صفایی‌فراهانی: امکان توطئه علیه نجفی وجود دارد
۸۷۴۲۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
۹۵۵۹ 
محسن صفایی فراهانی که تاکید دارد نباید بر آتشی که در زندگی نجفی برپا شده دمید، می‌گوید: هنوز نتوانستم باور کنم که نجفی توانسته باشد چنین کاری را انجام دهد مگر آن که شرایط آن قدر برایش تنگ شده باشد که نتواند اوضاع را کنترل کند.

خبرآنلاین: محسن صفایی‌فراهانی، فعال سیاسی اصلاح طلب درباره حواشی قتل همسر دوم محمدعلی نجفی گفت: من بسیار متاسف شدم که شخصیت با تجربه و متواضعی مثل آقای نجفی دچار چنین مشکلی شد. در این شرایط که مشکل مدیریتی این قدر گریبان گیر کشور شده است، یک مدیر باتجربه را اینگونه از دست دادیم.

وی گفت: این اتفاق دو ضایعه بود؛ یک ضایعه بُعد انسانی این اتفاق است که باعث مرگ یک انسان شد و ضایعه دوم محروم شدن کشور از داشتن یک مدیر باتجربه بود که دیگر نمی توان از او استفاده کرد.

هنوز نمی‌توانم باور کنم نجفی چنین کاری را انجام داده باشد

نماینده سابق مجلس ششم با اشاره به شناخت خود از نجفی ادامه داد: من از این اتفاق و پرونده اطلاعات دقیقی ندارم و نمی‌توانم خیلی اظهار نظر کنم ولی بر اساس شناخت خودم از نجفی و براساس برخوردهایی که با او داشته ام و حشر و نشر کاری که از نزدیک با وی داشتم می گویم این اتفاق برای خودم به شدت عجیب است، هنوز نتوانستم باور کنم که نجفی توانسته باشد چنین کاری را انجام دهد مگر آن که شرایط آن قدر برایش تنگ شده باشد که نتواند اوضاع را کنترل کند.

بر آتش به پا شده در زندگی نجفی نباید دمید

صفایی‌فراهانی در ادامه این گفتگو اشاره‌ای تلویحی به اظهارات برخی اعضای حزب کارگزاران درباره پرونده نجفی کرد و اظهار داشت: من برای کسانی که ادعای هم گروهی و هم حزبی بودن با نجفی را دارند بسیار متاسف شدم که به این گونه از او اسم می برند و مسائل شخصی خودشان را با مسائل سیاسی و اداری کشوری مخلوط کنند. کسی که سیاسی هست نباید در این شرایط این گونه بحث‌ها را باز کند، زمانی که کمکی که از دستمان بر نمی‌آید؛ بر آتشی که در زندگی نجفی به پا شده بیشتر نباید دمید و اگر نمی‌توانیم آتش را خاموش کنیم کنار بکشیم تا دیگری کمک کند.

این چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: یکی از دلایل عقب ماندگی کشور، عقب ماندگی افرادی است که مسبب چنین اتفاقاتی می شوند. به هر حال امیدوارم همه چیز در شرایط مطلوبی حل شود ضمن این که تاسف می‌خورم از اتفاقی که برای آن خانم افتاد و برای نجفی هم ناراحتم که قرار است ایشان را به همین راحتی از دست بدهیم.

امکان توطئه علیه نجفی وجود دارد

صفایی‌فراهانی در واکنش به صحبت های محسن رفیق دوست که اتفاق پیش آمده برای نجفی را توطئه می داند،{اینجا}، گفت: من اطلاع زیادی در این‌باره ندارم اما در طی این ۲۵ سال اخیر با توجه به اتفاقات مشابهی مانند اتفاقی که برای آقای مهاجرانی افتاد و مطالبی که درباره برخی از بیانات مسئولین گفته شده است، امکان توطئه نیز وجود دارد که به وضعیت عقب افتادگی کشور بر می‌گردد.

شاید آنهایی که نجفی با مفاسدشان برخورد کرد خواستند تلافی کنند

وی خاطرنشان کرد: نباید یک مدیر کارآمد را به این شکل از صحنه خارج کنیم و کامل از دست بدهیم. این هم نشان دهنده عدم عقلانیت و تفکر است، این قسم اتفاقات نه تنها بد است بلکه برای مدیریت کشور به دور از منطق و عقل است. نجفی با حضورش در شهرداری تهران مفاسد زیادی را آشکار کرد که البته به آن‌ها رسیدگی نشد و چیزی هم‌ گیر مردم نیامد یا با مشکلات برخورد نشد، اما از نظر من آن‌هایی که آسیب دیده بودند به نوعی خواستند تلافی کرده باشند و این فقط یک احتمال است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1398/03/24
خدایاشکرت همه شدن قاضی! مواظب خودت باش.
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اون بچه ای که نشسته پشت سیستم و کامنتای مردمو دستچین میکنه و هر چیزی که خوشش میاد رو چاپ میکنه؟؟ بچه اصلاح طلب؟ چرا میترسی کامنت منو بزاری؟ :) صفایی از خودتونه نه؟
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/03/24
جای جلاد و مقتول رو دارن عوض میکنن. مشکل کشور خود شما اصلاح طلب ها هستید
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1398/03/24
خدارو شکر هنوزم ادمای با انصاف داریم جای شکرش باقیه
United Arab Emirates
10:35 - 1398/03/24
کدوم مفاسد را اشکار کرد دروغ وتهمت وافترای برنامه ریزی شده علیه مردی پرتلاش و خدمتکزار که در دورانش تهران نفس کشید پس کو طرحهایی شما اصلاح طلبان برای تهرلن عاقبت تهمت وافترا مبشه همین یادت هست اقوی صفایی سردار گفت واگذارتون کردم بخدا
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/03/24
چرا اصلاحطلبان ، همه چیز را می خواهند توجیه کنند ؟!؟ حتی قتل ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟!؟؟!؟؟! نکنه اینها معصومند ؟!؟!؟؟!؟؟!!؟؟!؟؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/03/24
چقدر باتجربه بوده وحیف شد که ازدست دادید
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/03/24
از هرچه گفت غیر از اینکه این ادم جان زنی را گرفته اخه ادم حسابی ایشان قتل کرده انهم با اسلحه با تکرار چندین باره تهدید وعیره تو در فکر توطئه علیه ایشان هستی چون هم فکر وهم حزبی توست قتل را نادیده گرفتی البته از تو وامثال تو انتظار انصاف ومروت با توجه به سابقه وعملکردتان در گذشته حال نیست حداقل یک بار هم شده خدا را در نطر میگرفتی وقتل یک انسان را محکوم میکردی
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/03/24
واقعا چرا ما آتش به خرمن میزنیم
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/03/24
چشم اقای فراهانی ابشان چون مدیر ومدبر هستند ازاد بشند مسئولیت جدید بگیرند دوباره ازدواج گنند هر موقع هم اوصاع به ایشان تنگ امد ایندفعه با ار پی چی بزنند بکشند امثال تو ازش دفاع کنید ...
United Arab Emirates
11:00 - 1398/03/24
ایا اگر ازبستگان خودت هم به قتل رسیده بود همین نطر را داشتی خودت را لحطه بجایی پدر استاد بگذار کشور ما به افراد دلسوز وبه فکر ملت فقیر وبدبخت باشد نیاز دارد نه به کسی که ....
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/03/24
آهان اون خونها سس گوجه فرنگی بوده
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1398/05/30
شما ها نظرتان منفنی است پس گلوله دوم و چهار گلوله اضافی که با اون این خانم کشته شده حرفی نمیزنیدو دکمه پیراهنها کف زمین چرا به این,
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج