خاطره تادیچ از حذف آژاکس؛ تمام شب گریه کردم
۸۶۷۶۹۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱
۵۴۹۶
ستاره صربستانی آژاکس، هنوز شکست از تاتنهام و حذف از لیگ قهرمانان را باور ندارد.

ورزش سه: تاتنهام 16 روز پیش موفق شد با بازگشتی رویایی در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آژاکس را با گلی در ثانیه های پایانی بازی 3-2 شکست داده و راهی فینال رقابتها شود تا در آن بازی مقابل لیورپول صف آرایی کند.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو که در دیدار رفت با یک گل شکست خورده بودند، در دیدار برگشت هم ابتدا با دو گل عقب افتادند اما در نیمه دوم سه بار توسط لوکاس مورا دروازه آژاکس را باز کردند و توانستند برای اولین بار به فینال چمپیونزلیگ برسند.

گل دقیقه 95 مورا آب سردی بود روی آژاکسی ها و هنوز بسیاری آن شکست را باور ندارند.

خاطره تلخ تادیچ از حذف آژاکس؛ تمام شب گریه کردم

دوسان تادیچ، ستاره صرب آژاکس در مورد آن شکست می گوید:« پس از بازی وقتی به خانه آمدم، ابتدا کمی موسیقی صربستانی گوش دادم و سپس ساعتی روی مبل نشستم. تقریبا تمام شب را گریه کردم و نمی دانم چطور خوابم برد.

صبح با دیدن فرزندانم، کمی بهتر شدم؛ با این حال خاطره آن باخت هنوز با من است. انسانی احساساتی هستم و وقتی ناامیدم، ترجیح می دهم گریه کنم و غم را درون خودم نگاه نمی دارم.»

تادیچ ادامه داد:« از لیگ قهرمانان به شکلی تلخ حذف شدیم ولی توانستیم در لیگ هلند، قهرمان شویم. معتقدم فصل ما فوق العاده بود. در لیگ هلند عالی کار کردیم و در لیگ قهرمانان هم شایسته حضور در فینال بودیم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج