برنج‌های ناخالص شهروند آزمایش می‌شوند
۸۶۷۸۹۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
۴۶۴۳ 
رییس شورای اسلامی شهر تهران در مورد وضعیت توزیع سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری، برنج‌های ناخالص شهروند و ... توضیحاتی را ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: رییس شورای اسلامی شهر تهران در مورد وضعیت توزیع سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری، برنج‌های ناخالص شهروند و ... توضیحاتی را ارائه کرد.

محسن هاشمی ظهر امروز (یکشنبه‌) با حضور در جمع خبرنگاران درباره جلسه هم ا ندیشی صبح امروز شهردار تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که یکی از موضوعات جلسه هم اندیشی امروز بحث ادغام فعالیت‌های شهربان، حریم بان در نظام انتظامی شهرداری بود؛ اعضای شورای اسلامی شهر تهران گلایه داشتند که چرا باید این موضوع را از طریق مطبوعات متوجه می‌شدند. البته حناچی در این رابطه توضیح داد که مسیر ادغام در گذشته طی شده بوده و این گونه نیست که به یک باره تصمیم به ادغام گرفته شده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود یکی از شهرداران مناطق قرار است معاون شهردار شود، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران نباید در انتصابات دخالت مستقیمی داشته باشند، اما باید بدانند که چه کسانی قرار است که منصوب شوند تا بتوانند نکته نظرات خود را در این زمینه بیان‌ کنند و این موضوع به اطلاع حناچی رسید.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با بیان این که یکی دیگر از موضوعات در این جلسه بحث عدم توجه شهرداری به طرح‌های مصوب شورای اسلامی شهر تهران بود، افزود: البته این بی توجهی تنها مربوط به دوره حناچی نیست و در دوره دو شهردار قبلی نیز اتفاق افتاده است و شاهد هستیم که طرح هایی که به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده؛ یا ابلاغ نشده و یا در صورت ابلاغ، عمل نمی‌شود. بر این اساس قرار شد هیات رییسه لیستی از این طرح‌ها را دریافت کرده و به اطلاع شهردار برساند.

هاشمی با اشاره به این که امروز بررسی اساسنامه شورایاری به اتمام رسید، اما از آن جایی که برخی از اعضا معتقد بودند تا اساسنامه به تصویب هیات تطبیق نرسد، نمی‌توانیم آیین‌نامه‌ اجرایی برگزاری انتخابات را نهایی کنیم، گفت‌: به‌ هر حال به همین دلیل بررسی آیین‌نامه‌ برگزاری انتخابات شوایاری از دستور کار خارج شد.

وی در مورد عرضه برنج‌های تقلبی و ناخالص در فروشگاه شهروند، بیان‌ کرد: اتفاقا در جلسه صبح امروز از شهردار تهران در این خصوص سوال پرسیده شد و وی در این باره توضیح داد که بازرسی را برای پیگیری این موضوع تعیین کرده است و گفته شده که فروشگاه "شهروند" درخواست این را داشته است که برنج‌ها را به آزمایشگاه بفرستند، اما نظر تعزیرات در این زمینه منفی بوده و فروشگاه شهروند درخواست دارد که یک نهاد ثالث در این مورد نظر دهد، اما تعزیرات اعلام کرده است که برنج‌ها بدون کیفیت و ناخالص بوده و از آنجایی که یک مقام قضایی است، اجازه داده که برنج‌ها به جای کیلویی 25 هزار تومان، 10 کیلو هزار تومان فروخته شوند.

وی ادامه‌ داد: شهروند این موضوع را قبول ندارد و عنوان کرده که نمونه برنج‌ها را برای آزمایش به آزمایشگاه می‌فرستد تا از واقعیت آگاه شوند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد عدم ورود قطارهای جدید به ناوگان مترو، اظهار کرد: 10 قطار در حال‌ مونتاژ در کارخانه واگن‌سازی است، اما 15 درصد از تجهیزات مترو در گمرک باقی‌ مانده است و این قطارها معطل قطعات هستند و این گونه نیست که برخی ها تصور می‌کنند که تجهیزات مورد نیاز قطارها از گمرک ترخیص شده است.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر توزیع نامناسب سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران میان رسانه‌ها، گفت‌: اتفاقا از حناچی نیز پیامکی دریافت کردم که به همین موضوع توزیع رانتی بین دستگاه‌های خبری اشاره کرده است، اما در شورای اسلامی شهر تهران هیچ مصوبه‌ای در مورد نحوه توزیع نداشتند و تصمیمات در این خصوص به حناچی و پورسیدآقایی باز می‌گردد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پایان درباره این که شاهد تغییرات اتوبوسی در شهرداری هستیم، گفت‌: تغییرات در حد موتور هم نیست چه برسد به اتوبوس. بحث تغییرات و روش انتصابات مشخص است و این بحث که کی به کجا برود، مطرح نبوده است و قرار شد از آن جایی که زمزمه تغییر چند شهردار نیز به گوش می‌رسد، تعاملات دوستانه باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/03/05
احسنت دست این نوع افراد ها بایستی قطع باشه تا دیگه در رزق مردم خیانت نکنند احسنت به تمامی این زحمتکشان خسته نباشین در فروشگاهای دیگه بازستی نگاه کنید
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/03/05
برنج تقلبی به مردم قالب کردن و پولشو جیب زدن با آنها چکار کردن .بقیه برنجها را به قیمت ۱۰ هزارتومان به صورت تعاونی به مردم فروختن برنجی که سه هزار تومان ارزش داشت ببینید با چه ترفندی به مردم قالب میکنند.خاک تو سره آنهایی که میخرند.اینها خائنین به ملت هستند باید دادگاهی و اعدام شوند نه اینکه با جریمه و سرپوشی از کنارش بگذرند.عجب مسئولینی داریم .تازه خوشحالند مردم نفهمیدن
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/03/05
طول می دن تا مردم فراموش کنند .... اگه دزدها و نادرست ها حامی ندارن ۴تا برنج فروش خبره از بازار بیارین تا دونه به دونه ی برنج ها رو براتون بگه چند دونه پاکستانی چند دونه هاشمی چند دونه طارم و.... در ۵۰ گرمش هست ....
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/03/05
بیچاره این ملت .
از چند هزار جهت بهش حمله میکنند ؟؟؟ موسسات اعتباری . دلار . سکه . تورم . بیکاری . فقر . گرانفروشی . کلاهبرداری . بیگانگان خارجی . ترامپ . مسولین بی عرضه . و .................
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/03/05
کشور شده بخور بخور بچاپ !؟
اختلاس حقوق نجومی!؟
چه اتهام هایی به رژیم قبل می زدند
دولت تدبیر ده من جلوی آنها..ر....ده!؟
واقعا جهان سوم هیچ جهان دهم هستیم!؟
United States
13:43 - 1398/03/05
مگه اعلام نشده بود که برنج های شهروند .به ازمایشگاه ارسال شده .و هشتاد درصد برنج‌پاکستانی. و بیست درصد برنج‌ ایرانی بوده است.؟
United Arab Emirates
13:47 - 1398/03/05
فروشگاه های دیگه چی ؟ اونا چطوری بررسی میشه
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/03/05
این آقا بدل نمی چسبه چون بیشتر بفکر جیب خود است تا مردم .
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/03/05
حالاشد ،سطح فساد و رانت و متأسفانه وجود فساد گسترده درسازمانهای نظارتی کشور را به سمت نابودی پیش میرود،وگرنه هر کشوری بازرسی سالم نداشته باشد به روز ما می افتد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج