پول اللهیار صیادمنش دقیقا چه شد؟!
۸۷۲۷۸۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
۴۲۱۸ 
پول قرارداد اللهیار نیامده پیش خور شد و به حساب خارجی ها رفت. حالا این سوال را باید از مسئولان استقلال پرسید؛ اگر اللهیار به ترکیه نمی رفت چطور می خواستند پول خارجی ها را بدهند؟

خبرآنلاین: به نوشته رسانه‌های ترکیه‌ باشگاه استقلال از انتقال اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه 850 هزار یورو نصیبش شد. وقتی طرفداران استقلال از خطیر معاون ورزشی استقلال در این باره پرسیدند او گفت پول اللهیار به طور کامل خرج قرارداد شفر و خارجی ها شد! این برای اولین بار بود که آبی ها چنین چیزی را می گفتند چون حداقل دل هواداران خوش بود که با فروش این بازیکن استقلال می تواند برای فصل بعد دو سه بازیکن جدید بگیرد که بتوانند مثل خود اللهیار برای باشگاه سود داشته باشند.

ولی پول قرارداد اللهیار نیامده پیش خور شد و به حساب خارجی ها رفت. حالا این سوال را باید از مسئولان استقلال پرسید؛ اگر اللهیار به ترکیه نمی رفت چطور می خواستند پول خارجی ها را بدهند؟ از نظر هواداران این موضوعی بی تدبیری باشگاه را نشان می دهد چراکه بدون هیچ پشتوانه ای بازیکنان خارجی را با رقم های کلان جذب کردند. با این حال دوباره نمی توان درباره استقلال و تصمیماتش قاطعانه حرف زد.

با وجود حرف های خطیر هیچ بعید نیست چند وقت بعد خبر رسید ایسما و منشا به خاطر عدم دریافت مطالباتشان از استقلال، از این باشگاه به فیفا شکایت کرده اند! نمونه این اتفاق حداقل در مدیریت فعلی باشگاه استقلال رخ داده است. همین چند وقت پیش فتحی اعلام کرد پول پروپئیچ را به طور کامل داده اند ولی همین حالا استقلال به خاطر این شکایت در آستانه کسر امتیاز قرار دارد!

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
France
14:13 - 1398/03/20
نصفش برا لنگ نصف دیگه اشم برا وزارت و سرخابیها خرج شد!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج