با کونته به دنبال فتح اسکودتو خواهیم بود
۸۷۲۳۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
۶۳۴۷ 
میلان اشکرینار، مدافع باکیفیت اینتر، در مورد فصل گذشته اینتر و ورود آنتونیو کونته به رختکن نراتزوری صحبت کرد.

ورزش سه: اینتر در فصل گذشته به دشواری و با پیروزی در هفته پایانی مقابل امپولی موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شد. میلان اشکرینار، مدافع این تیم ضمن ابراز رضایت از این فصل، معتقد است حالا و با حضور کونته در رختکن اینتر آنها دیگر باید برای فتح اسکودتو مبارزه کنند. میلان اشکرینار همچنین ابراز امیدواری کرد مائورو ایکاردی در اینتر بماند.

با کونته به دنبال فتح اسکودتو خواهیم بود

میلان اشکرینار گفت: "لوچانو اسپالتی یک شخص بزرگ و یک سرمربی باکیفیت بود، اما جدایی او تصمیمی بود که باشگاه اتخاذ کرد. حالا کونته سرمربی اینتر شده و انتظارات جدید و متفاوتی از وجود دارد، حالا فتح اسکودتو چالش ماست.

این فصل برای ما رضایت بخش بود زیرا ما به لیگ قهرمانان رسیدیم، اما همیشه می توان بهتر نتیجه گرفت. نتایج هفته های آخر فصل چیزی نبود که ما می خواستیم، اما هدف لیگ قهرمان بود و ما بدان دست یافتیم."

ایکاردی و شایعات جدایی از اینتر: "ایکاردی یک بازیکن بزرگ و یک دوست خوب برای من است، بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد، اگر او در اینتر بماند که از رخ دادن این اتفاق خوشحال خواهیم شد. انتقال دیگو گودین نیز باعث می شود اینتر مبارزه طلب تر شود و این مهم ترین موضوع است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج