مجازات برخورد با کاندیدا‌های فریبکار در انتخابات
۸۷۱۷۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
۸۳۸۹ 
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه قوانین انتخاباتی ما در حوزه برخورد با کاندیدهای دروغ گو و فضا ساز خلاء دارد، گفت: در لایحه جامع انتخابات بخشی برای برخورد با تخلفات انتخاباتی و افرادی که در انتخابات با نشر اکاذیب فضاسازی می کنند دیده شده است که با بررسی و تصویب آن این خلاء قانونی نیز برطرف خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه قوانین انتخاباتی ما در حوزه برخورد با کاندیدهای دروغ گو و فضا ساز خلاء دارد، گفت: در لایحه جامع انتخابات بخشی برای برخورد با تخلفات انتخاباتی و افرادی که در انتخابات با نشر اکاذیب فضاسازی می کنند دیده شده است که با بررسی و تصویب آن این خلاء قانونی نیز برطرف خواهد شد.

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگویی با اشاره به ضرورت اصلاح قوانین انتخاباتی در راستای برخورد با کاندیداهای دروغگو و تعیین مجازات برای آنان بیان کرد: همان طور که آقای کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اشاره داشتند و از آنجا که ایشان تسلط کافی بر انتخابات دارند قوانین انتخاباتی ما در خصوص برخورد با افراد فریبکار ضعف و خلاء دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: اکنون لایحه جامع انتخابات توسط وزارت کشور تهیه شده و اخیراً به مجلس آمده و در حال طی کردن مراحل خود در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها است.

نماینده مردم شهریار در مجلس تصریح کرد: در این لایحه بخشی برای برخورد با تخلفات انتخاباتی و افرادی که در انتخابات با نشر اکاذیب فضاسازی می‌کنند دیده شده است، علاوه بر تخلف بخشی به نام اعمال مجرمانه در این لایحه وجود دارد که ان شاءالله با بررسی و تصویب آن این خلأء قانونی نیز برطرف خواهد شد.

سخنگوی شورای نگهبان چند روز گذشته، در توئیتی با عنوان محاکمه به دلیل دروغ‌گویی در تبلیغات انتخاباتی!، نداشتن قوانین مناسب در خصوص فریب مردم در تبلیغات انتخاباتی را ضعف قانونی در قوانین انتخاباتی ایران دانست.

بوریس جانسون به دلیل دروغ‌گویی در تبلیغات انتخاباتی به دادگاه فراخوانده شده است. موضوعی که در قوانین انتخاباتی ایران به‌درستی در نظر گرفته نشده است و راه فریب مردم را بازگذاشته است.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1398/03/17
قانونی به تصویب رسانده شود که رئیس جمهور نمایندگان و شوراها چنانچه دروغ بگویند وچنانچه وعده های خودرا عملی نکردند با حذف آراء مکتسبه بدون استیضاح بعلت حذف حدنصاب عزل و نفر بعد جایگزین شود
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1398/03/17
رای یه نمایندگان=== بازخواست از نمایندگان
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/03/17
این روزنه فریبکاری باید با فوربت بسته شده و مکاران حرفه ای که بقیمت نابودی سرمایه های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و و.. بر صندلی های مدیریت نشسته اند را به محاکمه کشانده و مانع آسیب زدن بیشتر به مملکت و اکثریت مردم شد. خبری نامردی اگر نچاپی.
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1398/03/17
پس باید با همگیشون برخورد بشه .
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/03/17
اولا که اگه این قانون تصویب و اجرا بشه باید همشون مجازات بشن ، اما مجازاتشون اینه که بهشون میگن تو بدی تو بدی توبدی !!!!
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/03/17
هر موقع کسی را دیدید رای داد متخلف را هم بگیرید
United Arab Emirates
11:31 - 1398/03/17
ببین داداش خودتی
چرا اینقدر دروغ میگویید فکر آن دنیا هم باش جواب ۸۰ میلیون را باید بدهید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
روحانی مجلس بایدمحاکمه بشن بادروغ فریبکاری اینهاملت وحساب نمیکنن وگرنه شفاف سازی مجلس ودولت چرااجرانمیش نصف بیشترمجلس خانوم ابتکارریس محیطزیست بهشون توگردن حیران باتغیرکاربری زمین رایگان دادهمشون ویلا ساختن بعدتینابه فکرملت میخواهن باشن خود۲۰۳۰نشان دادخاینین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج