بررسی طرح زیست شبانه پس از پایان ماه رمضان
۸۷۱۳۳۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
۷۳۲۶ 
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تهران یعنی کشور و شهری است که 24 ساعت بیدار است و از استان‌های دیگر دائما در حال ورود و خروج به این کلانشهر هستند پس باید مکانی وجود داشته باشد که مسافران و یا کسانی که در شب فعالیت می‌کنند حداقل بتوانند یک آب خوردن تهیه کنند.

خبرگزاری ایلنا: قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران در خصوص اجرای زیست شبانه گفت: ما به دنبال آن هستیم که برخی از مکان‌ها و واحدهای صنفی شبانه به فعالیت خودشان ادامه دهند. تهران یعنی کشور و شهری است که 24 ساعت بیدار است و از استان‌های دیگر دائما در حال ورود و خروج به این کلانشهر هستند، پس باید مکانی وجود داشته باشد که مسافران شهرستانی‌ و یا کسانی که در شب فعالیت می‌کنند حداقل بتوانند یک آب خوردن تهیه کنند.

وی ادامه داد: طبق جلسات و هماهنگی که با نیروی انتظامی داشتیم اکنون برخی از واحدهای صنفی تا سحر باز هستند و قرار شد پس از پایان ماه مبارک رمضان با مسئولین امنیتی، انتظامی، شهرداری و شورای شهر برنامه‌ریزی مشترکی انجام دهیم که چه مسیرها و چه مکان‌هایی و چه واحدهای صنفی فعال باشند.

وی گفت: پیش از ماه رمضان دو جلسه در این خصوص برگزار شد و ادامه آن پس از پایان این ماه برگزار می‌شود تا بتوانیم به یک راه حل مشترک برسیم تا برخی واحدها به صورت شبانه‌روزی به فعالیت خود ادامه دهند.

فراهانی در خصوص زمان اجرای این طرح گفت:‌ نمی‌توان بازه زمانی خاصی را معین کرد این امر کار سختی است و باید حتما به صورت کارشناسی مورد بحث و تحلیل قرار بگیرند که خدای نکرده برخی محله‌ها محل تجمع افراد و پاتوق یک عده‌ای خاص نشوند زیرا از قبل سابقه این را ما داشتیم و شاهد بودیم که این محل‌ها تبدیل به پاتوق افراد خاصی شده بود و کارهای ناشایستی صورت می‌گرفت و نیروی انتظامی حق داشت که با این محل‌ها برخورد کند بنابراین پس از شناسایی کامل و کار کارشناسی در آینده نزدیک طرح زیست شبانه تهران آغاز خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/03/15
خوبه میتونن از شهر هایی مثل مشهد وقم که مغازه هایی برای زائران باز هست الگو بگیرند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج