود. ما می‌خواهیم که این بازی در نهایت سلامت برگزار شود. این مسابقه، مسابقه نیمه نهایی است نه مسابقه نهایی و ما میزبان آن هستیم، پس شرایط میزبانی ما چه می‌شود.

مدیرعامل سپاهان افزود: پرسپولیس بازی قبلی جام حذفی را در تهران بازی کرد و ما هم به کرمان رفتیم، بر این اساس ما میزبان شدیم، پس چه شرایط میزبانی وجود دارد؟ این قانون اصلاً قانون خوبی نیست و نمی‌دانم کجای دنیا انجام می‌شود. جالب است خود دوستان می‌گویند ممکن است برای فصل آینده عضو شود، اصلا چه چیزی جاری شده و تصویب شده که بخواهد عوض شود؟ پای این آئین‌نامه نه امضای هیأت رئیسه سازمان لیگ و نه امضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال وجود دارد. قبل از این چند روز آیا کسی از آن خبر داشت؟

وی در ادامه گفت: اصلاً کاری نداریم که چه کسی امضا کرده، اگر قبلا توسط سازمان لیگ که مرجع رسمی و قانونی است به ما ابلاغ شده بود، براساس آن برنامه‌ریزی می‌کردیم. از هیأت فوتبال استان اصفهان سؤال کنید که آیا چنین چیزی وجود داشته است؟ هیچ کس از این آئین‌نامه مطلع نشده است.

تابش در مورد ابلاغ این آئین‌نامه تصریح کرد: اگر ابلاغ کرده‌اند به چه شماره‌ای، به چه تاریخی و به چه صورتی ابلاغ شده است؟ آیا برای ما ایمیل شده است؟ معمولا طی یک شماره‌نامه و در یک روز و یک تاریخ به همه باشگاه‌ها اعلام می‌شود. سؤال من این است که این آئین‌نامه کجا و به چه کسی داده شده است؟

وی اضافه کرد: ما تابع مقررات هستیم، اما به شرط اینکه مسیر طبیعی خودش را طی کرده باشد. حالا اصرار دارند بر این قضیه، اما به بهای به خطر افتادن امنیت استان؟! آیا یک جام حذفی ارزش این را دارد که برای یک استان و فوتبال ما مسائل حاد به وجود بیاید؟ ما همچنان بر روی قانون ۱۰-۹۰ یعنی چیزی که بوده است اصرار داریم. غیر از این هم هیچ ابلاغی تا چهار روز پیش نداشتیم، تازه آن را هم در جواب نامه من که سؤال کرده بودند این آئین‌نامه کجا بوده است ارسال کردند!

مدیرعامل سپاهان در مورد تصمیم این باشگاه با این شرایط گفت: دوستان گفتند اگر می‌خواهند انصراف بدهند کتباً اعلام کنند، اگر روی این قضیه اصرار دارید و حتما باید آئین‌نامه‌ای را که ما رؤیت نکرده بودیم و به ما نرسیده حتما اجرا شود، طبیعی است که کتبا هم اعلام می‌کنم و دلایل انصراف را هم می‌نویسم، اگر اصرار بر این قضیه بود، مشکلی نیست.

تابش در مورد مسئله محرومیت بیرانوند توسط کمیته اخلاق گفت: ترجیح می دهم در این مورد صحبتی نکنم، ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بازی حذفی در فضای آرام و در شرایط نرمال برگزار شود. اگر طبق روال و قانون معمول این بازی ۸ خرداد برگزار شود، باشگاه سپاهان و مقامات استان اصفهان و هیأت فوتبال استان به همراه اداره‌کل ورزش و جوانان استان تمام تلاش‌شان را برای برگزاری یک بازی جوانمردانه و سالم به کار می‌گیرند. مطمئن باشید مردم اصفهان اگر شرایط معمولی باشد، حتما فرهنگ هواداری خودشان را نشان می‌دهند و من از آنها می‌خواهم که نشان دهند میزبان خیلی خوبی هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: اما اگر روی قضیه ۵۰-۵۰ اصرار داشته باشند، ما به چه بهایی این کار را بکنیم؟ نهایتش یک جام نمی‌گیریم. به هر حال امیدواریم به طریق معمول این مسئله حل شود. من در پاسخ مصاحبه‌ها صحبت کردم و عرایضم درنهایت احترام بود. دوستان گفتند که ابلاغ کرده ایم و من می‌گویم ابلاغ نکرده‌اند. اگر شواهد و مستندی دال بر ابلاغ دارند ارائه بفرمایند. ما نمی‌خواهیم به خاطر یک جام، تنش اجتماعی ایجاد کنیم، چون جام ندیده نیستیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 51
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/03/02
بابا جام رو بدید به این تابش تا دق نکرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
بهترین پاسخی که میشود به فدراسیون داد همین است . لابد از اظهارات قبلی فدراسیون یک جانبه گرا بی اطلاعید .
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1398/03/02
مافیای لونگ همیشگی هست وربطی به هدایتی ودیگران نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
اگر var آوردن مافیا پنچر میشود .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
من به عنوان بک هوادار پرسپولیس از مسئولان باشگاه خواهش میکنم با وجود حمایت قانون از ۵۰. ۵۰. اما شما و هواداران بیایید همان طور که شله ها میگن عمل کنید چون اگر قهرمانی جام حذفی را هم بگیریم به کام ما تلخ می‌کنن ولی اگر بدون هواداران قهرمان بشیم قهرمانی در جلوی چشم اصفهانی ها لذت بخش است

اینها با این حرف ها دارن اعتراف می‌کنند که پرسپولیس حتی در اصفهان هم پر طرفدار ترین است
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1398/03/02
میخوان پرسولاخ را قهرمان کنن عادیه این چیزا
حتی علی بیرو هم اعتراف کرده بود حالا شما دوس داری بازی کن دوس داری انصراف بده
ولی اگه خواستید بازی کنین جوری بازی کنین که هیچ مفری برا رانت وکلا شرعی و ناداوری نذارین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
دو چشم تو کور
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/03/02
متاسفم برای خودم ک این همه ظلم رو علنی دارم میبینم و کاری از دستم برنمیاد
کدوم بازی حذفی 50 50 کردن که الان میخان اینکارو انجام بدن
اینا همه تعیین شده س
اول گلر و دفاعشون میاد میگه حذفی و نمیخان ب ما بدن
دست پیش گرفتن پس نیوفتن بصورت کاملا هدفمند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
تا بحال نشنیدی دو بازیکن کری بخونن عقدهای نمیخواید ۵۰ ۵۰ ندید فوقش جریمه میشید پول پرداخت جریمه رو که دارید اما اگه میخواید با کولی بازی امتیاز بگیرید و خودتون میدونید ضعیف ترید دیگه بماند
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1398/03/02
شما ده هزار تماشاگر هم نداری آن هم نضفشان بچه مدرسه ای هستند که با ساندیس ساندویچ می آورید
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1398/03/02
تیم تیم حکومتی است، دستورات حکومتی ساعت وتاریخ ندارد هرموقع لازم شدابلاغ میکنندکه کردند تمام،
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/03/02
احسنت به تابش
لنگیهای بیشعور نمفهمند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
کیسه کشهای عقده ای دارن میترکن از حسادت
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/03/02
آقای تابش فرافکنی نکن و قانون گریز نباش مگر شهر هرت است که هر موقع قانون به نفع ما نباشد بگوئیم قانون قانون خوبی نیست و از آن تمکین نکنیم اینطور باشد که سنگ روی سنگ بند نمی آید
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1398/03/02
مافیای کثیف لنگ. هرجا ک منافع لنگ باشه قانون در میارن زود.‌ کثیف ترین تیم تاریخ
پاسخ ها
ارتش سرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
عسسسسسیسسسسم ، بازم تو !!!! هنوز جاش درد میکنه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1398/03/02
ما یک سوال داریم اگر میزبان پرسپولیس بود وسازنان لیگ میگفت طبق قانون 50به 50 است الان شما تازه به دوران رسیده چی میگفتید. آیا قبول داشتید که 1 0 به 90 باشد؟ بزار جوابت رابدم بخدا قبول نمیکردید وزمین وزمان را بهم می ریختید.
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/03/02
خوب پیرمردهچقدرحرف میزنه خسته نمیشی انقدرجفنگ میگی، قانون میگه 50، 50 پس انقدرحرف مفت نزن
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/03/02
چراخودتون خسته میکنیدتیم حکومتی همانطورکه واقعاکثیف مثلاقهرمان شد وهمه راقربانی کردن حالاهم نوبت قربانی شماست وصددرصدهم قربانی میشیدلعنت به این فوتبال کثیف ولعنت به این قهرمانی پوشالی
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/03/02
دلم میخواد ببینم اگه قانون 50 50 اجرا شد واقعا مرد هستی انصراف بدی؟ عمرا اینکارو انجام بدی فقط زر مفت میزنی. جالبه که در قسمتی از بیانیه میگه اصرار به این قضیه به چه قیمتی؟ به قیمت به خطر افتادن امنیت استان؟ یعنی اصفهان اینقدر بدبخته که با یه مسایقه که حضور تماشاگرا 50 50 هست امنیتش به خطر بیفته؟برو پدر جان برو قرصاتو بخور
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/03/02
آخه یارو شعله زرد توی کدام شهر میتونه ده درصد را پر کنه که میگی توی کرمان ۹۰ به ۱۰بود ایا شعله زرد در کرمان ۱۰ نفر هم طرفدار داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
شعله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معلومه یه چیزی شنیدی حالاهم داری نشخوارش میکنی بگی منم لنگی وچهارپاهستم
Germany
17:54 - 1398/03/02
مگه فقط تو اصفهون ذیگه طرفداری داری و اصلا صد در صد تماشاگران برای خودت مگه خواب بردن پیدا کنی و به امید خدا با ذلت میبازید
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/03/02
مردک داره علناتهدیدمیکنه که اگربه خواسته شون عمل نشه شهروبهم میریزن.باشگاهی که مدیرعاملش این باشه ومربیش قلعه نوعی بیشترازین ازش نبایدانتظارداشت.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/03/02
اگه میخواید اجرا نکنید نکنید فوقش جریمه میشید ولی اگه میخواید دبه کنید انصراف بدید
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/03/02
جناب تابش اینا عادت دارند جام مفت بگیرند!؟
فقط کافی است بگید تاریخش راعوض کنید!
تموم!!!؟؟؟
بازی لیگ راهم داوران براشون درمیارند!؟
چه باصلابت عیت لیورپول وسیتی!!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
آره تو که راست میگی بردشون از شما کیسه کشها با اینکه داور پنالتی هم براتون گرفت مفتی بود عقده های شکستهاتون و ترکیدنتون از فینال آسیا رفتن پرسپلیس و این لیگ خوب خالی کردید ولی بدونید با مجیدی هم هیچی نمیشید
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/03/02
مرد نیستین اگه زیر بار این قانون مسخره برین...لعنت به هر کسی که قانون رو به تیم حکومتی ترجیح میده.
Poland
18:29 - 1398/03/02
شما سالهای پیش نشون دادید در نهایت ادب بازی را برگزار میکنید ولی خودتون عامل فساد بودید درمورد آبهای آلوده وخریدن قهرمانی از خودت فاسدتر که مادام العمر محروم شد و داوری را کنار گذاشت اینها نشانه سلامت برگذار کردن بازی اصفهانه همین بازی چند وقت پیش و اون جنجال کورکردن چشم تماشاچی بخت برگشته اینها همه صحت اراجیف شمارو تائید میکند اگر شما اِزایمر دارید هشتاد میلیون ایرانی شاهد اون اتفاقات بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
شماکه آلزایمرنداری بهتره اطلاعاتت روکامل وبروزکنی بعدبیای اینجابگی منم هستم
قهرمانی مادام العمرمحروم نشدبعدازپایان مدت محرومیتش به دنیای داوری برگشت وبعدازیک فصل قضاوت اینباربااختیارخودش خداحافظی کرد
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/03/02
تاریخ در مورد این سه سال و قهرمانی های ناپاک یک تیم خاص که همه جوره از فدراسیون و وزارت و کمیته انضباطی و اخلاق حمایت میشود، قضاوت خواهد کرد. مردم همه چیز را می فهمند آقایان ... نمونه جدیدش محرومین یک ساعته بیرانوند که سریعا بخشیده شد و معلوم ننیست آقایان از کجا فشار را وارد می کنند !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
تاریخ در مورد تیمی که تا فینال آسیا رفت و رذالتهای شما برای زدنش قضاوت خواهد کرد ضمنا قهرمانیهای خودتون زمان قلعه نویی ملقب به امیر مافیا فراموش نشه با شکستن پای رقیب شما بهتر راه نمیرید کما اینکه تو دربی هم براتون پنالتی گرفت داور اما بلختید کما اینکه تو جام حذفی هم داور بازیکن سایپا رو از دقیقه سی و نیمه اول اخراج کرد و شما از سایپای ده نفره باختید
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1398/03/02
همینکه میگی خوشبختانه شورای تامین مخالفت کرده معلومه ترسیدی آقای تابش.
شما که برای جام لیگ همه کار کردید و همه چیو زیر پا ءداشتید چطور برا حذفی میگی چیزی رو فدای یه جام نمیکنیم مردک
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1398/03/02
چقدر متخصصین آبهای آلوده و سکه لای گز و رئیس مافیا از پرسپولیس و بازی خوبش مقابل السد ترسیدن
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/03/02
براي تيم حكومتي لونگياحق خوري شهرستانا عادي شده
زود هم هوچي گريو شروع مى كنن
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1398/03/02
این اظهار نظر آقای تابش را سازمان لیگ به متزله انصراف تلقی کرده و داماش را هم ی کارش می کنند.
قهرمانی مبارک وزیر
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/03/02
دمت گرم آقای تابش خدا وکیلی جلوی این نا عدالتی را بگیرید اگه شما اصفهانی ها جلو این کار را بگیرید
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1398/03/02
مثل سوپر جام سه صفر بزنید بنفع لنگ بره پی کارش بابا
United Arab Emirates
02:15 - 1398/03/03
اقای تابش کجای کاری!!؟؟یعنی هنوز واسه شما روشن نشده،بابا تیم حکومتی با شما بازی داره آین نامه ی روزه شخص وزیر صادر میکنه اینکه کاری نداره،تازه خداروشکر نکفتم 90به 10 به نفع میهمان،بعد شما واقعا انتظار دارید بیرانوند محروم بشه!!!؟؟اگه واقعا این فکر و کردید حداقل اعلام نکنید چون اون موقه بجرم اکاذیب سه تا از بهترین بازیکنانتون محروم میکنن،اقای تابش مطمعن باش شما محکوم به باخت هستید حتی اگه مسی و رونالدو و نیمار و بیارید هم باید باخت کنید،مگه یادت رفت همین دو هفته اخر قهرمانی رو از سپاهان و استقلال گرفتند و تقدیم کردن به تیم منفور حکومتی
انصراف بده خودتو راحت کن
Russian Federation
09:41 - 1398/03/03
اینها بخاطر این سوسولها چقدر قانون میذارن خاک توسرتون چقدر بدبختید شماها بابا همه جای دنیا قانون 90به 10
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/03/03
همش بلوفه! چون از پرسپولیس می ترسند! اگه مردی و حرف زدی کتبی اعلام کن! ما که میدونیم اینکاره نیستید و با تمام قدرت شرکت می کنید!!
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/03/03
هوادار چی کشک چی عمو ، هوادارهای شما و سوراختور ، سالهایی که تیمهای بی اصالتتون نبودن ، یا طرفدار پرسپولیس بودن یا استقلال ، الان شدن هوادار شما؟؟ اول برید تکلیفتون و با خودتون روشن کنید تا بعد.خخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/03/03
چرا اینقدر سفسطه میکنید از کجا معلومه که تیم سپاهان با تماشاگر ۹۰ در صدی بتواند بازی را ببرد یا اینکه اقای تابش خیالش راحته که جام حذفی مال انهاست بس کنید این شانتاژ بازیها را حرفتان را با یک بازی جوانمردانه و به دور از اب الوده و سکه در جعبه در مسطتیل سبز به اثبات برسانید به امید روزی که فوتبالی به دور از این چنین حاشیه هایی باشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج