افشارزاده: اظهار نظر افتخاری بی‌تقوایی است
۸۷۴۶۹۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
۸۹۳۶ 
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت:من به احدی اجازه نمی‌دادم به جای من نامه ای را امضا کند ضمن آنکه باشگاه دبیرخانه داشت و روی همه نامه ها و امضاهایی که صورت می‌گرفت نظارت می‌کرد.

خبرگزاری فارس: بهرام افشارزاده در خصوص محرومیتی که سید رضا افتخاری و صادق ورمزیار با آن مواجه شده اند و همچنین اظهارات افتخاری مبنی بر اینکه ورمزیار در زمان افشارزاده هم همین کار را انجام می‌داد گفت:اصلا چنین اتفاقی در زمان مدیریت من در استقلال صورت نگرفت. این اظهارات بی تقوایی است! من به احدی اجازه نمی‌دادم کسی به جای من نامه ای را امضا کند ضمن آنکه باشگاه دبیرخانه داشت و خانم فخرایی روی همه نامه ها و امضاهایی که صورت می‌گرفت نظارت می‌کرد.

وی در خصوص مطالبات پروپیچ از استقلال که در زمان وی جذب شده است گفت: ما در آن زمان پولی نداشتیم که به پروپیچ بدهیم. ما در آن زمان بیش از 6-7 مربی را آوردیم و مطالباتشان را پرداخت کردیم ولی در مورد پروپیچ پولی نداشتیم.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/03/25
ببخشیــد آقای باتقـــوا!!!
یکی تون از یکی تون با تقـواترید، البته دزدتر
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/03/25
مدیریت ایشون شاهکار بود
Iran, Islamic Republic of
05:55 - 1398/03/26
افشارزاده و افتخاری و فتحی هر سه نفر شون به استقلال خیانت کردن و شرف خودشون و به وزیر ورزش فروختن،تمام مشکلات استقلال از این سه نفره با خطیر بیشرف،زمان خیانت انها رو ثابت میکنه،کسی نیست به این اقایان بگه وقتی عرضه نداشتید پول بازیکن و تهیه کنید چرا مسؤلیت قبول کردید؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج