مهمترین آرزوی دلواپسان؛ سقوط دولت روحانی!
۸۶۷۷۹۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
۵۳۹۶ 
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز ساز ناکوک در دولت روحانی بیشتر از دولت سید محمد خاتمی زده می‌شود و بعضی‌ها آنقدر از دولت کینه به دل دارند که حاضر به سقوط آن هستند.

خبرگزاری ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز ساز ناکوک در دولت روحانی بیشتر از دولت سید محمد خاتمی زده می‌شود و بعضی‌ها آنقدر از دولت کینه به دل دارند که حاضر به سقوط آن هستند.

محمدرضا خباز درباره تخریب دولت از سوی جریانی خاص در شراطی که کشور نیازمند اتحاد و انسجام داخلی است، گفت: سال ۷۶ هنگامی که دولت اصلاحات رأی آورد، مخالفان هرچه ابزار مشروع و نامشروع داشتند به کار بردند تا دولت پنهان ایجاد کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان این‌که ممکن است دولت پنهان با دولت در سایه به اشتباه گرفته شود، عنوان کرد: دولت در سایه بسیار خوب است و در واقع کمک‌کننده دولت قانونی است، اما دولت پنهان تلاش می‌کند دولت در صحنه را کنار بزند و اصلا به همین منظور هم تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به این‌که آقای خاتمی بارها گفتند هر ۹ روز یک توطئه علیه دولت اصلاحات شکل دادند،‌ بیان کرد: تنها دولتی که با دولت پنهان همکاری کرد دولت‌های نهم و دهم بودند زیرا از اعضای‌شان در پست‌های مدیریتی و استان‌ها استفاده می‌کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب یادآور شد: هنگامی که ایران با افتخار برجام را به سرانجام رساند و دیپلماسی کشورمان آن کار بزرگ را انجام داد، عده‌ای دست به مخالفت زدند برای همین است هنگامی که آمریکا از برجام خارج شد، ابراز خوشحالی کردند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: انسان احساس می‌کند در برخی مواقع ضرر برخی داخلی‌ها برای کشور به مراتب از ضرر دشمنان خارجی بیشتر است، دشمن خارجی در مقابلت گارد می‌گیرد و بی‌محابا می‌گوید من درصدد تغییر شما هستم، با پرویی هتاکی می‌کند و زور می‌گوید، اما اینها به اسم حفظ ارزش‌ها از نسبت دادن هر نوع توهین، افترا و شایعه به دولت دریغ نمی‌کنند.

وی با بیان این‌که اگر انسان عقل داشته باشد و شرایط را در نظر بگیرد، باید بداند اکنون زمان تسویه حساب نیست،‌ گفت: این‌ها باید بدانند دشمن ما با همه توان به صحنه آمده است و اگر در داخل دولت را تضعیف و روحیه‌اش را خراب کنند و در صحنه‌های اقتصادی هر روز یک دست گل جدید به آب بدهند، مشخص است دشمن خارجی ما جَری می‌شود و احساس قدرت می‌کند.

خباز ادامه داد: این‌ها آنقدر کینه دولت را به دل گرفته‌اند که آرزو می‌کنند دولت سقوط کند تا به حرف بی‌حساب خودشان برسند و بگویند دیدید همانی شد که ما گفتیم.

وی تاکید کرد: دولت روحانی بار نخست با ۱۸ میلیون رأی و بار دوم با بیش از ۲۴ میلیون رأی علیرغم آن همه مخالفت، دشمنی و سم‌پاشی روی کار آمد،‌ اگر این‌ها واقعا رأی مردم را قبول دارند در این ۴ سال باید دولت در سایه می‌شدند، نه دولت پنهان.

این عضو حزب اعتماد ملی گفت: دولت در سایه مانتورینگ دولت قانونی است تا هرجا اشتباه و تعلل کرد او را امر به معروف و نهی از منکر کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه باتوجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس این‌ رفتارها چقدر شدت خواهد گرفت و تخریب‌ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ گفت: هنگامی که به انتخابات نزدیک می‌شویم، این‌ها عریان‌تر به صحنه می‌آیند و دم خروس بیشتر بلند می‌شود. آنان به این تکاپو می‌افتند تا قوه بعدی همراهشان شکل بگیرد زیرا اگر این اتفاق بیفتد به راحتی می‌توانند دولت را ساقط کنند!

خباز تاکید کرد: اگر همین ۱۰۰ نماینده فراکسیون امید نبودند، تندروها بیش از چیزی که امروز مشاهده می‌کنید به دولت فشار می‌آوردند، همین جمعیت نیم‌بند مقابل بسیاری از فشارها در مجلس را گرفتند.

وی خاطرنشان کرد:‌ این گروه می‌خواهند مجلسی همراه و هم نگاه با خودشان به وجود بیاورند که زودتر بتوانند به خواسته‌هایشان دست پیدا کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/03/05
اصولگرا و اصلاح طلب یکین
فقط میخوان مردمو سرگرم کنن
خدا همشونو لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/03/05
دولت مردمی=== تک تک افراد ملت در رفاه
پاسخ ها
علی جمشیدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
شما خودتان را ناراحت نکنیدبه فکراقازاده ها ودامادهایتان باشید تا آینده آنها خوب باشد نه ملت ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
خراب کردین.قبول.کنین.جبران کنین......خرابتر نکنید.خداوند شاهد نیکوی است والسلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
بچه ها باز این با این تیتراش امد
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/03/05
دولت اصلاحات همین الان هم ساقط شده و تبدیل به پیر ترین و ناکارآمد ترین تاریخ ایران شده.....ما فقط خدا خدا میکنیم با این دولت مردم ساقط نشن
پاسخ ها
حس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
دولتی نموند فقط به ظاهر تظاهر به بودن میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/03/05
لعنت بر حزب هایی که با خراب کردن هم دیگه رای میارن
France
10:53 - 1398/03/05
پلیس خوب وپلیس بد,تمام شد.
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/03/05
یعنی اقای خباز که در عمرت یک دونه نون نپختی خطر ما داخلیها از توی خارجی بیشتره همانجور که خودت گفتی
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/03/05
خیلی وقته روحانی سرو ته ساز میزنه لازم نیست کسی کله پاش کنه ، خودش داره این کار رو میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/03/05
بابا شما را بخدا اینهمه حرف بیخود نزنید از بس شربت ضد استفراغ خوردیم مردیم.
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/03/05
فردا هم میاد شما سقوط کنه مشغول سقوط کردن کی بفکر مردمه
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/03/05
من خودم ب روحانی رای دادم ولی با اوضاع اسفباری ک چن ماهه واسه مردم ایجاد شده نه تنها از ایشون بلکه از کل اصلاح طلبا متنفر شدم اصولگرا که همیشه مورد تنفر بودن و خواهند بود
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1398/03/05
دشمن اصلی ملت ایران همین افرادی هستند که دولت درپنهان تشکیل می دهند وتماما" برای مردم مشگلات ایجاد میکنند که خطر آنها ازحمله اتمی امریکا هم فوق العاده بیشتر است چون این افراد مافیا وتشنه قدرت هستند
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/03/05
ارزوبیش از۹۰درصدایران وقتی نمیتونی برونکنه بایدازکسی جایی اجازبگیرتا بریابمونه
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/03/05
مسئله کینه و نفرت و خصومت نیست بلکه ناکارامدی و بی برنامه و تهی بودن چنته دولت است، از ابتدا با برجام شروع کرد و با امید همکاری و تعامل با غرب ادامه داد و نتیجه صفر را گرفت و حال بچای معذرت از مردم و استعفا و جای خود را به افراد کار بلد دادن! هر از گاهی حاشیه ای ساز می کند.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/03/05
ببخشید مگه سقوط نکرده ؟؟؟!!!اصل سقوط همون افتادن ازچشم مردمه. ...
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/03/05
اینجور باشه همه مردم غیر از آقازاده ها و اختلاسگرا دلواپسن
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/03/06
سقوط کنه یا نکنه مهم ماییم که دیگه گولِ بد از بدتر و نخواهیم کرد..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج