گل به خودی؛ هدیه کره‌ای‌ها به ویلموتس
۸۷۳۴۷۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
۴۱۰۷ 
خبرگزاری رویترز با بازتاب دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی نوشت: گل به خودی «کیم یونگ وون» در این دیدار، هدیه کره ای ها به «مارک ویلموتس» سرمربی تازه وارد تیم ملی ایران بود تا مرد بلژیکی به روند بدون شکست خود پس از به دست گرفتن سکان هدایت ایرانی ها، ادامه دهد.

خبرگزاری ایرنا: خبرگزاری رویترز با بازتاب دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی نوشت: گل به خودی «کیم یونگ وون» در این دیدار، هدیه کره ای ها به «مارک ویلموتس» سرمربی تازه وارد تیم ملی ایران بود تا مرد بلژیکی به روند بدون شکست خود پس از به دست گرفتن سکان هدایت ایرانی ها، ادامه دهد.

«هوآنگ اوی جو» با استفاده از اشتباه فاحش خط دفاعی ایران که برخورد «میلاد محمدی» و «مرتضی پورعلی گنجی» را در تلاش برای دفع پاس پشت دفاع ارسالی لی یونگ به همراه داشت، موفق شد تا در دقیقه ۵۸ دیدار با یک ضربه چیپ میزبان را پیش بیاندازد.

اما برتری کره ای ها پس از تغییر مسیر کرنر ارسالی «احمد نوراللهی» توسط «کیم یونگ وو»، تنها پنج دقیقه دوام آورد تا بازی به تساوی کشیده شود.

ویلموتس ماه گذشته جانشین «کارلوس کی روش» شد؛ سرمربی پرتغالی که ایرانی ها را در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به جام جهانی رساند.

گل به خودی؛ هدیه کره‌ای‌ها به ویلموتس

سرمربی بلژیکی پنجشنبه هفته گذشته نخستین پیروزی خود را روی نیمکت ایران با پیروزی پر گل پنج بر یک مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی تهران، دشت کرد.

با این وجود، در آستانه آغاز دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا، تقابل با کره جنوبی اولین سنگ محک جدی برای سرمربی بلژیکی محسوب می شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج