امام جمعه شیراز: اعیاد، فرصت لهو و لعب نیست
۸۷۱۳۱۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۱۱۶۴۰ 
نماینده ولی فقیه دراستان فارس و امام جمعه شیراز، با اشاره به برخی برنامه‌های اعیاد و جشن‌های اسلامی گفت: گاهی اوقات برخی افراد زمانی که یک عید اسلامی فرا می‌رسد به کارهایی مشغول می‌شوند که اشتباه است. عید، زمان و فرصت نزدیک شدن به خداوند است و مشغول شدن به لهو و لعب در اعیاد اسلامی نه دستور داده شده و نه مطلوب و مقبول است.

انتخاب: نماینده ولی فقیه دراستان فارس و امام جمعه شیراز، با اشاره به برخی برنامه‌های اعیاد و جشن‌های اسلامی گفت: گاهی اوقات برخی افراد زمانی که یک عید اسلامی فرا می‌رسد به کارهایی مشغول می‌شوند که اشتباه است. عید، زمان و فرصت نزدیک شدن به خداوند است و مشغول شدن به لهو و لعب در اعیاد اسلامی نه دستور داده شده و نه مطلوب و مقبول است.

آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های نماز عید فطر در شیراز، افزود: وقتی در اسلام عید و جشن گفته می‌شود، برنامه‌های خاص خودش را دارد عید روز بازگشت به خداوند است و باید متناسب با آن آماده شویم و کارهای خارج از چهارچوب انجام ندهیم زیرا مطلوب و پسندیده نیست.

امام جمعه شیراز یادآور شد: روز عید فطر روزی است که کسانی که کار نیک انجام داده‌اند خداوند به آنها ثواب می‌دهد.

آیت الله دژکام افزود:  باید با کنار گذاشتن دعواهای داخلی اجازه ندهیم که دشمن به اهدافی که در سر دارد برسد.

آیت الله دژکام همچنین افزود: اگر برای مقاومت هزینه‌ای تحمل کنیم بهتر از ذلیل شدن است. امیدوارم مشکلات کشور و مسائل معیشتی مردم را حل کنیم و ثابت کنیم با نسخه اسلامی می‌توان کشور را به خوبی اداره کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/03/15
عالی و درست.عید روزیست که درآن گناه نباشد
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/03/16
با مرغ کیلو پانزده هزار تومن یه جوجه کباب هم نمیشه خورد .لهو لعب کجا بود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج