ویژگی‌های جدید اسکایپ برای اندروید و IOS
۸۷۱۴۴۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
۵۰۶۲ 
شرکت مایکروسافت یک ویژگی کاربردی و جدید را برای کاربران اندروید وios ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می دهد به طور مستقیم اطلاعات دلخواهشان را از روی صفحه با دوستان خود به اشنراک بگذارند.

انتخاب: شرکت مایکروسافت یک ویژگی کاربردی و جدید را برای کاربران اندروید وios ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می دهد به طور مستقیم اطلاعات دلخواهشان را از روی صفحه با دوستان خود به اشنراک بگذارند.

برنامه اشتراک گذاری اسکایپ در حال حاضر در برنامه های اندروید و iOS در دسترس است.

به نظر می رسد مایکروسافت به اسکایپ علاقه زیادی دارد و بر همین اساس نیز هر چند وقت یکبار ویژگی هایی جدید به این اپلیکیشن ارتباطی اضافه می کند تا مخاطبان پرشمار خود را حفظ کند. در به روز رسانی جدید، کاربران قادر خواهند بود به طور مستقیم از داخل هر تماس اطلاعات صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند.

ویژگی‌های جدید اسکایپ برای کاربران اندروید و IOS

این ویژگی جدید از منوی واقع در بخش پایین( سمت راست) هر تماس در دسترس خواهد بود.سایر تغییرات و ویژگی های جدید، شامل پاک کردن سریع اطلاعاتی که فرد مایل به نگهداری نیست و دسترسی به گزینه های فهرست جدید مانند ضبط تماس و تغییر زیرنویس است.

در حال حاضر این به روز رسانی جدید در فروشگاه اپل و گوگل پلی برای دستگاه هایی که iOS 12 یا نسحه اندروید 6.0 و مارشمالو به بالا را در اختیار دارند در دسترس است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج