خلیلی: صحنه‌هایی دیدم که در عمرم ندیده بودم
۸۶۹۲۴۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵
۱۰۶۶۹ 
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه صحنه‌هایی بعد از اخراج مهاجم سپاهان اتفاق افتاد که در عمر فوتبالی‌ام مشابه آن را ندیده بودم.

خبرگزاری تسنیم: محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز گلایه از نحوه میزبانی تیم سپاهان از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار داشت: واقعاً جای تعجب داشت که در این سطح از بازیها به این شکل تیمی مثل سپاهان از پرسپولیس میزبانی کند. متأسفانه ما از دیروز شاهد اتفاقات ناپسندی بودیم.

وقتی در جلسه هماهنگی با حضور نماینده شورای تأمین برگزار شد قانون 50-50 سکوها تبدیل به 70 به 30 شد انتظار اتفاقات دیگر هم داشتیم. متأسفانه همان 30 درصدی که برای هواداران ما در نظر گرفتند را نیز به آن عمل نکردند. قیمت بلیت تماشاگران ما را دو برابر کردند.

بلیت‌فروشی به شکل عجیبی انجام شد. هواداران ما که بلیت داشتند را به ورزشگاه راه ندادند و ترفندهایی به وجود آوردند تا سکوهای ما پر نشود. با همه این اتفاقات ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و نتیجه آن را در زمین گرفتیم. آنها خیلی بهتر از این می‌توانستند از پرسپولیس و هوادارانش میزبانی کنند.

خلیلی: صحنه‌هایی دیدم که در عمرم ندیده بودم

وی افزود: واقعاً عجیب است که سپاهانی‌ها به این فکر نکردند این فوتبال ادامه دارد. شاید آنها فکر کردند همین تک‌بازی انجام می‌شود و دیگر قرار نیست این دو تیم با همدیگر مقابله کنند. واقعاً چنین رفتارهایی برای فوتبال ایران زشت است. به نظر من همه تنش‌ها از فضای مجازی شکل گرفت و باعث شد که تماشاگران سپاهان را علیه ما تحریک کنند.

هواداران پرسپولیس مثل همیشه مظلوم واقع شدند و دیدید امروز به هر شکلی که می‌شد آنها را عذاب دادند. کتکشان زدند در صف بلیت‌فروشی نگهشان داشتند. بلیت‌ها را خریدند اما به ورزشگاه راهشان ندادند. من نمی‌دانم مگر فوتبال برای این تماشاگر انجام نمی‌شود. متأسفانه یکسری اتفاقاتی اینجا رخ داد که واقعاً جای تأسف دارد. ما سکوت کردیم تا تنشی ایجاد نشود اما دیدید که چه شرایطی را به وجود آوردند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چرا نیمکت پرسپولیس در چند صحنه به داور بازی اعتراض داشت، گفت: ما دیدیم از اول بازی هر سوتی که داور می‌زند با عکس‌العمل نیمکت‌نشینان سپاهان مواجه می‌شود و آنها کم بود به وسط زمین بروند. ما هم فقط در یکی دو صحنه از حقمان دفاع کردیم که فکر نکنم اتفاق خاصی رخ داد.

تنش‌های اصلی را در داخل زمین از سوی بازیکنان سپاهان و روی سکوها از سوی هواداران این تیم دیدیم. واقعاً این رسم مهمان‌نوازی نبود. ما همه کار می‌کنیم تا تماشاگران از فوتبال لذت ببرند اما اینجا سخت‌ترین شرایط را برای هواداران ما به وجود آوردند تا به ورزشگاه نیایند. بعد از آن همه دردسری که برای تماشاگران پرسپولیس به وجود آوردند در آخر هم دیدید شیشه‌های اتوبوس تیم ما را شکستند.

خلیلی درباره درگیری کی‌روش و سروش رفیعی نیز عنوان کرد: من چون از این صحنه دور بودم درگیری را ندیدم اما با چشم دیدم که وقتی بازیکن سپاهان از زمین بیرون آمد چه حرکات زشتی را انجام داد. حرکاتی که من در عمر فوتبالم نظیر آن را ندیده بودم. مهاجم سپاهان قبل از ورود به رختکن ایستاده بود و خطاب به سروش داد می‌زد که "بیا اینجا تا بگویم چه خبر است".

وی در پایان گفت: به نظر من صحنه‌هایی که من امروز در اصفهان دیدم برای فوتبالمان خیلی بد است. هیچکدام از این کارها با روح جوانمردی سازگاری ندارد. به نظر من همین تنش‌ها بود که بازیکنان سپاهان را در زمین مسابقه به آن شکل تحریک می‌کرد. کی‌روش در زمین و بیرون از زمین کارهایی انجام داد که انگار اینجا چاله‌میدان بود. به نظر من اگر جلو این اتفاقات گرفته نشود برای آینده فوتبالمان خیلی بد خواهد بود.ً

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1398/03/09
به تابش بگید جلوی این تیم با فرهنگ را بگیرد! قبل از بازی بجای سپاهان از اصفهان مایه میزاشت و می گفت نا مهمان نوازیم
!! ولی خودشان شروع کردند به حرکات غیر اخلاقی مثل آبهای مسموم! بلیطهای پرسپولیسی ها را دو برابر و به ده هزارتومان فروختند و خلاف کردند ۷۰ به ۳۰ موافقت کردند ولی تماشاگرای پرسپولیس را راه ندادند تا همون ۹۰ به ۱۰ بشه! آقای تابش چاه کن همیشه ته چاهه و چوب خدا صدا نداره و سپاهان خودش ۲ دستی برای پرسپولیس همه کار کرد حتی گل هم زد!!!
United Arab Emirates
02:13 - 1398/03/09
مثل صحنه ی اخراج ایرانپوریان !
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1398/03/09
دمتون گرم خیلی مردین واقعا خسته نباشین جواب این شله زرد تو زمین دادین
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1398/03/09
این چیزایی که دیدی چیز عجیب غریبی نیست! هیچکس تو دنیا ندیده یه تیمی به حریفش آب مسموم بدهند تا اونا نتوانند بازی کنن و توی زمین تلو تلو بخورند!
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1398/03/09
کی روش خوردش تا دسته
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1398/03/09
اين لات بازى ها ى كي روش و يزدانى و امثالهم تاثير مستيقم سر مربى مافيايي است و مسئولين باشگاه سپاهان هم منجمله تابش با زدن خودشان بكوچه على چپ و نشان دادن اينكه از همه چيز بى خبرن بان دامن ميزنن،بليت گرون ميدن ،چاقو كش و قمه كش و لات واوباش استخدام ميكنن بعد ميگن اينا هوادار سپاهان نيستن ،لابد طرفدار دورتموند هستن كه زرد كردن ،كل فدراسيون اصفهانى و از مسئولين سابق سپاهان هستن به پرسپوليس ميگن تيم حكومتى !!!!! شرم و حيا خوبه ولى بعضى ها ندارن !!!
Iran, Islamic Republic of
03:26 - 1398/03/09
اقای خلیلی این مسائل را باید از فدراسیون فوتبال پرسید که چرا ورزش به این خوبی را چرا به این روز در آوردن؟!
Iran, Islamic Republic of
03:28 - 1398/03/09
بزار بسوزن تا ته بگیرن بسوزین ای مافیای کثیف
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1398/03/09
قلعه مرغی دردش یه چیزه اونم اینه که رکوردش به خطر افتاده ،
همون رکوردی که سالها با زدو بند و فوتبال کثیف بدست آورده ...
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1398/03/09
آقای خلیلی این اتفاقات از خود شماها بازیکن فوتبال شروع میشه و به تماشاگران میرسه . پس قبول کنید شماها هم مقصر و دخیل هستید . و مهمتر از اینا عدم مدیریت درست در قرارداد با بازیکن ها که حنما باید یکی از بندها باشه که اخلاق حرفه ای داشته و حفظ شود یا هست یا نیست یا عمل نمیشه .
من خودم داور فوتبال بودم متاسفانه این مسائل رو دیدم و میفهمم و با فوتبال هم آشنایی کامل دارم .
انشاالله بزودی همه چیزمون درست بشه . حالا نه حرفه ای .
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1398/03/09
محسن جان میفهمم منظورتو ...
این
زرافه شله زردها فکر کرده اینجا هم بقول تو ‌چاله میدان کشورشونه و یا خونه خالشونه که اینجوری ‌عربده و دادوبیداد و جنگ و جدال و جروبحث به راه انداخته و جوگیر شده ....^^^^^.....عوضیییییی
Iran, Islamic Republic of
04:35 - 1398/03/09
تو کی قاطی آدمها شدی؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1398/03/09
جای فردوسی پور و برنامه 90 خالی که به این هواشی بپردازه . هی یادش به خیر سربه نیستش کردن !!!
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1398/03/09
این مطالب را باید تابش حق به جانب بخواند!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1398/03/09
سپاهان با تماشگرانش نشون دادن چقد کثیفن جالب اینک حتی زمین ورزشگاهم کیفت نداشت ماتماشگران پرسپولیس فرهنگ مون بالاس وسپاهانیا بدونن با آتیش کشیدن ماشین وشکستن شیشه اتوبوس پرسپولیس وکتک زدن تماشگراش همه چیو ثابت کردن من ازسپاهان و اصفهان متنفرم درضم دیگ رقیب مانیسین واسه ماهم کری نخونین خدایی هوادارای استقلالم خداپدرومادرشون و بیامرزه سگشون شرف داره درسته ک رقیب هستیم ولی اونام مث خودمون جنبه باخت ودارن نشون میدیم الکی نیسیم غول ایرانیم.لعنت ب اصفهان وسپاهان
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/03/09
آخ که شما چقدر مظلومید !!دلم براتان کباب شد مردک دلقک
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/03/09
ما پرسپولیسیمو حالا حالا حالا حالا قهرمانیم
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1398/03/09
اگه این بازیکن برزیلی مال پرسپولیس بود تا من رو هم محروم میکردن
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/03/09
درشو بزار لنگی نه شما خیلی خوب توتهرون با سنگ وچاقو پذیرای کردین حالا نشستی اراجیف میگی ....
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/03/09
من کاری ندارم مقصر کیه ان چیزی که تلوزیون دیدم این بود کی روش ۳ بار بابت داد کشیدن سر داور باید اخراج میشد انگار داشت داور میکشت
بلیط پرسپولیس هم کردن ۱۰ هزار دوبرابر
خدایی سپاهان کارشون خوّب نبود
United Arab Emirates
12:08 - 1398/03/09
این فوتبال را تعطیل کند بجز آبرو ریزی چیزی ندارد! فوتبال دوستان بازی چلسی آرسنال دیدن ولذت بردن از کلاس وفرهنک تماشاگران آن بازی مهم که یک اعتراض نداشت!
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/03/09
تو یکی هیس بابا . خوبه که یه نفر بازیکن از نیمکت شماها اخراج شد . ما هم از این چیزا ندیده بودیم . هیس بابا
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/03/09
عجب رویی دارین
اتفاقات تهران گفتنی نیست!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج