خنثی‌سازی حمله تروریستی در سنندج
۸۶۹۷۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
۱۱۱۸۷ 
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: حمله تروریستی گروهک ضدانقلاب به راهپیمایان سنندجی دفع و سه نفر از عوامل اصلی به همراه سه قبضه سلاح کلاش، ۱۳ تیعه خشاب جنگی و ۳۹۰ تیر فشنگ جنگی کشف شد.

خبرگزاری تسنیم: سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی استان کردستان از دفع یک حمله تروریستی در سنندج خبر داد و اظهار داشت: به‌دنبال خبری مبنی بر اینکه یکی از گروهگ‌های معاند ضدانقلاب و شرور که جیره‌خوار استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بودند، قصد اقدامات خرابکارانه و حمله تروریستی به راهپیمایی روز قدس سنندج را داشتند، شناسایی آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات پلیسی و اشراف کامل اطلاعاتی، اعضای گروهک‌ ضدانقلاب در یک عملیات غافلگیرانه قبل از هر گونه اقدام عملی خرابکاری به دام پلیس افتادند و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان تصریح کرد: در این راستا سه نفر از عوامل اصلی گروهک‌ ضدانقلاب، به همراه سه قبضه سلاح کلاش، 13 تیعه خشاب جنگی و 390 تیر فشنگ جنگی از آنان کشف شد.

وی گفت: این اعضای گروهک معاند نظام توسط نیروهای پلیس در اطراف سنندج دستگیر شدند و عملیات آنان خنثی شد.

سردار آزادی با اشاره به امنیت و آرامش پایدار در استان بیان کرد: مرزها و سراسر استان کردستان کاملاً به‌صورت محسوس و نامحسوس تحت اشراف و کنترل عملیاتی و اطلاعاتی قرار دارد و اجازه هیچ گونه سوءاستفاده‌ای به معاندین نظام نخواهیم داد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

خنثی‌سازی حمله تروریستی در سنندج

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج