فکری: می‌خواهند مجیدی را سرمربی کنند
۸۶۸۳۰۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
۷۰۲۶ 
محمود فکری اعتقاد دارد که استقلال به سمت انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی پیش خواهد رفت.

ایران ورزشی: هفت هشت سالی است یک سناریوی تکراری دست مدیران استقلال داده‌اند تا از روی آن برای این تیم تصمیم بگیرند، خروجی آن هم با تغییر پنج شش مربی یک نتیجه دارد. در لیگ نوزدهم باز هم همان داستان تکراری قرار است برای استقلال رخ دهد و هیچ اتفاق جدیدی در راه نیست، حداقل نام مربیانی که به‌عنوان گزینه اصلی مربیگری این تیم مطرح می‌شود، گویای این مطلب است.

حوصله این مخاطب سر رفته و خودش می‌داند نتیجه نسخه‌ای که برای استقلال پیچیده‌اند چه می‌شود. به همین دلیل هم هست که پیشکسوتان استقلال اکراه دارند در مورد شرایط این تیم صحبت کنند و به نظرشان تمام کارهای مسوولان استقلال صوری است و در نهایت قصد دارند آنچه از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اند را اعلام کنند.

فکری: می‌خواهند مجیدی را سرمربی کنند

محمود فکری یکی از همان پیشکسوتانی است که خوشبین به آینده استقلال نیست و معتقد است دوباره استقلال با همان شرایط قبل لیگ نوزدهم را شروع می‌کند. فکری در ابتدا در خصوص سناریوی تکراری که برای استقلال نوشته‌اند و هر سال همان را برای این تیم اجرا می‌کنند، اینطور می‌گوید:

«وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد همیشه سرمربی مقصر نیست و عوامل مختلفی باعث چنین بازدهی می‌شود. وقتی ظرف شش هفت سال خروجی استقلال با هر مربی یک چیز است، یعنی مدیریت بیشتر از هر چیز مقصر است. مجموعه درست عمل کند، درست هم نتیجه می‌گیرند.

در غیر این صورت بهترین مربی دنیا را هم بیاورند، نتیجه همین می‌شود که می‌بینید.» فکری با انتقاد از کنار گذاشتن بی‌موقع شفر از لیگ هجدهم توضیحات خود را اینطور کامل می‌کند: «من کاری به مجیدی ندارم اما نباید شفر را در بازی‌های آخر کنار می‌گذاشتند، باید از این مربی حمایت‌های لازم می‌شد.

وقتی از مربی حمایت نکنند، صلابت لازم خود را از دست می‌دهد.» چه کار باید انجام داد که اتفاقات فصول گذشته برای استقلال تکرار نشود. به نظر می‌رسد هواداران این تیم خسته شده‌اند. فکری در این خصوص اینطور می‌گوید: «تصمیم‌گیری به موقع مدیریت علاج کار است. مدیرعامل باشگاه بیشترین نقش را در این مقطع از زمان دارد اما اگر زمان را از دست بدهند در نهایت همان بازدهی به دست می‌آید که فصول پیش هم به دست آمد.» به نظر شما مربی خارجی به درد استقلال می‌خورد یا مربی داخلی هم می‌تواند این تیم را به خواسته خود برساند؟

فکری پاسخ این سوال را اینطور می‌دهد: «اگر بتوانند مربی خوب خارجی بیاورند، خوب است، اما نه مثل دفعه قبل که شفر را آوردند، مردم را گول بزنند. باید مربی طراز اول خارجی بیاورند و در مورد دستیار او هم دقت لازم را داشته باشند اما نه اینکه در آخر بگویند ما تلاشمان را کردیم نشد تا دوباره تصمیم‌های تکراری بگیرند.» یعنی اعتقاد دارید آنها می‌خواهند دوباره فرهاد مجیدی را به‌عنوان سرمربی معرفی کنند؟ فکری در این خصوص می‌گوید: «شاید این کار را می‌خواهند انجام دهند. اتفاقاتی که در حال افتادن است، چنین مساله‌ای را نشان می‌دهد، به نظرم حرفشان با عملشان منافات دارد و همین بیانگر این است که آنها مجیدی را به‌عنوان سرمربی دوباره انتخاب می‌کنند.»

گفته می‌شد شما هم در یک مقطع گزینه استقلالی‌ها بودید. اصلا به مربیگری در استقلال فکر می‌کنید؟ این پیشکسوت استقلال پاسخ می‌دهد: «من که به مربیگری فکر می‌کنم اما برای آقایان کارنامه کاری و اینها مطرح نیست. این روزها فضای مجازی تصمیم گیرنده تمام اتفاقات است.» اگر خوشبین باشیم استقلال سرمربی طراز اولی را انتخاب می‌کند، بحث انتخاب بازیکن چه می‌شود.

آیا صلاح است به شاکله این تیم دست زده شود؟ فکری در این مورد می‌گوید: «استقلال نفرات خوبی دارد اما اول باید تکلیف مربی‌اش مشخص شود. مربی ایرانی که بازیکنان ما را می‌شناسد اما اگر می‌خواهند مربی خارجی بیاورند باید فرصت آنالیز بازیکنان را داشته باشد تا بتواند به نقاط ضعف و قوت تیم پی ببرد اما اگر قرار باشد همه چیز دیمی و احساسی اتفاق بیفتد هیچ چیز تغییر نمی‌کند و استقلال به نتیجه نمی‌رسد.»

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1398/03/06
فتحی و مجیدی باید با هم برن اصلا اگر مجیدی نبود شاید با شفر قهرمان میشدیم
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/03/06
این استقلالی هاچقدرچشم تنگ به همن، همشون پشت سردیگری کری میخونن زیرآبی میرن خلاصه واسه نیمکت استقلال براهم نقشه میگشن
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/03/06
به جای این حرفا بهتر که از مجیدی حمایت کنید یا شایستگی خودتان را نشان دهید و انوقت ارث و میراث بخواهید لطفااااااااا
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/03/06
مجیدی باشه ازمربی خارجی که میان پول می گیرد وبعد قهرمان نمی کند وبعدمیگه من تقسیر نداشتم بهتر است .
هم لنگی هم کیسه نماد لنگ پولیسه
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/03/06
باند قلعه لنگی داره دیوونه میشه
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/03/06
درود به شرفت اقای فکری که عین حقیقت را گفتی آقایون تا سرمربی انتخاب کنند وقت از دست رفته اون موقع اگر گورادیولا هم بیاد سرمربی استقلال هم بشه بدرد نمیخوره چون نه وقت بدنسازی نه وقت شناخت از تیم خلاصه تا سرمربی جابیوفته نصف فصل از دست رفته تیمهای دیگه امتیازات لازم برای قهرمانی را گرفتن هرسال همین بلا دراره سر استقلال میاد
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/03/06
والله شفر سرمربی بدی نبود بنده خدا پارسال لیگ که شروع شد استقلال داشت بدنسازی میکرد تو بازی اول بنده خدا یازده تا بازیکن نداشته بزا ره تو زمین چون مدیریت باشگاه نتونسته بود به موقع قرارداد بازیکنان تیم را تمدید کنه همین کار باعث شد استقلال چندتا از بازیکنای خوب شو ازدست بده مثل جبارف تیام ابراهیمی واز دست داد فقط همه مشکل سرمربی نیست امثال هم همین اش و همین کاسه
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/03/06
بتوچه کی کی سرمربی بشه
تا حالا کجا بودی که یه فصل سر استقلال رو بریدن و تو حرف نزدی
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1398/03/06
فرقی نمیکند چه تو چه مجیدی چه امیر لابی باز هر که باشه زیر پرسپولیس هستین
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/03/06
سلام ماشاءالله حسابی طرفداری پرسپولیس می کنید همیشه استقلال را بکوبید پرسپولیس بالا بالا ببرید،
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/03/06
مربی خارجی خوب هست ؛ اینجا بیا نیستند * چون استقلال میراث خوار زیاد داره خودشون رو طلبکار باشگاه میدونند * ماشالله همه هم قیا فه های حق به جانب میگیرند * از دم همه کارشناسای درپیتی ،یه برخوردفنی آبرومندانه حرفه ای با شفر * بلد نبودند بکنند * درست مثل یه محیط آموزشی فرهنگی ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج