ابطحی: آقای لاریجانی! مجلس را از ذلت خارج کنید
۸۷۳۲۳۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
۳۲۸۸ 
نماینده جبهه پایداری در مجلس دهم در نطق میان دستور خود ضمن اعتراض به محقق نشدن تحقیق و تفحص از مجلس، خطاب به رئیس مجلس گفت: مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید.

خبرآنلاین: نماینده جبهه پایداری در مجلس دهم در نطق میان دستور خود ضمن اعتراض به محقق نشدن تحقیق و تفحص از مجلس، خطاب به رئیس مجلس گفت: مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید.

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در نطق میان دستور خود به موضوع تحقیق و تفحص از مجلس اشاره کرد و با مورد خطاب قرار دادن هیئت رئیسه گفت: طرح تحقیق و تفحص از مجلس و ارکان آن بیش از یک سال کلید خورده است. این طرح تقدیم هیئت رئیسه شده است اما برخلاف آیین نامه دست به فراموشی سپرده شده است.

او در ادامه افزود: نمایندگان شاهد آن هستند که هر روز یک دیواری در مجلس بنا می شود و بعدا خراب می شود.بابا جان من داعش از دیوار وارد نشد از در وارد شد باید معلوم شود که پیمانکاران مجلس چه کسانی هسند و مسافران خارجی بر چه اساسی انجام میشود شفاف سازی را از خود شروع کنیم؟

ابطحی نطقش را با اشاره مستقیم به علی لاریجانی رئیس مجلس پایان داد و گفت: آقای لاریجانی ضمن تبریک به ریاست شما! امیدوارم در پایان این دوره نقش خودتان را به عنوان سخنگوی مجلس به درستی ایفا کنید ‌و مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید مجلس اگر در راس امور بود امروز وضعیت مملکت به این اسفناکی نبود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1398/03/21
دیگه باید پول این ملت بیچاره رو یه جایی خرج کنن که تو جیب ملت نره والا هی خرج در و دیوا مجلس می کنن بقیه اش هم می ره تو جیب گشاد خودشون . الهی نخورن
United Kingdom
13:21 - 1398/03/21
منظور ایشان چیه. یعنی رییس مجلس فقط طرف مثلا اصلاح طلبان باشند
شماها چه کار کردید واقعا جز اغوای مردم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج