هاشمی: انتساب مشکلات به رهبری منصفانه نیست
۸۷۲۴۵۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
۶۶۶۰ 
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این شرایط دشوار کشور و تهدیدهای خارجی، شاهدیم که رسانه های بیگانه و معاند تمرکز خود را بر تخریب رهبری با انتشار شایعات، مطالب مغرضانه و غیرمستند یا تحریف تاریخ انقلاب با هدف انتساب همه اشتباه ها و مشکلات به عملکرد رهبری قرار داده اند که این مطالب غیرمنصفانه و به زیان منافع و قدرت ملی است.

خبرگزاری ایرنا: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این شرایط دشوار کشور و تهدیدهای خارجی، شاهدیم که رسانه های بیگانه و معاند تمرکز خود را بر تخریب رهبری با انتشار شایعات، مطالب مغرضانه و غیرمستند یا تحریف تاریخ انقلاب با هدف انتساب همه اشتباه ها و مشکلات به عملکرد رهبری قرار داده اند که این مطالب غیرمنصفانه و به زیان منافع و قدرت ملی است.

هاشمی: معاندان در پی انتساب مشکلات به رهبری هستند

محسن هاشمی: 

* همانگونه که در همه امور افراط، تفریط، تندروی و کندروی، مذموم و ناپسند است، در تعامل و رابطه با رهبر انقلاب نیز اعتدال و میانه روی بر افراط و تفریط ترجیح دارد.

* (با بیان اینکه شاهد تقدیس، تملق و غلو در مورد رهبری امام خمینی و آیت الله خامنه ای از سوی جریانات تندرو بوده‌ایم): همچنین در برابر، جریاناتی نیز براساس منافع خود، به دنبال تضعیف، تخریب و تصغیر جایگاه ولایت فقیه و رهبری نظام بوده اند که نتیجه عملکرد هر دو این جریانات که در جناح های راست و چپ متغیر بوده به زیان منافع ملی و برخلاف موازین اسلامی و علمی است.

* نه تقدیس و غلو رهبری موجب تعمیق و تقویت رابطه می شود و نه تخریب و تضعیف ولایت فقیه موجب تقویت ایران می گردد.

 * باید بدانیم که مصلحت کشور در کاهش اختلافات و تنش ها در داخل کشور و افزایش وحدت، همدلی و خدمت رسانی به مردم است.

* ولی فقیه نیز مانند هر انسان دیگری است و اگرچه دانش فردی، مشاوره و بررسی های کارشناسی و لطف الهی موجب کاهش اشتباهات او می شود اما در آموزه های دینی هیچ حاکمی خود را نباید بری از خطا و اشتباه بداند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/03/21
همه مشکلات به گردن ابوی مرحوم مغروق هست نه شخص دیگری ، پیش نیفتید که پس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج