شاهرودی: فرهاد مجیدی زنگ‌ می‌زد هم نمی‌ماندم
۸۷۴۵۴۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۲
۵۹۳۹ 
رضا شاهرودی مربی سابق تیم امید توضیحاتی در مورد دلایل جدایی اش از تیم پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان مربی تیم را ارائه داد.

ورزش سه: رضا شاهرودی مربی سابق تیم امید توضیحاتی در مورد دلایل جدایی اش از تیم پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان مربی تیم را ارائه داد.

تیم امید ایران در مرحله اول انتخابی المپیک 2020 با سرمربیگری زلاتکو کرانچار در گروهش به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به عراق که در دیدار سوم مقابل ایران به تساوی بدون گل دست یافت، دوم شد ولی درنهایت موفق شد جواز صعود به مرحله دوم بازی ها که دی ماه در تایلند برگزار خواهد شد را کسب کند.

شاهرودی: فرهاد مجیدی زنگ‌ می‌زد هم نمی‌ماندم

با این حال دوم شدن تیم امید، مخالفت هایی را برای ادامه حضور کرانچار به وجود آورد و این مربی قراردادش توسط فدراسیون فسخ شد.

پس از اینکه تمام گزینه های مدنظر فدراسیون یکی یکی تیم های دیگر را برای آینده خود انتخاب کردند، طی روزهای گذشته سرانجام فرهاد مجیدی به عنوان گزینه جانشین کرانچار انتخاب و حضورش روی نیمکت تیم امید نهایی شد.

پس از انتخاب مجیدی، مسئله بعدی این بود که آیا سهراب بختیاری زاده و رضا شاهرودی دو دستیار سابق مربی کروات حاضر به همکاری با مجیدی که در رده ملی سابقه کمتری نسبت به آنها دارد، می شوند یا خیر که در نهایت روز گذشته به صورت رسمی اعلام شد این دو چهره از تیم امید جدا شده اند.

رضا شاهرودی مربی سابق تیم امید در تیم امید حرف هایش در مورد دلیل جدایی را اینگونه آغاز کرد:« حمید خان (حمید استیلی) دیروز با من صحبت کرد تا با تیم ادامه دهم ولی من هر چه با خودم فکر کردم و بالا پایین کردم، دیدم نمی شود. هر کسی بالاخره حق تصمیم گیری دارد. من هم تصمیم گرفتم جدا شوم.

برای من حمید استیلی خیلی قابل احترام است. ممنونم که من مدنظرش بودم ولی در نهایت به دلایلی که نمی خواهم به صورت واضح در مورد آنها صحبت کنم، تصمیم بر این گرفتم تا نباشم. امیدوارم اما بعد از 44 سال یک اتفاق خوب برای فوتبال ما بیافتد و تیم امید به المپیک برسد.»

رضا شاهرودی در واکنش به این سوال که آیا حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت سرمربیگری تیم دلیل اصلی اش برای جدایی بوده است، می گوید:« فرهاد مجیدی ما زمانی که تیم ملی بودیم و در مقدماتی جام جهانی 1998 توسط آقای مایلی کهن به تیم ملی دعوت شده بود، سنی نداشت و فقط همین را می توانم بگویم.

آنجا، هم به من و هم تمام بازیکنان تیم ملی احترام می گذاشت. برای او آرزوی موفیت می کنم امیدوارم این اتفاق بیافتد و بعد از 44 سال به المپیک برسیم. بازیکنان خوبی با پتانسیل بالا داریم.»

دستیار سابق زلاتکو کرانچار در واکنش به این دیدگاه که حمید استیلی اعلام کرده، بختیاری زاده و شاهرودی به دلیل پیشنهادهایی که داشتند، با تیم امید ادامه ندادند، بیان کرد: « بالاخره ما پیشنهاد داشتیم و بعدا در این مورد صحبت می کنیم ولی در درجه اول موضوع همکاری نکردن ما است و دیروز هم با حمید خان در این مورد صحبت کردم و گفتم نمی توانم. به هر حال ما مربی هستیم و در آینده این پیشنهادها را بررسی می کنیم.»

از شاهرودی در این رابطه پرسیدیم که آیا فرهاد مجیدی با او تماسی برای ادامه همکاری با تیم امید داشته یا خیر که او تاکید کرد: « نه فقط در این مدت با حمید استیلی صحبت کردم و در مورد تصمیمم با او صحبت کردم. فرهاد مجیدی تماسی با من نداشت ولی اگر تماس هم می گرفت باز هم تصمیمم همین بود.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1398/03/25
دارندگی برازندگی اقای مجیدی اسپانیا دوره دیده اگه زرنگ بودی میتونستی زیر دستش کار یاد بگیری
پاسخ ها
پرسپولیس کبیر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
اولا که آقای مجیدی پاشو از امارات اونورتر نذاشته،دوما از موقع خدافظیش تا الان دوسال نشده اسم خودشو گذاشته مربی،سوما فرهاد مجیدی اگه مربی بود که از باشگاه کیسه پرتش نمیکردن بیرون.
راننده تریلی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
زرشک
برانگُه گُه ایران
United Arab Emirates
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
داره میمیره لنگی بدبخت ، صمد آقا هم قبل مارادونا به تو پلاستیکی محلشون ارادت خاصی داشت ، مایلی که عقل درست درمونی نداشت و انتخاب یک بی مغز مثل مایلی شده ملاک این بی مغز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
مجیدی چند سال تو راپید وین اتریش بازی کرده پس نگو که پاشو از امارات بیرون نذاشته
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
در جواب پرسپولیس کبیر:فرهاد دوره مربیگریشو اسپانیا دیده چه ربطی به بازیش تو امارات داره؟ بعدشم شاهرودی ک همون اماراتم نرفت
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1398/03/25
دمت گرم رصامالدینی باتعصبب
ولا بدور از تعصب میگم ولی مجیدی گزینه مناسبی نبود.
پاسخ ها
ممد دانیالی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
مشخصه بدون تعصب گفتی هه
Iran, Islamic Republic of
06:40 - 1398/03/25
به درک تازه افتخارتم باشه که با فرهاد کار کني کجای این فوتبال بودی آخه خخخخخخ
پاسخ ها
راننده تریلی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
مجیدی چه رزومه ایی داره آخه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
عمو جان چند سالته
Romania
06:57 - 1398/03/25
سلام بابا زضا مالدینی کجا فرهاد مجیدی کجا
Iran, Islamic Republic of
07:17 - 1398/03/25
فشار بهتون می اومد دستیار کسی باشید ک از نظر سنی از شما پایینتر بود و از شما بهتر سرمربی گری می کند . شما هیچوقت سرمربی نمیشید چون لیاقت این کار رو ندارید.
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/03/25
برای آقا رضا زشته که زیر دست فرناز کوچلو کار کنه
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1398/03/25
نه تو رو خدا خواهش می کنم بمون!
برو چاقال آخه چاقال نه اینکه تو ببین تو خیلی رزومه ی موفقی داری؟
عقده ای برو به پیشنهادات فکر کن
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/03/25
اینکه شاهرودی میگه وقتی ماتیم ملی بودیم وبعدفرهاداومدی مقدارخنده داربه نظرمیرسه وضعف شاهرودی نشون میده اولااینکه شمازمان مایلی کهن به هزارالتماس اومدی بعدشم شمامگه اون موقع چندتابازی ملی داشتی اخه جدای ازاین حرفهااقای شاهرودی اینکه شمامساعل ملی بزاری کناربخاطراینکه نمیدونم به کجات فشاراومده خیلی بزدلانه اس
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
بعد از اخراج از تیم امید در آینده خواب نیکمت استقلال هم نمیبینه با این کار فقط خودش را خراب کرد
تاج کبیر.‌دوقهرمانی آسیا دو نایب قهرمانی و چهارفینال آسیا
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/03/25
ادبیات ی لنگی. خودتو بامجیدی مقایسه میکنی؟ هرچی هس کارنامش از تو بهتره. مدارک A فیفا رو هم داره. توچی؟ تویی ک مدرک مربیگری هم نداری ب چ حقی مربی تیم ملی بودی؟ با لابی؟ هه.
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/03/25
آره از تیم محله ی ما پیشنهاد داری.جمع کن کوره
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/03/25
اصلا معلوم نیست به چه دلیلی مجیدی مربی تیم امید شده کسی که معلوم نیست از پس این کار بر بیاد فقط آینده همه چیز را روشن خواهد کرد در ضمن حق با شاهرودی است شاید با هم راحت نیستند مجیدی در تیم ملی سابقه خیلی کمی دارد و فعلا به درد تیم ملی امید نمی خورد باید از نوجوانان آن هم در باشگاه نه در تیم امید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج