دزدیده شدن مرموز یک نوزاد در بیمارستان
۸۷۵۳۹۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
۹۶۶۵ 
نخستین ساعات بامداد چهارشنبه 14 خرداد نوزاد پسری در یکی از بیمارستان‌های غرب استان تهران به دنیا آمد. پس از انجام مراحل مقدماتی، نوزاد به بخش نوزادان و مادرش نیز به اتاقی چهار تخته منتقل شد.

ایران نوشت: نخستین ساعات بامداد چهارشنبه 14 خرداد نوزاد پسری در یکی از بیمارستان‌های غرب استان تهران به دنیا آمد. پس از انجام مراحل مقدماتی، نوزاد به بخش نوزادان و مادرش نیز به اتاقی چهار تخته منتقل شد.

اما حدود 18 ساعت بعد از به دنیا آمدن آراد کوچولو در حالی که پسرک تازه شیر خورده و در تخت کوچکی کنار مادرش به خواب رفته بود زنی جوان با لباس سفید پرستاری وارد اتاق شد.

مادران حاضر در اتاق به تصور اینکه وی پرستار شیفت جدید است و برای بردن نوزادان آمده واکنش خاصی نشان ندادند اما آن زن تخت به تخت بالای سر مادران رفت و پس از بررسی وضعیت آنها، نوزادان را نیز مورد معاینه قرار داد.

پرستار ناشناس وقتی بالای سر مادر «آراد» رسید قنداق نوزاد را باز کرد و ناگهان با حالتی نگران گفت: «ناف بچه خونریزی کرده و لازم است در اتاق نوزادان ویزیت شود. من با دکتر صحبت می‌کنم و چند لحظه دیگر بچه را می‌برم.»
مادر «آراد» نگران شده بود اما زن پرستار به او اطمینان داد مشکل جدی نیست و سپس بچه را با خودش برد اما دیگر نه از پرستار خبری شد نه از نوزاد.

پدر «آراد» با بیان این مطلب گفت: «حدود ساعت 9 و 30 شب همسرم تماس گرفت و گفت «آراد» را برای درمان به اتاق نوزادان بردند. اما 5، 6 دقیقه بعد در حالی که پشت گوشی گریه می‌کرد گفت که پسرمان را دزدیده‌اند. نمی‌دانم چطور خودم را به بیمارستان رساندم. آنجا جواب درستی به من ندادند من هم بسرعت به کلانتری رفتم و با یک مأمور به داخل بخش برگشتم.

ورودی بیمارستان تا رسیدن به بخش زنان و زایمان سه گیت مخصوص دارد و هیچ کسی بدون هماهنگی نمی‌تواند وارد شود. وقتی از مشخصات آن زن پرسیدم هیچ‌کسی او را نمی‌شناخت اما نمی‌دانم چگونه براحتی وارد اتاق شده است. با شروع تحقیقات پلیسی مشخص شد یکی از

دوربین‌های بیمارستان، چهره آن زن را ثبت کرده بود. پلیس و دستگاه قضایی پیگیر پرونده ما هستند و روند تحقیقات در حال انجام است.»

مرد جوان ادامه داد: «حال همسرم خوب نیست و هر روز کنار وسایل پسرم گریه می‌کند. پرونده در دادسرای شهرک شاهد شهریار در دست رسیدگی است و پلیس نیز پیگیر موضوع است اما در جریان جزئیات تحقیقات نیستم. فقط امیدوارم هر چه زودتر تحقیقات به نتیجه برسد و پسرمان پیدا شود.»

بازداشت مظنونان

سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران نیز به خبرنگار «ایران» گفت: «تاکنون چند مظنون در این پرونده تحت بازجویی قرار گرفتند اما با توجه به اینکه تحقیقات ادامه دارد براساس دستور دادستان نمی‌توانیم جزئیاتی از این پرونده را فاش کنیم.»بنا بر پیگیری خبرنگار ما، این پرونده با دستور ویژه حمید عسگری‌پور، دادستان عمومی و انقلاب غرب استان تهران(شهریار) با جدیت در حال پیگیری است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1398/03/27
من در این بیمارستان پرستارم
پاسخ ها
رویا
United States
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
عجب جای گندی کار میکنی متاسفانه
avaanis
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خب چه خبـــــــــر؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
خب بقیش
تهرانی
Hong Kong
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
منم یک بار از جلو بیمارستان رد شدم
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1398/03/27
بمیرم برای مادرش. چی میکشه الان
ان شاء الله به زودی پیدا بشه
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/03/27
چ شیر توشیری این بیمارستانها
ففط بلدن پول بگیرن.
درمان...وحفاظ نیس.
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1398/03/27
یعنی این بیمارستان آنقدر بی درو پیکر بوده که نوزاد بهمین راحتی می برن پس چکار بایستی کرد
Netherlands
09:42 - 1398/03/27
سلام ان شاءالله چشم مادر به دیدن محدد نوزادش روشن شود متاسفانه سالها پیش مسیولین بیمارستانی در تهران پس لز زایمان خواهرم اطلاع دادند نوزاد ایشان مرده به دتیا آمده است درحالیکه خواهرم میگوید صدای گریه نوزاد پسرش را شنیده است تاسف بار تر اینکه هیچکاه حسد نوزاد را عم به والدین تحویل نداده اند بیش از ۲۵ سال از انزمان میگذرد خواهرم هنوز منتظر دیدن کاظم است
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/03/27
ان شاءالله آن نوزاد عزیز هر چه سریع تر پیدا و چشم پدر _ مادرش به دیدن فرزند خود روشن بشه . آن دزد حرامزاده را هم اشد مجازات کنید . بیمارستان نباید بی در و پیکر و بی صاحب باشد . متاسفم .
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/03/27
الهی بمیرم بیچاره مادرش...گریه ام در اومد.
United Arab Emirates
12:26 - 1398/03/27
ریاست بیمارستان و حراست بیمارستان باید جوابگگگگگووو باشند .جای پدر بچه بودم اونجا را آتش میزدم
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/03/27
انشالله به حق علی بزودی زود پیدا شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
انشاءا.‌‌‌..به حق پنج تن ع هر چه زودتر پیدا بشه انشاءا...آی خدا.طفلکی پدر و مادرش چه می کشند.خدایا.بیمارستان هم کوتاهی کرده؟ شدیدا.بی وجدان دزد.
پویا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
به حق علی؟؟!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
ان شاالله
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/03/27
یعنی بیمارستان اینهمه بی درو پیکر که هرکس لباس پرستاری پوشید براحتی میتونه وارد بشه و هر کاری که میخواد انجام بده
پس این انتظامات و گیتهایی که گذاشتن واسه چیه ؟
بدون کنترل راهش دادند رفته داخل
این غیرممکنه
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1398/03/28
خدا لعنت کنه این دزد کثیف رو
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1398/03/28
وای خدا
این مدلیشو دیگه ندیده بودیم
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1398/03/28
امیدوارم هر چه زودتر پیدا بشه تا به سرنوشت من و خواهر دوقلوی بیچاره ام دچار نشه الآن ۳۶ ساله که ازش خبر نداریم.... مادر و پدرم به امید دیدنش از دنیا رفتند ... این فقط کوتاهی مسئولین بیمارستانه و بس
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/03/29
رئیس بیمارستان باید محا کمه شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج