سفرای E۳:فشار اقتصادی مردم ایران را درک می‌کنیم
۸۷۴۱۷۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
۶۴۸۶ 
سفارت انگلیس با انتشار بیانیه‌ای از سوی سفرای E3 (انگلیس، فرانسه و آلمان) به همکاری متخصصان و نمایندگان اروپایی با همتایان ایرانی آن‌ها بر سر تسهیل اجرایی شدن اینستکس اشاره و بر تعهد طرف‌های اروپایی مسئول در این زمینه تاکید کرد.

خبرگزاری ایسنا: سفارت انگلیس با انتشار بیانیه‌ای از سوی سفرای E3 (انگلیس، فرانسه و آلمان) به همکاری متخصصان و نمایندگان اروپایی با همتایان ایرانی آن‌ها بر سر تسهیل اجرایی شدن اینستکس اشاره و بر تعهد طرف‌های اروپایی مسئول در این زمینه تاکید کرد.

سفارت انگلیس در تهران با انتشار بیانیه‌ای درباره مذاکرات بر سر اینستکس اعلام کرد: سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان این هفته در ایران پذیرای نمایندگان اینستکس و متخصصان فنی E3 برای مذاکرات مرتبط با متخصصان و شرکای ایرانی بودند.

این مذاکرات که توسط سازمان پشتیبانی فنی و تبادل اطلاعات اتحادیه اروپا (EU TAIEX) تأمین می‌شوند – کمک کرده‌اند تا تلاش‌های مشترکمان برای اطمینان از اینکه تجارت با ایران بر مبنای قوانین بین الملل و اتحادیه اروپا و نیز از طریق ساز و کار ویژه مالی اینستکس ادامه پیدا کند مؤثر واقع شوند.

همچنین در ادامه این بیانیه آمده است: ما فشار اقتصادی را که مردم ایران با آن مواجه هستند درک می‌کنیم. ما متعهد هستیم که با ایران همکاری کنیم تا اجرایی کردن اولین تبادل اینستکس هر چه زود تر محقق شود.

تبادلات این چنینی متخصصان بهترین راه برای حرکت در تحقق هدف مشترکمان برای تسهیل تجارت قانونی و روابط اقتصادی با ایران است. با در نظر گرفتن موارد اشاره شده، هر دو طرف بر سر راهکاری برای تسریع بخشیدن به این روند توافق کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، در پی خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران، ساز و کار مالی اتحادیه اروپا برای تجارت مستقل با ایران (اینستکس) به نمایندگی سه کشور عضو برجام (آلمان، انگلیس و فرانسه) ایجاد شد که این ساز و کار هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/03/23
روحانی هرکاری کرده به نفع شماغرب بودوبه صررایران برعکس احمدینژاد
پاسخ ها
ایران مهد تمدن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
تا این دولت هست اروپا ما رو سر میدوونه،مگه دولت دیگه ای بیاد و عظمت ایران رو نشون دنیا بده، که ما ایرانیم با تمدن غنی و قدمت دار، نه مثل آمریکای300ساله
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/03/23
تاسف شما بکار ما نمیاید اگر توان دارید اقدام عملی اگر نه لطفا خاموش شوید.
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/03/23
تورو خدا حمله کنید تمومش کنید
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1398/03/23
تورو خدا حمله کنید تمومش کنید
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1398/03/23
کاش فقط فشار اقتصادی بود بی فکری و دروغ مسئولین بیشتر ملتو داغون کرده
Luxembourg
02:12 - 1398/03/24
بیشرف های اروپایی فقط دنبال پول و منافع هستند ..کثافتهای بی‌عرضه.و ترسو
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/03/25
اینستکس اواخر دولت روحانی بصورت اندک فعال میشه، تا دوباره یکی مثل روحانی رییس جمهور بشه و اروپا کیف کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج