درمان معتادان زیر ۱۸سال توسط وزارت بهداشت
۸۷۱۵۰۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
۴۸۵۰ 
معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت:از آنجایی که درمان اعتیاد نوجوانان امری تخصصی است و نیاز به درمان‌های خاص و حتی بستری در بیمارستان نیاز دارد به همین دلیل این وظیفه برعهده وزارت بهداشت است.

خبرگزاری میزان: معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت:از آنجایی که درمان اعتیاد نوجوانان امری تخصصی است و نیاز به درمان‌های خاص و حتی بستری در بیمارستان نیاز دارد به همین دلیل این وظیفه برعهده وزارت بهداشت است.

مجید رضازاده اظهار داشت: درمان اعتیاد نوجوانان زیر ۱۸ سال برعهده وزارت بهداشت است، زیرا درمان این دسته از مصرف کنندگان مواد مخدر تخصصی است و نیاز به درمان‌های خاص و حتی بستری در بیمارستان نیاز دارد.

وی افزود:در صورتی که نوجوانان درگیر اعتیاد خانواده‌ای نباشد؛ مداخلات روانی و اجتماعی آن‌ها بر عهده سازمان بهزیستی است که در این صورت این گروه از کودکان تحت عنوان کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در مراکز سازمان بهزیستی نگهداری می‌شوند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1398/03/16
مگه اعتیاد درمان هم داره؟!
پاسخ ها
ش
United States
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
در گذشته دور اعتیاد مخصوص افراد پیر و از کار افتاده بود.و با گذشت زمان به این شکل در امد .و اعتیاد افراد جوان.!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/03/16
چطور زیر هجده سال دسترسی به مواد مخدر پیدا کرده....جا داره که دولتمردان از خجالت خودسوزی کنن...
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1398/03/16
بدترهمه رومحتاط میکنید
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/03/16
وقتی در خود وزارت خانه عروسکهای بزک کرده ای را میبینید که در سوزاندن جگر امام زمان مسابقه گذاشته اند و هدف وزارت بهداشت تنها سود مادی است با تفکیک معتادان از قسمتی از مسولیت خود چشم پوشی میکنند تا بیشتر به دنیای خود برسند باید فهمید که این حکومت است که مردم را فاسد میکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج