اصابت کاتیوشا به منطقه‌ای در بغداد تکذیب شد
۸۷۴۵۶۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۳
۹۳۰۹ 
منابع رسمی، خبر برخی رسانه ها مبنی بر اصابت یک گلوله کاتیوشا به منطقه الجادریه بغداد (و نزدیک سفارت آمریکا) را تکذیب کردند.

ایرنا: کمیته امنیت بغداد بامداد شنبه با صدور اطلاعیه، اخبار منتشر شده در برخی رسانه های محلی و نیز سعودی مبنی بر اصابت یک گلوله کاتیوشا به یک منزل مسکونی در منطقه الجادریه در قلب بغداد و همجوار با منطقه سبز محل استقرار نهادهای دولتی عراق و نیز سفارت آمریکا را نادرست خواند و آن را تکذیب کرد.

محمد الربیعی رئیس این کمیته به خبرگزاری سومریه نیوز گفت که هیچ رخداد امنیتی از جمله افتادن گلوله کاتیوشا در بغداد و یا روی یک منزل مسکونی اتفاق نیفتاده است.

اصابت کاتیوشا به منطقه‌ای در بغداد تکذیب شد

برخی منابع محلی و سعودی ساعتی پیش، خبر از انفجار یک گلوله کاتیوشا روی یک منزل مسکونی در منطقه الجادریه داده و در عین گفته بودند که این حمله خسارتی دربرنداشته است.

دولت عراق بویژه در هفته های اخیر بارها نسبت به انتشار اخبار نادرست امنیتی و یا بزرگنمایی حملات تروریستی با هدف بی ثبات کردن کشور و یا ایجاد فتنه از سوی طرف های ثالث برای وارد کردن عراق به درگیری های منطقه ای هشدار داده است.

ناظران مسائل عراق، با اشاره به اقدامات تحریک آمیز هفته های اخیر آمریکا از جمله ادعای هدف قرار گرفتن سفارت و یا پایگاه های خود در عراق از سوی گروههای مقاومت اسلامی و نیز بیرون بردن موقت برخی کارکنانش از خاک عراق و همراهی جریان سعودی با این عراق هراسی ها، افزایش فشار بر دولت عراق برای همراهی با سیاست های ضد ایرانی از یکسو و گسترش مداخلات و بهانه تراشی برای تحریم و تضعیف گروههای مقاومت عراق از سوی دیگر را از جمله اهداف واشنگتن ذکر می کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Luxembourg
05:41 - 1398/03/25
دولت عراق با هماهنگی آمریکا خواستار تکذیب حمله شده تا نیروهای امنیتی عراق موضوع را پیگیری کنند ..حمله حقیقت داره و آمریکا در جریان رسانه‌ای نشدن خبر قرار دارد ..
Luxembourg
05:44 - 1398/03/25
حمله واقعی بوده دولت عراق با هماهنگی آمریکا از انتشار خبر جلوگیری کرده ولی نیروهای امنیتی عراق و امریکا مشترکا موضوع را پیگیری می‌کنند...قدمی دیگر در جدایی دولت عراق از ایران و نزدیک شدن به آمریکا برداشته‌شد
France
06:55 - 1398/03/25
شاید در اینده نه چندان دور تایید شود.!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج