نامه نمایندگان اصفهان به روحانی درباره زاینده‌رود
۸۷۳۱۸۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
۳۴۴۹ 
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله نکاتی که در نامه نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور تاکید شده است، مقصر بودن وزارت نیرو در خشک شدن زاینده‌‌رود طی سال‌های گذشته است.

خبرگزاری تسنیم: رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله نکاتی که در نامه نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور تاکید شده است، مقصر بودن وزارت نیرو در خشک شدن زاینده‌‌رود طی سال‌های گذشته است.

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جمع خبرنگاران با اشاره به نامه نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور اظهار داشت: درخواست نمایندگان این است که هر چه سریع‌تر جلسه ستاد احیای زاینده‌رود به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شده و همچنین مصوبات شورای عالی آب به حاشیه کشانده نشود.

وی ادامه داد: بنابراین باید یک ستاد مجزا به ریاست معاون اول رئیس جمهور و حتی با حضور کارشناسانی خارج از وزارت نیرو به عنوان دلسوزانی برای احیای زاینده‌رود برگزار شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان درباره نکات این نامه بیان کرد: از جمله نکاتی که در این نامه تاکید شده است، مقصر بودن وزارت نیرو در خشک شدن زاینده‌‌رود طی سال‌های گذشته است.

وی خاطرنشان کرد: ما در نامه‌ای که خطاب به رئیس جمهور نوشتیم خاطرنشان کردیم که پیش از سفر خود به اصفهان تکلیف ستاد احیای زاینده‌‌رود را روشن کنند.

نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار پیگیری و تذکر جدی به وزارت نیرو نسبت به تغییر رویکرد خود برای احیای زاینده‌رود و همچنین تشکیل یک واحد مستقل با زمان‌بندی مناسب برای بازبینی طرح پیشنهاد شده، قبل از سفر رئیس‌جمهور به اصفهان شدند.

نمایندگان ضمن درخواست فوری به رسیدگی به مسئله احیای زاینده‌رود و آب اصفهان، تأکید کردند که منظور از تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود، ایجاد یک مدیریت قوی برای جبران ضعف‌های اجرایی در عملیاتی شدن مصوبات قانونی شورای عالی آب و شورای هماهنگی توزیع عادلانه آب زاینده‌رود است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1398/03/21
خوب برکنارکنیداین نماینده اصفهان چرافقط به فکراستانش به فکرکل ایران نیست چون میخواهدرای جمع کنه این خیانت نیست چیه
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1398/03/21
خشک شدن زاینده رود نتیجه سه وعده غذا خوردن اصفهانیها در کنار رودخانه است !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج