زوج کاوه - بنونتو در خنک شکل می‌گیرد؟
۸۷۲۲۵۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
۴۰۷۵ 
با اتمام فصل آن هم تنها با نایب قهرمانی بلژیک، سران بروژ ایوان لکو را از سمت سرمربیگری برکنار کردند تا فیلیپ کلمنت جایگزین مرد کروات شود. تغییراتی که اصلا به سود کاوه رضایی نبود چون سرمربی جدید بروژ تصمیم به ایجاد انقلابی بزرگ در ترکیب آبی و سیاه های شهر بروژ گرفته بود تا دوباره تیمی مدعی قهرمانی بسازد و در این راه برنامه ای روی استفاده از گران ترین انتقال ژوپیرلیگ نداشت.

ایران ورزشی: با اتمام فصل آن هم تنها با نایب قهرمانی بلژیک، سران بروژ ایوان لکو را از سمت سرمربیگری برکنار کردند تا فیلیپ کلمنت جایگزین مرد کروات شود. تغییراتی که اصلا به سود کاوه رضایی نبود چون سرمربی جدید بروژ تصمیم به ایجاد انقلابی بزرگ در ترکیب آبی و سیاه های شهر بروژ گرفته بود تا دوباره تیمی مدعی قهرمانی بسازد و در این راه برنامه ای روی استفاده از گران ترین انتقال ژوپیرلیگ نداشت.

زوج کاوه - بنونتو در خنک شکل می‌گیرد؟

به نوشته رسانه های بلژیکی در روزهای گذشته کاوه رضایی در کنار نفراتی همچون وسلی که راهی لاتزیو می شود همین طور وناکن که راهی سویا می شود و 5 بازیکن دیگر نفرات جدا شده از بروژ خواهند بود.

کاوه اما در حالی باید بروژ را ترک کند که هنوز سه سال دیگر از قراردادش با این باشگاه پابرجاست. از همین رو سران بروژ در پی معاوضه یا انتقال قرضی او به تیمی دیگر هستند، تیمی که بنا به ادعای ووته بال بلژیک ممکن است سرنوشتی جالب برای ستاره ایرانی رقم بزند تا در کنار زوج و مربی سابق خود در شارلروا این بار با پیراهن خنک به میدان برود. فلیس ماتزو به تازگی هدایت خنک بلژیک را برعهده گرفته و بعد از تلاش برای خرید بنونتو پرویی از شارلوا این بار تصمیم گرفته تا کاوه رضایی را نیز دوباره به جمع شاگردانش اضافه کند.

زوج کاوه – بنونتو همان زوجی هستند که ماتزو دو فصل قبل با اتکا به نمایش درخشان آنها توانست عنوان بهترین مربی فصل ژوپیرلیگ را به خود اختصاص بدهد و همکاری دوباره با آنها می توانست رویاهای او برای رساندن خنک و طرفدارانش به بالاترین جایگاه ممکن را برآورده کند. از همین رو باید منتظر ماند و دید در روزهای آتی و با باز شدن پنجره تابستانی 2019 این جابه جایی ها نهایی خواهد شد یا نه؟

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج