منچستریونایتد دستمزد لینگارد را افزایش می‌دهد
۸۷۲۴۷۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
۲۷۳۹ 
باشگاه منچستریونایتد دستمزد هافبک نفوذی خود را ۲۵ درصد افزایش خواهد داد.

خبرگزاری تسنیم: اولگنار سولسشایر 26 ساله سرمربی نروژی شیاطین سرخ، جسی لینگارد را به عنوان بازیکن مهم برای ایجاد تحول در ترکیب شیاطین سرخ می‌داند، از این‌رو باشگاه منچستریونایتد قصد دارد پاداش عملکرد وی را با ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد بدهد. بر این اساس دستمزد این هافبک نفوذی 25 درصد افزایش خواهد یافت و از 100 هزار پوند در هفته به 130 هزار پوند در هفته افزایش خواهد یافت.

این هافبک انگلیسی که تا کنون در 167 بازی 29 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است، در زمان سرمربیگری لوئیز فن‌خال بود که به تیم اصلی منچستر‌یونایتد راه پیدا کرد و در ادامه تبدیل به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم انگلیسی شد. لینگارد که از سن هفت سالگی عضو باشگاه منچستریونایتد است تا سال 2021 با این باشگاه قرارداد دارد.

سولسشایر و مدیران باشگاه منچستریونایتد سیاست جوان‌سازی ترکیب منچستریونایتد را در پیش گرفته‌اند و لینگارد یکی از جوانان آینده‌دار این تیم به حساب می‌آید. تا کنون جدایی آنتونیو والنسیا و آندر هررا از شیاطین سرخ قطعی شده و آینده بازیکنانی همچون پل پوگبا، الکسیس سانچس، داوید دخه‌آ و روملو لوکاکو در این تیم در هاله‌ای از ابهام است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج