آماده‌باش پلیس‌راه برای کنترل راه‌ها در عید فطر
۸۷۰۵۸۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
۱۴۳۱۸ 
رئیس پلیس راه لرستان از آمادگی 100 تیم جاده‌ای برای کنترل جاده‌ها در ایام عید فطر خبر داد.

خبرگزاری فارس: مرتضی چغلوند امروز در گفت‌وگویی با اشاره به تمهیدات ترافیکی برای تعطیلات عید فطر اظهار کرد: پلیس‌راه لرستان برای جلوگیری از وقوع حوادث و کاهش ترافیک در سطح جاده‌های استان تمهیداتی را اندیشیده است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل در ترافیک و همچنین افزایش ایمنی در سفرها تمامی نیروهای پلیس در قالب 100 تیم جاده‌ای از فردا به مدت پنج روز آماده‌باش کامل هستند.

رئیس پلیس‌راه لرستان اولویت نخست حضور نیروها را در محورهای اصلی و همچنین مناطق گردشگری استان عنوان و بیان کرد: با بهره‌گیری از تمامی امکانات و تجهیزات رفتار رانندگان رصد و کنترل می‌شود.

چغلوند از اعمال شدیدترین برای رانندگان متخلف خبر داد و گفت: پلیس‌راه لرستان برابر ضوابط قانونی هیچ‌گونه اغماضی را با رانندگان متخلف ندارد و در صورت مشاهده هرگونه بی‌قانونی ضمن ضبط گواهینامه خودرو برای مدت 72 ساعت به پارکینگ منتقل می‌شود.

وی، بیشترین حوادث رانندگی را ناشی از سرعت و سبقت غیرمجاز خواند و افزود: عدم توجه راننده به جلو، عدم رعایت فاصله طولی و رعایت سرعت مطمئنه از دیگر عوامل مهم در بروز تصادفات جاده‌ای استان هستند.

رئیس پلیس‌راه لرستان با بیان اینکه محور پلدختر به کوهدشت همچنان بسته است، گفت: با وجود آمادگی پلیس لرستان اما متاسفانه برخی محورهای استان بسته هستند که این موضوع موجب بروز مشکلات ترافیکی و وقوع تصادفات می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج