اختلاف اصلاح‌طلبان بر سر پارلمان بالا گرفت
۸۷۲۰۷۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
۵۰۰۸ 
عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاحات گفت:فعلاً شورای عالی اصلاح طلبان به فعالیت خود ادامه خواهد داد، زیرا پارلمان اصلاحات بسیار کار می‌برد و مورد اختلافی بسیاری دارد.

مهر نوشت: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاحات گفت:فعلاً شورای عالی اصلاح طلبان به فعالیت خود ادامه خواهد داد، زیرا پارلمان اصلاحات بسیار کار می‌برد و مورد اختلافی بسیاری دارد.

فرج کمیجانی عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات، در مورد آخرین وضعیت طرح «پارلمان اصلاحات» گفت: پارلمان اصلاحات یا همان مجمع عالی اصلاح طلبان در شورای هماهنگی در حال پیگیری است و اخیراً شنیده‌ام که برخی انتقاداتی به آن وارد می‌کنند که این انتقادات بیشتر به علت عدم تسلط کامل بر این طرح است.

وی افزود: پارلمان اصلاحات یک شورای بالادستی است که هم شورای عالی سیاستگذاری و هم شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب را تحت پوشش قرار می‌دهد و قرار است سیاست‌های کلی را طراحی، تدوین و ابلاغ کند. البته اختلاف نظراتی در برخی بندها وجود دارد و همین باعث شده هنوز به جمع بندی نهایی نرسیم.

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان افزود: برخی احزاب در مورد سهم تک تک گروه‌های اصلاح طلب بر این عقیده هستند که باید رتبه بندی انجام شود ولی برخی دیگر می‌گویند که همه را علی السویه ببینیم و توجهی به قابلیت‌های به خصوص هر حزب نداشته باشیم و در مرحله دوم خود پارلمان تصمیم بگیرد که چطور احزاب رتبه بندی شود؛ همین یکی از موضوعات اختلافی شده است.

کمیجانی همچنین در خصوص جایگاه ویژه اعضای شورای عالی اصلاح طلبان در پارلمان اصلاحات گفت: در پارلمان اصلاحات منشأ اصلی احزاب هستند و تمام کسانی که در شورای عالی سیاستگذاری عضویت دارند نیز جزئی از حزب هستند و در نهایت کسی از اصلاح طلبان بیرون از پارلمان اصلاحات نخواهد بود.

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ادامه داد: اگر پارلمان اصلاحات به نتیجه برسد و شکل بگیرد، در درون خود شورای مرکزی دارد. حال همین نقشی که امروز شورای سیاستگذاری اصلاحات در جبهه اصلاحات انجام می‌دهد در آینده توسط شورای مرکزی پارلمان اصلاحات خواهد داشت ولی هنوز بر سر اینکه اعضای شورای مرکزی همین اعضای شورای عالی سیاستگذاری باشند یا خیر هنوز مورد بحث است.

وی افزود: امروز وظیفه سیاستگذاری و اجراییات جبهه اصلاحات بر عهده شورای عالی سیاستگذاری است و فعلاً شورای عالی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. فعلاً پارلمان اصلاحات بسیار کار می‌برد و مورد اختلافی بسیاری دارد که همانطور که گفتم رتبه بندی احزاب یکی از همان موارد مشکل است که در حال بررسی آن هستیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/03/18
بنا بر وظعیت موجود جامعه اگر به صحنه انتخابات کاندید نفرستید سنکین ترید چون روحانی و تیمش چنان اصلاحات رو روبه قبله ذبح کردن که این مرده با این یاسین ها خوندن ها بیدار نخواهد شد !!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/03/18
مردم نباید بار دیگر فریب وعده های پوچ حزب کثیف اصلاحطلب را بخورند و به آنها رأی دهند، ارزانی شدید قیمت مسکن و خودرو و مواد غذایی ودارو و سایر اجناس در دولت احمدی نژاد یادتان رفته ؟!!؟؟؟؟!؟؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؛!!؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/03/18
اصولگرا ، اصلاح طلب ، شمشیر دو دم هردو مردمو میبرند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج