تکذیب ادعای دو خودروساز مبنی بر کمبود قطعه
۸۷۳۲۳۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
۳۰۸۵ 
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بر اساس گزارش‌ها، ادعای دو شرکت خودروساز داخلی مبنی بر کمبود قطعه غیر واقعی است.

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بر اساس گزارش‌ها، ادعای دو شرکت خودروساز داخلی مبنی بر کمبود قطعه غیر واقعی است.

محمدعلی اسفنانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تعزیرات با تخلف ایران خودرو و سایپا در خصوص عمل نکردن به تعهداتشان در تحویل خودرو برخورد می‌کند؟ افزود: طبق شکایت‌هایی که به ما رسیده است برخی خودرو سازان از جمله دو خودرو ساز مهم کشور به تعهدات خود مبنی بر فروش فوری عمل نکرده‌اند و قطعاً سازمان تعزیرات در این خصوص ورود می‌کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تعزیرات با نظر سازمان بازرسی کل کشور درباره اینکه تا خودروسازان تعهداتشان را انجام نداده‌اند از پیش فروش خودرو خودداری کنند، موافق است؟ گفت: برخی خودرو‌هایی که قرار بود خودرو سازان از طریق فروش فوری تحویل دهند به بهانه کمبود قطعات تحویل داده نشده است و علی القاعده اگر چنین چیزی درست باشد باید یک یا دو قطعه یا چند قطعه مشابه در همه خودرو‌ها نقص می‌داشت در حالی که بر اساس بازدید‌هایی صورت گرفته و گزارش‌هایی که رسیده است هر خودرو گاهی یک نوع نقص دارد و این نشان می‌دهد که این اظهار نظر‌ها مبنی بر کمبود قطعه غیر واقعی است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران افزود: این امر هم به نوعی استنکاف از انجام تعهدات است و خودورسازان مکلفند تا تعهدات خود را عمل نکرده‌اند، فروش فوری نکنند و اگر ثبت نامی صورت گرفت باید خودرو کامل و سالم تحویل دهند.

اسفنانی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت مصوب مرغ تغییر کرده است؟ گفت: تغییری در قیمت‌ها ایجاد نشده و هیچ مجوزی هم داده نشده است، اما ستاد تنظیم بازار احتمالاً بنا دارد در خصوص تعیین قیمت ورود کند، اما قیمت مرغ برای مصرف کننده همچنان کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:51 - 1398/03/21
پس فلان فلان شده چرا خودرو هائی که پول آن را گرفتید تحویل نمی دهید
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1398/03/21
کمبود قطعه بهانه ای برای انبار کردن خودرو ها و افزایش قیمت
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/03/21
مرغ بالای 14 تمن هستش... این دزد ها هم بعد 90 هر ماشین رو که دادن‌ بیرون نابوده... حتی 97 و 98 که دیگه پوکیده... سوار بشی باید 5 تمن بگذاری روش... قطعات آشغال خودشم آشغال قیمت ولی در حد بنز... همه چی رو انبار کردن... کارگرهای این شرکت ها هم دزد تشریف دارن البته‌ همه نه...
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1398/03/22
عرضه داشته باشین این عوضیهای آشغال خون آشام به سلاخ بکشید
مملکت یه خلخالی دیگه لازم داره
ازاین بی عرضه ها آبی گرم نمیشه
خون مردم توشیشه کردند فقط گزارش و حرف
شرکت پول مردم خورده و کشیده بالا به تعهداتش پایبندنیست و خودرو های پیش فروش شده دست مردم نمیده
مگه این کلاهبرداری نیست ؟مگه این جرم نیست؟
چرا با اینها برخورد نمیشه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج