شفر، پاتوسی را برای بنی‌یاس می‌خواهد!
۸۷۲۶۰۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
۷۸۳۴ 
وینفرد شفر سرمربی جدید بن یاس که نمی خواهد فعلا توافقش با بنی یاس رسانه ای شود، در یک حرکت عجیب خواستار حضور پاتوسی در تیم بن یاس امارات شده است.

وبسایت فوتبالی:  وینفرد شفر سرمربی آلمانی فصل گذشته استقلال با باشگاه بن یاس امارات به توافق رسیده و از این رو به دنبال مقدمات حضور پاتوسی در این تیم است. فوتبالی از طریق تماس با خبرنگاران اماراتی متوجه شده که وینفرد شفر از اینکه خبر توافقش با این تیم رسانه ای شده به شدت ناراحت بوده است. اگر شفر سرمربی هر تیمی بشود، باشگاه استقلال از دادن غرامت به او معاف می شود و شفر می خواست با رسانه ای نشدن توافقش با بنی یاس، همچنان برای باشگاه استقلال حاشیه بسازد!

چرا پاتوسی را می خواست؟

خبرهایی که چند روز پیش از توافق شفر با بنی یاس امارات منتشر شد و دهان به دهان می گشت، از عدم توافق شفر با ینی یاس خبر می داد. اینکه او به مدیران بنی یاس گفته 4 بازیکن خارجی شان را رد کنند تا او خودش 4 بازیکن به بنی یاس بیاورد! کاری که در استقلال به خوبی انجام داد و بویان، نویمایر و گرو را به استقلال آورد و البته مشکلاتی هم برای استقلال به وجود آورد. استقلال با نویمایر و گرو توافق کرد وگرنه آنها هم می توانستند راه پروپیچ را بروند! در هر صورت ظاهرا شفر متوجه شده که نمی تواند مثل استقلال در بنی یاس عمل کند و به مدیران بنی یاس گفته است که است می خواهد بازیکنان با کیفیتی نظیر پاتوسی را به بنی یاس ببرد.

شفر حتی با پاتوسی تماس گرفته و پاتوسی بی خبر از همه جا به او گفته است قرارداد سفت و محکمی با استقلال دارد و بندی در قرارداد است که نمی تواند به این راحتی ها از استقلال جدا شود. نکته جالب این است که شفر از مفاد قرارداد پاتوسی با استقلال بی خبر بوده است. عجیب تر اینکه وینفرد شفر، زمانی که سرمربی استقلال بود پاتوسی را بازیکن بی کیفیتی می دانست و به همه می گفت پاتوسی بازیکن او نیست و بازیکن مدیران باشگاه است!

همان او پاتوسی را به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب می گذاشت و از او می خواست گل بزند و پاس گل بدهد. حتی روزهایی که پاتوسی احساس خستگی می کرد، از شفر می خواست که به او استراحت بدهد اما شفر زیر بار نمی رفت و به او می گفت تو ستون تیم من هستی!

شفر، پاتوسی را برای بنی‌یاس می‌خواهد!

پاسخ رد پاتوسی به شفر

آیاندا پاتوسی در نهایت به شفر پاسخ منفی می دهد و به او می گوید حقوق دو سه ماهش عقب افتاده و به زودی قرار است بگیرد و دوست دارد در استقلال بماند اما وینفرد شفر کوتاه نیامده و از مدیران بنی یاس خواسته تا هر طور شده پاتوسی را به خدمت بگیرند. شفر حتی از بند فسخ قرارداد پاتوسی بی خبر بوده و نمی دانسته حدود یک و نیم میلیون دلار است! جالب اینجاست که شفر با مدیربرنامه پاتوسی در امارات هم صحبت کرده است و به او اصرار کرده که حتما پاتوسی را برای آمدن به بنی یاس راضی کند اما وقتی از بند فسخ قرارداد با خبر می شود، به شدت عصبانی می شود که نمی تواند پاتوسی را به بنی یاس ببرد.

البته عجیب اینجاست که مدیربرنامه پاتوسی مذاکراتش را با باشگاه بنی یاس انجام داده است. ظاهرا ساشا شفر در امارات می خواهد کنار پدرش باشد و شفر به مدیران بنی یاس گفته که پسرش آنالیزور است و حتما باید با او هم قرارداد بسته شود.

اینکه شفر هم می خواهد از استقلال شکایت کند و هم اینکه پاتوسی را به هر قیمتی می خواهد نشان می دهد که او روحیه انتقام جویی آلمانی اش بسیار قوی است و قصد تضعیف تیم سابقش را دارد. البته با توجه حضور او در بنی یاس، پرونده شکایت او به فیفا از استقلال تا منتفی می شود چرا که او پس از معلق شدن، یک تیم جدید پیدا کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1398/03/19
مثل قلعه نوعی وقتی میرف چند تا با خودش میبرد
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/03/19
این همون نیست که هوادار کیسه حلوا حلواش میکردن.
United Arab Emirates
20:44 - 1398/03/19
پاتوسی رفت فتحی داره استقلال و نابود میکنه
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1398/03/19
خودتونم فهمیدین چی نوشتین؟ شفرخیلی زرنگ ترازاین حرفاست که میزنیدحالا ببین چه بلایی سرکیسه ها بیاره
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/03/20
خخخخ کور خوندی شفر کاش همه مدیران ما مثل خطیر بودند از فوتبال قراداد چیزی می فهمیدند زنده باد خطیر شفر میخواست آنجا هم دلالی کنه وقتی پسرش مدرک نداره چطوری داره کار میکنه
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1398/03/20
معنی دلال را فهمیدید کیسه کشا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج