گزارشی از فعالیت‌های مرکز خیریه کودکان فرشته‌اند
۸۷۱۱۴۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۲۷۵۹ 
خیریه کودکان فرشته اند هر سال مراسم شب های قدر را در حیاط بیمارستان کودکان بهرامی برگزار میکند تا مرهمی باشد بر دل مادران فرشته های بیماری که در بیمارستان بستری هستند و آنها هم بتوانند از این شب های پرفیض بهره برند.

برترین‌ها: خیریه کودکان فرشته اند هر سال مراسم شب های قدر را در حیاط بیمارستان کودکان بهرامی برگزار میکند تا مرهمی باشد بر دل مادران فرشته های بیماری که در بیمارستان بستری هستند و آنها هم بتوانند از این شب های پرفیض بهره برند.

در این سه شب در بخش های بیمارستان و عزیزانی که در برنامه حضور داشتند به تعداد 1860 نفر بسته غذایی به همت خیرین عزیز توزیع شد.

گزارشی از فعالیت‌های مرکز خیریه کودکان فرشته‌اند

گروه کودکان فرشته‌اند فعالیت خود را در سال 1388 آغاز کرده و تمام تلاش و سعی خود را برای شادی کودکان و خانواده بچه‌های مبتلا به سرطان و صعب‌العلاج کرده است.

فعالیت‌های این گروه شامل برگزاری جشن در مناسبت‌های مختلف برای کودکان در بیمارستان، فراهم کردن شرایط تحصیل برای کودکان بیمار، تهیه دارو و فراهم کردن مایحتاج خانواده کودکان، بازسازی و تغییر دکور بیمارستان‌های کودکان، تهیه مسکن برای خانواده بیماران نیازمند و تجهیز بخش‌های بیمارستان‌ها می‌باشد.

گزارشی از فعالیت‌های مرکز خیریه کودکان فرشته‌اند

شماره کارت کمک‌های مردمی: ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۲۱۸۵۲

بانک پاسارگاد به نام موسسه کودکان فرشته ایرانیان

پیج اینستاگرام: koodakancharity

سایت: www.koodakancharity.ir

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج