تغییر در شیوه بخشش اضافه خدمت‌ سربازی
۸۷۳۱۵۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
۴۰۶۴ 
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره بخشش اضافه خدمت ناشی از غیبت و تأثیر غیبت در درجه و حقوق سربازان ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره بخشش اضافه خدمت ناشی از غیبت و تأثیر غیبت در درجه و حقوق سربازان ارائه کرد.

سردار موسی کمالی  درباره اضافه خدمت‌های ناشی از غیبت از سربازی گفت: از مدتی قبل تصمیم گرفتیم که مساله بخشش اضافه خدمت ناشی از غیبت سربازان را به فرماندهان یگان‌ها تفویض کنیم و آنان این اختیار را دارند که بر اساس نوع رفتار و حسن اخلاق سربازان، تا دو سوم این اضافه خدمت را ببخشند اما دیگر این‌طور نیست که قبل از اعزام خدمت اعلام شود که اضافه خدمت ناشی از غیبت بخشیده خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح همچنین با تاکید بر اینکه مسئولان یگان‌ها اجازه صدور اضافه خدمت انضباطی برای سربازان را ندارند، گفت: ستادکل نیروهای مسلح بارها تاکید کرده که نباید اضافه‌خدمت انضباطی برای سربازان صادر شود و در همین راستا نیز هیچ مسئولی در یگان‌ها حق ندارد که چنین اضافه خدمتی را برای سربازان صادر کند.

کمالی درباره اینکه آیا غیبت تأثیری در حقوق و دریافتی سربازان دارد یا خیر؟ هم گفت: غیبت تأثیری در مبلغ پرداختی ماهانه سربازان ندارد. حتی برخی از سربازان تصور می‌کردند که در ماه‌های اضافه خدمت حقوقشان قطع می‌شود که این مساله نیز درست نیست و سربازان در ایام اضافه خدمت به میزان ماه‌های دیگر حقوق می‌گیرند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در مورد تأثیر غیبت بر درجه‌های سربازان نیز اظهارکرد: درجه سربازان تابع شرایطی خاص خود است، مواردی مانند مدرک تحصیلی و شرایط عمومی فرد در این مساله تأثیرگذار است و درجه ربطی به غیبت ندارد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/03/21
ملت دانا== آموزش سربازی// خدمت == اختیاری
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/03/21
سلام... سردار کمالی آیا سربازانی که در حال خدمت هستند و غیبت ندارند مستحق تشویق میشوند؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/03/21
سلام... سردار کمالی آیا سربازانی که در حال خدمت هستند و غیبت ندارند مستحق تشویق میشوند؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/03/21
خدمت کردیم که چی نه کاری بیکاریم اونا که نرفتن خریدن وازماتوزندگی جلوترن ما که رفتیم دوسال سازندگی عقب افتادیم
-
10:05 - 1398/04/18
لطفا دستورالعمل بخشش مازاد خدمت ناشی ازغیبت راهرچه سریعتربه پادگانها ارسال فرمائیدچون انها اظهاربی اطلاغی مب کنند
پاسخ ها
رضااکرمیان
-
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
سردارکمالی سلام. پسرم رسول اکرمیان پایان تیرماه خدمتش تمامه ولی به خاطر لینکه اساتیدپایان نامه اش را دیربررسی کرده اند لذا سه ماه اضافه خدمت داره ولی هرچه برای بخشش مراجعه می کند می گویند دستورالعمل برایمان نیامده لطفازودتر ارسال فرمائید محل خدمتش پایگاه هشتم شکاری اصفهان منطقه پدافندهوایی شهیدنصراصفهانی می باشدباتشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج