مدیرعامل فولاد: در اهواز به ما سیلی زدند!
۸۷۱۱۰۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
۸۹۰۶ 
مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان به شدت نسبت به اتفاقات رخ داده در فینال جام حذفی و مسئولان برگزار کننده آن انتقاد کرد.

سایت رسمی باشگاه فولاد نوشت: مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان به شدت نسبت به اتفاقات رخ داده در فینال جام حذفی و مسئولان برگزار کننده آن انتقاد کرد.

حبیب الله رضایی در خصوص برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه اختصاصی فولاد اظهار داشت: باتوجه به پاسداشت مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر قهرمان که با رشادت های عزیزانمان آزاد شد و اینکه این رخداد همیشه‌ در یادها بماند، استاندار محترم به دنبال احقاق حق بجای استان بدنبال این بودند که میزبانی فینال از خوزستان خارج نشود و بنا به درخواست ایشان از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، مهندس کشانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با توجه به تعصب خاصی که نسبت به استان دارند با این موضوع موافقت نمودند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در توضیح بیشتر این موضوع، افزود: ما هیچگونه اصراری بر برگزاری این بازی در ورزشگاه شهدای فولاد نداشتیم اما با حسن نیت و برای اینکه فینال از خوزستان خارج نشود همکاری کردیم و فقط ورزشگاه را در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم و برگزار کننده نبودیم، تنها تامین کننده زمین بازی بودیم.

وی با بیان اینکه خسارات وارد شده به ورزشگاه فولاد، احساسات هوادار این باشگاه را جریحه دار کرده است، اظهار داشت: این ورزشگاه متعلق به فولاد خوزستان است و آسیب های وارده به آن احساسات هوادارانش را جریحه دار کرده است. ورزشگاه شهدای فولاد تنها میزبان بازی های فولاد است و اگر اجازه برگزاری بازی فینال داده شد، تنها به احترام شهدا و پاسداشت آزادسازی خرمشهر قهرمان بوده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین با عذرخواهی از هواداران فولاد و مردم خوزستان، اظهار داشت: این مجموعه حاصل تلاش 10 ساله و سرمایه گذاری کلان شرکت فولاد خوزستان و هدیه ای به مردم استان خوزستان است. بنده به جای مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و دو باشگاه فینالیست از هواداران فولاد خوزستان و مردم استان خوزستان به دلیل تخریب امکانات بحق آنها عذرخواهی میکنم. واقعا دیدن این صحنه ها دل همه فولادی ها را به رنج آورد و پرتاب صندلی ها مانند زدن سیلی به صورتمان بود.

دکتر رضایی با اشاره به خسارت های وارد شده به ورزشگاه اختصاصی این باشگاه، اظهار داشت: بر اساس برآورد اولیه بالغ بر 2 هزار صندلی ترک برداشته و یا شکسته شده و به بخش های دیگری از ورزشگاه خسارت هایی وارد شده است. براستی چه کسی این ضرر میلیاردی ما را جبران می کند و جواب احساسات هزاران هواداران ما را که خانه آنها تخریب شده است را می دهد؟

وی همچنین به درآمدزایی بالای برگزار کنندگان از تبلیغات محیطی و بلیط فروشی این دیدار اشاره و افزود: بیش از 30 هزار بلیط 10 هزارتومانی در این بازی بفروش رفته و تبلیغات گسترده محیطی نیز سود سرشاری برای برگزار کنندگان به همراه داشته و قبول این موضوع که فولاد نباید درآمدی از این بازی داشته باشد، غیر منطقی است و ما با جدیت برای جبران خسارت ها و همچنین درآمد حاصل از فراهم نمودن زمین مسابقه این موضوع را دنبال می کنیم.

حبیب الله رضایی با انتقاد از تصمیمات اشتباه در انجام این بازی، اظهار داشت: برگزاری مسابقات رسمی شیوه ثابت و مشخصی دارد و قطعا اگر طبق آن عمل می شد، شاهد این اتفاقات تلخ در ورزشگاهمان نبودیم. باشگاه فولاد خوزستان خواستار برخورد جدی نهادهای نظارتی با افراد و مسئولان دخیل در برهم خوردن نظم این مسابقه که منجر به بروز خسارات مالی سنگینی شده است را خواستار است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/03/14
شانس اوردی فقط سیلی بود. خخخخخخ
United States
13:41 - 1398/03/14
ضرر میلیاردی؟!!!!!!
صندلی رو چند حساب کردی
شما هم بوی کباب به دماغتون خورده
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/03/14
واقعا من هم به عنوان ی خوزستانی وقتی صندلیهای شکسته ورزشگاه فولاد ارنا را دیدم دلم بدرد امد خدا ازهمونایی باعث شدن اینقدرضرر به ورشگاه فولادبیاد ازشون نگذره خدا لعنتشون کنه بخدا باید مسولین فولاد محکم بیستن ضرروزیان ورزشگاه نوسازشون ازسازمان لیگ وهیات فوتبال بگیرن چون این ضرروزیانها تنها به باشگاه فولاد نیست بلکه با مردم خوزستان ضرر زدن باید همه مسولین خوزستان مخصوصا نمایندگان ورودکن واین خسارتهارا پیگیر شودن
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1398/03/14
بازی یا بایستی درتهران ویا دررشت برگزار می شد اگرهم قراربودبه مردم خرمشهراحترام بگذارند وازادی خرمشهرراگرامی بدارند باید از نظر اقتصادی از جمله کسب،کار،ایجادشغل،مرمت وبازسازی خرابی های شهرناشی از جنگ بپردازند توکشورما همه چیز را سیاسی میکنند بخدا اینکارها خوب نیست ورزش جای خودش،سیاست جای خودش ،احترام به مردم هم جای خودش،تیم داماش گیلان که از بی پولی نمی تواندخرج بازیکنان وخانواده های انها را تامین کند می کشاننداهواز،انهم درمقابل یک تیم حکومتی که تمام هزینه های انها را دولت می دهدبعدهم برای حمایت ازاین تیم کل ورزشگاه را دراختیارشان قرار می دهند،اصلا خوزستانی نبایستی اجازه بازی را میدادندکه اینگونه ورزشگاه مرتب ومجهزشان توسط ارزال واوباش تیم حکومتی خسارت ببیند، اگر مردم ومسئولان خوزستانی اینقدرکه از این تیم حکومتی سفارش شده حمایت کردنداز تیمهای خودشان حمایت میکردند از این چهارتا تیم با انهمه بازیکن مهم ومطرح وبااستعدادی که درخوزستان هست حداقل یک جام میگرفتند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
دمت گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
تو چرا کاسه داغ تر از آش شدید کیسه کش احمق وسوزش گرفته. میدانید علت این حرفهای مفت چی هست. قهرمانیهای سرورت پرسپولیس کبیر. پس خودتو قاطی آدمهای خوب نکن که بهت نماید ابله از آب گلالود ماهی گیر
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/03/14
من نمی‌فهمم چرا اسم ورزشگاه رو عوض میکنین!!!!
یعنی شما به کسی که زمین دادید باهاش قرارداد نبستید؟
بابت زمین پول نگرفتیم؟
پیش بینی خسارت نشده؟
بابت تبلیغات و پخش تلویزان پولی گرفته نشده؟
شما که مدیرعاملی و ادعای فوتبالی بودن داری چرا؟
کسی این وسط جوابگو هست؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
بهترین اسم برای این ورزشگاه همون اسم خالیشه ورزشگاه فولاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
بهترین اسم برای این ورزشگاه همون اسم خالیشه ورزشگاه فولاد
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/03/14
بازی می بایست در ورزشگاه غدیر اهواز که ظرفیت ۵۰ هزار نفری داشت برگزار میشد
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/03/14
مردک اگر راست میگی پول بلیط از هوادارها نگیرید نگو این ورزشگاه متعلق به هوادارها هست بگو برای تیم و کارخانه فولاد هست
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/03/14
کاملا حق با باشگاه فولاد خوزستان است

باشگاه پرسپولیس باید خسارات وارده را جبران کنه. یادمون نرفته هر تیمی در ورزشگاه آزادی با تیمهای پایتخت بازی داشته و تماشاگرهای مهمان خلافی کردند کمیته انضباطی تیم مهمان رو مبالغی جریمه کرده. در این مورد هم باید خسارات باشگاه فولاد جبران بشه
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/03/14
انگار طرفدارای پرسپولیس از تهران رفتن اونجا که صندلی شکستن.
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/03/14
اقای مدیر عامل جنابعالی بخاطر این خودشیرینی، وخیانت به مردم خوزستان بایدمحاکمه بشی، سیلی از طرف طرفدران تیم حکومتی برایت کمه تا تو باشی پس ازاین تن به خواسته نابجای این،ان خصوصا وزیرورزش ندهی.
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/03/14
اکثر هوادران خوزستانی بودن رشتی ها هم سیصد تفر هم نبودن ! غیر خوزستانی ها هم مردم دیگر استانها هم از تخریب استلدیوم ناراحت شدن وباید کل خسارت را فدراسیون بدهد
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/03/14
خوب تماشاگران خوزستانی بودند
مگر چند نفر از تهران به خوزستان رفتند
چرا بازی را در قم برگزار نکردند
-
17:47 - 1398/03/14
اولشم میدونستم اینجوری میشه ۸۰درصد اهوازیا استقلالی هستند چرا باید فینال پرسپولیس تو اهواز باشه خوب میزاشتین آبادان
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1398/03/14
مگ بجز لنگیا کسی هم تو ورزشگاه بود؟ راه ب راه سپاهان و اس اس و پدیده رو جریمه میکنن بخاطر فحاشی هواداراشون. اما لنگیا کل ورزشگاه رو تخریب میکنن انواع فحاشیا رو چ بازیکناش چ هواداراش انجام میدن اما این تیم مصونیت داره. حالا همه ب حرفای قلعه نویی پی ببرید. حالا لنگیا میان چرت میگن و از تبانی و فساد و تیم حکومتی بودن دفاع میکنن و انکار میکنن ک تبم حکومتی ان. خدایی هم هست
پاسخ ها
محمد حسین محمودی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
تو همیشه ضد پرسپولیس حرف می زنی و از آن کیسه کشها هستی که بد جوری سوختی سه قهرمانی یعنی هتریک جام حذفی نایب قهرمان آسیا بد جوری اتش به جانت زده خوشم میاد پرسپولیسی ها اصلا محل سگی بهت نمیزارند ولی میخواستم یک خرده سربه سرت بذارم کیسه کشها ی حسود حقیر و بی هویت
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/03/15
طرفداران فولاد خوزستان :به کمپین عزل رضائی مدیر عامل فولاد خوزستان بپیوندید
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/03/15
نمیدونم تا تقی ب توقی خورد ب کشورهای حاشیه خلیج وصله میچسبونین و تمدن ۲۵۰۰ساله ب رخشون میکشین و خودتون نژاد برتر میدونین .
واقعا تا حالا ب ورزشگاههای کشورهای عربی رفتین نظم و انضباط حرف اول میزنه فوتبال ما شده اعتراض دلالی پول پارو زدن و تماشا گرا کاسه داغتر از اش شدن بخدا خجالت اوره .
کم بدبختی و گرونی بیچارگی داریم ک این وحشیگری هم بهش اضاف شد.
امیدوارم فرهنگ رفتن ب ورزشگاه یاد بگیرین
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/03/15
عاقبت جانبداری و هوادار بودن تیمهای استانهای بیگانه درهر استان همینه! مردم هنوز تحت تاثیر تبلیغات رسانه ها برای جذب هوادار به دوتیم پایتخت هستند!
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/03/15
مسئولین داماش بهترین عکس العمل رو نشون دادن
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/03/15
باز هم ننگی بر پیشانی وزارت ورزش و تیم حکومتی و مافیایی وزارت ورزش
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/03/15
عاقبت هواداری از تیمهای سایر استانها همینه!
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1398/03/15
مردم مگر آدم شما هستند که پول بلیط
بدن وقت بذارن بعد هم از طرف سازمان لیگ کم وزیاد بشن بگید تشریف ببرید خونهاتون امشب بازی نمیشه * نمیدوننید کافه رو میریزن بهم * فکر کردید مردم اسکل هستند * یا کیسه اومده اهواز * بهش میگن ارتش سرخ با ۴۰ ملیون طرفدار بذار حالا. کیسه خودش رو بخارونه به باشگاه مردمی بگه حکومتی * پرسپولیس کبیر یعنی نظم واراده *
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج