رسمی: پایان دوران حضور گتوزو روی نیمکت میلان
۸۶۸۷۵۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
۳۷۷۹ 
باشگاه میلان رسما اعلام کرد گنارو گتوسو، سرمربی این تیم با توافقی دو جانبه از روسونری جدا خواهد شد.

ورزش سه: بعد از آنکه میلان در هفته پایانی رقابتهای امسال سری آ از کسب سهمیه لیگ قهرمانان بازماند گنارو گتوزو، سرمربی این تیم به صورت رسمی اعلام کرد که از سمت خود به عنوان سرمربی میلان کناره‌گیری خواهی کرد. گتوزو از این تصمیم به عنوان تصمیمی تلخ و دردناک یاد کرده اما گفته این تصمیمی بوده که به آن فکر شده است. پیش از این اخباری درباره کناره ‌گیری گتوزو از این سمت منتشر شده بود و به نظر می‌ رسد گتوزو حاضر شده بعد از استعفا از بخش بزرگی از حق و حقوق مادی خود بگذرد.

رسمی: پایان دوران حضور گتوزو روی نیمکت میلان

حالا باشگاه آث میلان اعلام کرد گنارو گتوسو سرمربی این تیم با توافقی دو جانبه این تیم را ترک خواهد کرد. در این بیانیه آمده است: میلان حالا به دنبال فرایند استخدام برای یک سرمربی جدید پیش از تور تابستانی و سری آ فصل بعد، مسابقات داخلی و لیگ اروپا خواهد بود.

باشگاه میلان از گاوسو برای رهبری این تیم در طول هجده ماه گذشته تشکر می کند. گتوزو یک افسانه واقعی بود که در طول دوره ای دشوار برای باشگاه وارد رختکن شد و بالاترین امتیاز لیگ میلان بعد از فصل 13-2012 را به دست آورد.

گتوزو تا ژوئن 2021 با میلان قرارداد داشت و می توانست باقی حقوق خود را دریافت کرده یا خواستار پرداخت مبلغ قابل توجه برای پایان دادن به قرارداد شود اما به دلیل علاقه فراوان به میلان از این کار صرف نظر کرد.

گتوزو در 27 نوامبر 2017 به جای وینچنزو مونتلا به عنوان سرمربی انتخاب شد و روسونری طول دوره حضور گتوزو خود به طور متوسط 1.81 امتیاز در هر بازی سری آ کسب کرده که تنها یوونتوس با (2.44) و ناپولی با (2.13) عملکردی بهتر از میلان داشتند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج