قلیچ: نباید به راحتی از برانکو بگذریم
۸۷۲۹۷۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
۲۹۳۸ 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید به راحتی از برانکو بگذریم و باید به هر نحوی است او را حفظ کنیم.

ایرنا: وحید قلیچ، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه خطر جدایی برانکو پرسپولیس را تهدید می‌کند، گفت: برانکو سه سال تیم را قهرمان کرده و نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد و نباید به راحتی از کنار این مربی گذشت.

وی افزود: برانکو خودش هم دوست دارد بماند. هم هواداران رابطه خوبی با او دارند و هم او برای پرسپولیس زحمت کشیده و تنیم را دوست دارد اما شرایط به نحوی است که ظاهراً می‌خواهند او را فراری دهند.

قلیچ: نباید به راحتی از برانکو بگذریم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: عرب مدیر بدی نیست اما هر جا فردی مسئولیتی قبول می‌کند باید تمام موارد را بسنجد. وقتی توانایی نگه داشتن یک مربی را ندارند چرا مسئولیت باشگه بزرگی مانند پرسپولیس را قبول می‌کنند تا این مشکلات ایجاد شود. هم با احساسات هواداران بازی می‌کنند و هم آینده تیم را به خطر می‌اندازند.

وی اظهار کرد: بازیکنان هم در این شرایط هی می‌گویند که از فلان جا پیشنهاد دارند. اگر کسی واقعاً پیشنهاد دارد برود اما دیگر اسم پرسپولیس را نیاورد. دم از پرسپولیسی بودن می‌زنند و برای تیم طاقچه بالا می‌گذارند.

دروازه بان سال‌های دور پرسپولیس تصریح کرد: بازیکن بازی می‌کند و باید حق و حقوقش پرداخت شود اما آنهایی که یکسره دم از غیرت و پرسپولیسی بودن می‌زنند آیا حاضرند یک ماه حقوقشان عقب بیوفتد؟ از همه جا فشار به پرسپولیس وارد می‌شود دیگر از داخل برای تیم و هواداران حاشیه سازی نکنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج