ماجرای به‌روزرسانی اینستاگرام حسین هدایتی
۸۷۲۸۴۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۵۵۶۸ 
غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و رئیس دادگستری استان تهران در مورد پرونده حسین هدایتی توضیحاتی ارائه کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و رئیس دادگستری استان تهران در مورد پرونده حسین هدایتی توضیحاتی ارائه کرد.

موضوع پولشویی هدایتی در ارتباط با فوتبال است؟

اسماعیلی:بخشی از حکم در رابطه با ایشان اعلام شد و در دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفته است و بخشی دیگر از پرونده وی در دادگاه مفتوح است و تا زمانی که رسیدگی قضایی انجام نشده و ما به این نتیجه نرسیدیم که این اتهام قابلیت اثبات دارد، نمی‌توانیم اظهارنظر صریحی داشته باشیم.

این را می‌توانیم اعلام کنیم که علاوه بر رای که در رابطه با ایشان صادر شده است پرونده مفتوحی نیز دارد که در حال رسیدگی و بررسی است انشاالله زمانی که بخش دوم پرونده هم رسیدگی شد و به اتمام رسید نتیجه را اعلام می‌کنیم.

حسین هدایتی در زندان گوشی موبایل و دسترسی به اینستاگرام دارد که پست می‌گذارد؟

اسماعیلی:هیچ زندانی در داخل زندان گوشی موبایل به صورت رسمی در اختیار ندارد.

به صورت غیررسمی چطور؟

اسماعیلی:به صورت غیر رسمی بعضا در بازرسی‌ها مشاهده کردیم که زندانی گوشی دارد و با این موارد برخورد شده و بازهم برخورد می‌شود.

همه می‌دانند که بروزرسانی صفحات اینستاگرام توسط دیگران هم انجام می‌شود و این بروزرسانی به این معنی نیست که خود فرد این کار را انجام داده است.

مردم فعالیت صفحات متهمان را در فضای مجازی و چرا دستگاه قضایی در این ارتباط روشنگری و اعلام نمی‌کند که این افراد به اینترنت دسترسی ندارند و این کار توسط ادمین از بیرون انجام می‌شود.

اسماعیلی:در خصوص آنچه که برابر قانون در رابطه با رسیدگی، صدور و اعلام حکم برعهده ما است سخت گیری می‌کنیم و در آینده هم مردم شاهد سختگیری ما در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی خواهند بود، اما اینکه در مواردی می‌ببینم یک مامور زندان تخلف کرده است این‌ها مواردی نیستند که بگویم نظام جامعه به هم خورده است.

این از افتخارات ما است که امروز اعلام کنیم زندانیان ما از تماس تلفنی و ملاقات با خانواده‌ها و ملاقات با مسئولان زندان برخوردار هستند، ضمن اینکه می‌گوییم باید با متخلفان برخورد و مجازات شود، اما قوانین و مقررات اسلامی، اخلاقی و اسلامی را رعایت می‌کنیم و ما به زندانی خود نیز بها می‌دهیم و احترام می‌گذاریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/03/20
به گمانم هدایتی سر کیسرو شل کرده ها
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1398/03/20
اگر حرفهایی غیر از این میزدید جای تعجب داشت
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/03/20
توجیح و ماست مالی جزو هنرهای مسئولین قواست
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/03/20
بروید ببیند تو زندان ها برای زندانیان رشقال همه چیر هست چه برسه برای شنل قرمزی! رابین هود بزرگ!؟
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/03/20
قبلا که گوشی معمولی زیر ۱۰۰تومن بود توی زندان حدود یک میلیون خرید فروش میشد.گوشی اندرویید و هوشمندم که همینطور قیمتش حدود ۲تا۳برابر. چرا دروغ اطلاع رسانی میکنین.یکی بیاد بگه من دروغ میگم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج