شجاع: با این شرایط، فوتبال‌مان کشته می‌دهد
۸۷۰۱۸۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
۳۸۸۹ 
مدافع محروم پرسپولیس از حضور در فینال جام حذفی، ابراز امیدواری می‌کند تیمش با گلزنی مهدی ترابی ضمن قهرمانی با دبل موفق به تاریخ‌سازی شود.

ورزش سه: شجاع خلیل زاده، مدافع پرسپولیس با دریافت کارت زرد در نیمه نهایی جام حذفی برابر سپاهان از حضور در فینال این رقابت‌ها محروم است. او اما اکنون با حضور در اردوی تیم در اهواز امیدوار به دستیابی دوباره به عنوان قهرمانی است و مدعی است سورپرایز ویژه‌ای برای جشن قهرمانی خواهند داشت.

قهرمانی نشانه قدرت پرسپولیس بود

خیلی قهرمانی اینبار به ما چسبید و خوشحالیم که بار دیگر قدرت خودمان را به اثبات رساندیم و توانستیم هت تریک کنیم. قهرمانی ما با قدرت پرسپولیس بود، تلاش کادرفنی، مدیریت و حمایت هواداران ما بود که در روزهای سخت در کنار ما بودند.

امیدوارم برانکو سال‌ها اینجا بماند

برانکو ایوانکوویچ به بازیکنانش اعتماد دارد و آنها را دوست دارد که می‌گوید با حضور این بازیکنان به نقل و انتقالات فکر نمی‌کند. امیدوارم سالیان سال در پرسپولیس بماند و همیشه این را گفته‌ام که قدرت ما به سرمربی خوب مان مربوط است و بعد از آن به بازیکنان مربوط است.

قهرمانی در هفته پایانی بیشتر می‌چسبد

خداوکیلی امسال لیگ جذابی داشتیم. فصل گذشته ما 5-4 هفته مانده به پایان فصل قهرمان شدیم واقعا اما قهرمانی در روز آخر خیلی بیشتر می‌چسبد و خدا را شکر که قهرمان شدیم و دل هواداران را شاد کردیم.

شجاع: با این شرایط، فوتبال‌مان کشته می‌دهد

می‌خواهیم با دبل برای باشگاه تاریخ‌سازی کنیم

شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و این مساله باعث شد لذت بیشتری داشته باشد. امیدوارم در جام حذفی هم قهرمان شویم و آن را به هواداران دوست داشتنی تقدیم کنیم. امیدوارم دبل کنیم و این یادگاری ما برای تاریخ باشگاه باشد. تاکنون قهرمان جام حذفی نشده‌ام و امیدوارم این جام را هم به ویترین خودمان اضافه کنیم.

همه دیدند خیلی بهتر از سپاهان بودیم

ما با سپاهان تا آخرین روز برای قهرمانی می‎جنگیدیم و در جام حذفی هم در اصفهان و برابر هواداران این تیم قرار گرفتیم. باید قبول کنید که ما خیلی بهتر از حریف بازی کردیم آنهم مقابل تیم قابل احترام سپاهان. همه بازی را دیده‌اند و ما بهتر بازی کردیم و خدا را شکر با یک بازی منطقی به برد رسیدیم.

برای فوتبال نه، دنبال چاقوکشی بودند

برای آن دسته از هوادارانی که برای درگیری و فحاشی به استادیوم می‌آیند. فوتبال برای لذت بردن است اما اینجا همه چیز را اشتباه گرفته‌اند و فکر می‌کنند امتیاز بازی با قمه و چاقو زدن به هوادار به دست می‌آید. واقعا جای تاسف دارد که هواداران ما را با چاقو می‌زنند و کسی هم جوابگو نیست. همه ما با دیدن تصاویر قبل از بازی هم متاثر شده‌ بودیم. انواع و اقسام بی احترامی و فحاشی را به هواداران ما کردند. در تهران هم همه دیدند که این هواداران اصفهانی بودند که بازی را متشنج کرده بودند.

من 4 بار به اصفهان رفتم و فقط فحاشی را شاهد بودیم و اگر کمیته انضباطی به این مساله ورود نکند معلوم است که آن ادامه پیدا می‌کند. بحث مردم خوب اصفهان با هواداران سپاهان جداست. کسانی که به استادیوم می‌آیند اصلا برای فوتبال نمی‌آیند و فقط فحاشی و اکنون هم قمه کشی!

مسوولان این جو را شکل داده‌اند

این جو به خاطر مصاحبه های مسوولان شکل گرفته است. آن کسی که می آید برای فحاشی فکر می‌کنید چرا قبل از بازی فقط به دنبال این مسائل است؟ چه کسی داخل زمین او را تحریک کرده که دست به این کار می‌زند؟ کسانی را دیدم که اصلا یک درصد حواس‌شان به بازی نبود و فقط فحش می‌دادند و به دنبال درگیری فیزیکی بودند. من چهره‌های آنها را در موقع گرم کردن دیدم که اصلا برای فوتبال نیامدند. این‌ها جز برای فحاشی نیامده بودند و تا کی می‌خواهد این جو اینگونه پیدا کند.

شجاع: با این شرایط، فوتبال‌مان کشته می‌دهد

به هواداران قول دادم جنجال درست نکنم

اصلا نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم. می‌گویند چرا شجاع خلیل زاده عصبانی است و فقط به دنبال درگیری است؛ خب این صحنه را همه دیدید، هر کس به جای من بود چه می‌کرد؟ من اما به خاطر قولی که پیش از این در مصاحبه با خودتان به هواداران داده بودم که دیگر به دنبال درگیری نیستم جواب ندادم. قول داده بودم تنشی از سوی من نباشد و فقط به خاطر قول هواداران چیزی نگفتم. فوتبال است و ضربان خیلی بالاست اما این فحشی که ایشان دادند، بیخیال.

 

هر چه به من گفتند به خانواده آنها!

آقای قلعه نویی مربی من بوده و مربی قابل احترامی است. من یک مصاحبه از ایشان دیدم که شجاع بزرگنمایی کرد و برخوردی نبوده اما واقعا آرنج ایشان به سینه من خورد. کی روش کارت زرد داشت و باید کارت می‌گرفت همانجا. من امیدوارم سپاهان موفق باشد اما هواداران این تیم را به خدا واگذار می‌کنم و هر چه به من گفتند به خانواده خودشان گفتند. من هیچ عکس العملی در طول 120 دقیقه به آنها نداشتم. همه اینها می‌گذرد اما کسی نمی‌آید واکنشی نشان دهد. آقایان عزیز فصل بعد با این روند مطمئنا فوتبال ما کشته می‌دهد! اصلا آن هواداران برای فوتبال نیامده بودند. من با چشم خودم دیدم که اصلا بازی را نمی‌بینند. برای چه؟ برای فوتبال؟

واکنش به صحبت‌های امیر قلعه نویی؟

من در حدی نیستم که بخواهم جواب قلعه نویی را بدهم، ایشان بزرگتر من بوده و مربی من بوده است. هیچ وقت جواب ایشان را نمی‌دهم و احترام او بر من واجب است و زحمت کشیده برایم.

فوتبال این نیست که هواداری کتک بخورد

هوادارانی که روی سکو زدند و چشمش را درآوردند همه را دیدیم. برای آن افراد واقعا متاسفیم. یک صحنه دیدیم که 10 نفری روی سر هوادار ما افتادند و زدند. این نشد که فوتبال! بیایید تیم تان را تشویق کنید و فوتبال واقعا این چیزی نیست که نشان می‌دهید. واقعا چرا باید هوادار بیچاره کتک بخورد؟

امیدوارم ترابی گل قهرمانی را بزند

الان اهواز هستم و همین که قهرمان شویم بزرگترین سورپرایز برای ماست. الان می‌خواهیم دبل کنیم و این در تاریخ باشگاه ثبت شود و امیدوارم این بهترین تیم تاریخ موفق به انجام آن شود. بازی سختی اما پیش رو داریم و امیدوارم ترابی در این بازی گل بزند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
23:09 - 1398/03/11
اقا شجاع عزیز،کلا شله زردها به خاطر اینکه از نظر فوتبالی در حد و اندازه پرسپولیس نیستن،رو به مسائل حاشیه ایی اوردن.بخصوص اون مدیر دروغگو و احمقشون که سمبل تیم شله زردهاست.
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/03/11
تو پاچه نگیر بقیه مشکلی ندارن، چپ و راست پاچه میگیری
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/03/11
مرتیکه زالو تو خودت یکی از نخاله ها هستی
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1398/03/11
خود لنگیت قاتلی لازم نکرده امر نهی کنی
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1398/03/11
تو که لالایی بلدی چرا برای خودت نمیخونی بیشتر دعوا تو بازی پرسپولیس بخاطر حرکات تو است
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/03/11
یکی از دلایلش خود تو هستی که با دلقک بازی و تحریک طرفداران سپاهان با نشون دادم ارم پرسپولیس به اونها اون هم قبل بازی باعث تشنج و درگیری شدی نفهم خل زاد
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1398/03/11
شما اول خودتو اصلاح کنیو پاچه همه رو نگیری کل فوتبال ما اصلاح میشه.سرشاخه همه وحشی بازیا خودتی
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1398/03/11
آقای علیل زاده بذار یکی این حرفا را بزنه که خودش عامل خیلی از بی انضباطی ها نباشه ،خداوکیلی کلاه خودت را بذار قاضی در طول فصل چقد تو حاشیه بودی از لگد زدن به کلمن تو اهواز و درگیری با سایپا و درگیری با داوران و بازیکنان حریف گرفته و الا ماشاءالله ،خداوکیلی داوران و کمیته به اصطلاح انضباطی خیلی هواتو داشتند ، اخبار داغ خواهشن سانسور نکن...
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/03/12
خداوکیلی تو باعث تنش تو ورزشگاه شدی با اون لکدی که به سیاوش یزدانی زدی
کلا باید تو را از تمامی امورات فوتبالی محروم کنن تا بساط این درگیریها جمع بشه
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/03/12
اولین کشته خودتی فکر کردی با قلدر بازی محبوب میشی دوتا سوتی بدی خود لنگیا پدر تور در میارن شلیل زاده !
United Arab Emirates
00:10 - 1398/03/12
تو دیگه خفه شو . وحشی گری های تو در طول فصل نوبر بوده!!!! وقتی اسم شجاع میاد یعنی سنبل وحشی گری.
این جام فلزی پشگلی ارزش نداره چون حاصل جوانمردی و تلاش شما نیست بلکه حاصل جانب داری فدراسیون و وزارت و داوران کثیف بوده!! واقعا برام سواله چرا همه شهرستانها و تینها با چرت پلیس مشکل دارند جواب روشنه چون با لابی و وحشی گری و کثافت کاری و لجن پراکنی جام کثیف را بدست آوردید ننگ بر لجن پلیس
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1398/03/12
خوبه هنوز قول دادی لگد زدی پشت بای بازیکن سپاهان بعدش میگی من دنبال جنجال نیستم
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1398/03/12
خواوکیلی تو بااون لگیدی که به سیاوش یزدانی زدی باعت همه ی تنشها شدی اگه تو از کلیه ی فعالیتهای فوتبالی محروم بشی شک نکن تموم این درگیریها تموم میشه
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1398/03/12
آقا شجاع شما بانی تمام این اتفاقات هستی
دست بالا بالا دست بسیار است نکن برادر من
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/03/12
همه اگه مثل تو وحشی باشن صدرصد فوتبال خراب میشه
وحشی تر ازتو درفوتبال ایران نیست همین هست که داورها ووزیر همه لنگی اند والا تورو اصلا نباید به فوتبال راه داد
United Kingdom
00:30 - 1398/03/12
علیل یا شلیل فقط بگم با اون کاری که روی پای اون سپاهانی انجام دادی نامردی در وجود ت موج میزند تو اونجوری بزن خداوند هم تورا طور دیگری میزند آدم باش حیوان
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/03/12
امیر مافیا میگه بیرانودند گفته پنالتی بوده. و به این استناد میکنه.یادش رفته در جواب شعار رییس مافیا کیه میگفت منم من و به سینش میزد.اینم خودش سنده
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
چه ربطی داشت¿¿¿
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1398/03/12
وقتی فهش دادن از داخل زمین فوتبال شروع شود و استاد باشی دراین هنر حتما کشته میدهد
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1398/03/12
بی شرف ه ولی غیرت هایی مثل تو که با جلف بازیهاش باعث میشن یکی مثل خودش جلو هشتادملیون نفر به مادرش توهین کنه بعدش مثل یک قهرمان میخنده باعث کشتن فوتبال میشوند.
Germany
01:24 - 1398/03/12
بی شرف با جوی که تو به وجود میاری
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1398/03/12
با توجه به وحشی گری حضرتعالی در بازی های فوتبال وخشن بازی کردنتون واعتراضات مکرر وتهدید داوران بقول شما فوتبال ما کشته هم میده
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1398/03/12
تو اول خودت رو درست کن!! تا امثال تو تو زمین بازی هستن کشته هم باید بدیم
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/03/12
قهرمانی شما بیشتر به وزرات ورزش وصدا سیما و کمیته داورها چسبید دمشون گرم راستی به علی دایی هم چسبید
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/03/12
تو تحریک کن تا بقیه کشته بشن. همه اتفاقات از دست حرکات تو و امثال تو هستن!!!
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/03/12
پسر چقد تو رو داری آخه
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
به سنگ پای قزوین گفته زکی
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/03/12
تا وقتی ک تو و سید بلال تو زمین پاچه میگیری و تماشاگرا رو تحریک میکنی باید انتظار همه چی رو داشته باشی.
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/03/12
تو اولین نفری هستی که شالوده بی تربیتی را در فوتبال بنا نهادی
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/03/12
با کارایی که فدراسیون تاج و پرسپولیس ........و شجاع خلیل زاده شک نکن نابود میشه

داور جلوی ۸۰ میلیون نفر به ایران پوریان کارت قرمز داد

سروش رفیعی وسط زمین چیکار میکرد........جای سواله.....
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1398/03/12
تو خودت سردسته وحشی گری ها هستی.
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1398/03/12
سرور همه کیسه کشا و شله زردهایی شجاع جان .بازیکنی که تو زمین از جون خودش برا تیمش مایه نذاره بازیکن نیست واین از جان گذشتگیها فقط تو تیم پرسپولیس کبیره. جالبه برام تمام کامنت هایی که گذاشتن یکیشون پرسپولیسیه واین نشون میده که کیسه کشا با شله زردها با تراخخر همه دنبال حواشی وا خبار تیم سرورشون پرسپولیسن
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
ذلیل زاده میره اونجایی که صادقیان رفت و رضا حقیقی
United Arab Emirates
12:30 - 1398/03/12
امیدوارم اون کشته خودت باشی که همیشه جو بازیو متشنج میکنی هیچی هم نیستی تو دعوا از قیافت مشخصه!
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/03/12
تو یکی وسط زمین فیلم بازی نکنی و الکی خودتو زمین نزنی و ریاکاری نکنی و داورها هم به نفع شماها نباشن قطعا اتفاقی رخ نمیده .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج