هازارد، بهترین بازیکن فصل جزیره از نگاه هواداران
۸۶۸۳۹۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
۱۰۸۰۸ 
با کسب 34 درصد آرا، ادن هازارد بهترین بازیکن فصل از نگاه هواداران شناخته شد.

وبسایت نود: به نقل از یاهواسپورت، ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی موفق شد با کسب 34 درصد آرا عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در فصل 19-2018 از نگاه هواداران را از آن خود کند.

رقبای هازارد در راه کسب این جایزه سرخیو آگوئرو، رحیم استرلینگ، برناردو سیلوا، ویرجیل فن‌دایک و سادیو مانه بودند. هازارد در فصلی که گذشت با 16 گل و 15 پاس گل، تاثیرگذار ترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس بود و روی حدود 49 درصد از گل های چلسی، تاثیر مستقیم داشت.

هازارد، بهترین بازیکن فصل لیگ برتر از نگاه هواداران

هازارد در پایان فصل با 15 پاس گل، جایزه بازی ساز برتر فصل لیگ برتر را جلوتر از رایان فریزر (بورنموث) دریافت کرد. او در این فصل جایزه بهترین بازیکن فصل چلسی، بهترین بازیکن فصل چلسی از نگاه بازیکنان و بهترین گل فصل باشگاه را از آن خود کرد تا به نخستین فرد در تاریخ این باشگاه تبدیل شود که توانسته در یک فصل، هر سه جایزه را دریافت کند. او همچنین به نخستین بازیکن این باشگاه تبدیل شد که جایزه برترین بازیکن فصل را 4 بار کسب می‌کند.

پیش از این ویرجیل فن‌دایک جایزه بهترین بازیکن فصل لیگ برتر از نگاه بازیکنان و رحیم استرلینگ جایزه بهترین بازیکن فصل از نگاه فوتبال نویسان را دریافت کرده بودند.

هازارد بعد از فرانک لمپارد (2005) نخستین بازیکن چلسی است که موفق به کسب این جایزه می‌شود. او که در حال آماده سازی خود برای دیدار فینال لیگ اروپا مقابل آرسنال در روز چهارشنبه است، تنها یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد و صحبت از رفتن او در پایان فصل به رئال مادرید، روز به روز داغ تر می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج