ناصری: قالیباف بخت ریاست‌جمهوری ندارد
۸۷۵۵۴۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
۶۲۵۰ 
عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از زمانی که قالیباف بحث نواصولگرایی را مطرح کرد، به نظر می‌رسید ایشان دارند با رویکردی جدید وارد انتخابات 98 می‌شوند. ضمن اینکه آقای قالیباف با مشارکت در همه‌ انتخابات ریاست جمهوری از سال 84 به این سمت و نیز انتخابات 88 به یک جمع‌بندی درستی رسیده که بخت ریاست جمهوری ندارد.

انتخاب: محمدباقر قالیباف در پیامی ویدئویی از «جوانان انقلابی» خواسته است تا در انتخابات پیش روی مجلس به میدان بیایند و خود را در معرض رقابت قرار دهند. او از همه کسانی که خودشان یا در میان آشنایان و دوستان کسی را دارای صلاحیت و آمادگی برای انتخابات می‌دانند، دعوت کرده تا در یک سامانه اینترنتی ثبت نام کنند.

عبدالله ناصری، عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات درباره این فراخوان انتخاباتی قالیباف گفت: خبر‌هایی که مطرح است دال بر این است که ایشان فعال بوده و سفر‌های استانی داشته اند و بعضا سفر به خارج از کشور نیز داشته اند. از طرفی این گونه که معلوم است ستاد‌های انتخاباتی را شکل داده اند. در واقع کار را به صورت نیمه رسمی شروع کرده و عموم نیرو‌ها هم همان نیرو‌های همراهشان در دوره شهرداری هستند.

ناصری ادامه داد: از زمانی که ایشان بحث نواصولگرایی را مطرح کرد، به نظر می‌رسید ایشان دارند با رویکردی جدید وارد انتخابات 98 می شوند و این انتخابات را نشانه گرفته اند. ضمن این که آقای قالیباف با مشارکت در همه‌ انتخابات ریاست جمهوری از سال 84 به این سمت و نیز انتخابات 88 به یک جمع بندی درستی رسیده که بخت ریاست جمهوری ندارد.

او ادامه داد: آقای قالیباف با توجه به 12 سال مدیریت شهر تهران و عموما کادرسازی و حتی ساختارسازی های فرهنگی و اجتماعی در شهرداری، زمینه‌ مشارکت در انتخابات در پایتخت را تشخیص داده اند و به خاطر این که رای ریاست جمهوری جناح اصولگرایی را برای خودشان منتفی می دانند، می خواهند برای مجلس زمینه سازی کنند.

این تحلیلگر اصلاح طلبی ادامه داد: آقای قالیباف در انتخابات اول خود در سال 84 با یک رویکرد نسبتا مدرن تری با ستاد‌های انتخاباتی اصولگرایان به میدان آمد و هزینه های زیادی کرد و جوانان زیادی را به خود جذب کرد البته همین سال 84 یکی از پاشنه آشیل‌های جدی خودش بود. من معتقدم تشخیص آقای قالیباف در اقبال به جوانان در انتخابات چه مجلس و چه ریاست جمهوری رویکرد درستی است و با توجه به منابع مالی خوبی که ممکن است تیم آقای قالیباف در اختیار داشته باشند و با توجه به بحران بیکاری و سردرگمی جوانان حتما اقای قالیباف در شبکه سازی اجتماعی جوانان موفق خواهند بود. حال باید دید که اصولگرایان چه تصمیمی می گیرند ائتلاف می کنند یا خیر. هنوز این موضوع مشخص نیست.

ناصری افزود: این یک واقعیت است که در انتخابات 98 هر دو جریان سیاسی باید یک بازنگری در سازمان بندی گذشته انجام دهند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی درباره احتمال تلاش قالیباف برای ایفای نقش لیدری در میان اصولگرایان گفت: این احتمال وجود دارد. با توجه به تضعیف موقعیت امسال آقای لاریجانی در درون جبهه اصولگرایی و اقداماتی که آقای احمدی نژاد و تیمشان علیه لاریجانی انجام دادند، چنین احتمالی وجود دارد.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1398/03/27
قالیباف بعدازاینهمه تلاش،به بخت سیاه اعتقادی ندارد!
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/03/27
اتفاقا احتمالش زیادتر از کاندید شماست
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/03/27
صددرصد رئیس جمهور عزیز آینده است ان شاا...
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1398/03/27
قالیباف بازنده همیشگی انتخاباتها بوده و هست
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/03/27
جون خودتون
نظرات تون را به نام تحلیل به خورد مردم میدید
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/03/27
آقای قالیباف به نسبت سایرمدیران درادوارگذشته چه دربین اصولگرایان وچه دربین اصلاح طلبان موفق تر ومدیرخیلی کارآمدتری بودند. اهل سیاسی کاری هم نبودند.
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/03/27
مردم نادان با این وضعیت اقتصادی و گرانی دارند چوب اعتمادشان را به وعده های پوچ اصلاحطلبان دو چهره می خورند ؟!!!!؟؟؟؟.؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟همان ۴ درصدی ها ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/03/27
خوشبختانه تمایل به خدمت در بین مدیران این کشور فوران می کند ولی آنچه در بین خلق اله وجود دارد ضرب المثل معروف است :
مرا به تو امیدی نیست شّر مرسان
این دوست عزیز و عاشق مناصب کلیدی از دو همرزم خود یاد بگیرد که وقتی اقبال عمومی را ندارد برود ولایت با سرمایه عظیمی که به جز پًر رویی است خوش بگذراند
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/03/27
مطمن باشین درحال حاضر تنها مدیری که میتونه به وضعیت کنونی حرج و مرج بازار سرو سامان بده دکتر قالیباف هست اگه کس دیگه ای دارین مطرح کنید
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/03/27
کی گفته ؟ قالیباف بختش با یاست جمهوری بافته شد
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/03/27
قالیباف سر سوزنی اعتبار ندارد.
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/03/27
بخدا که دیگر شما جایی دردل مردم ندارید
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/03/28
منکه به شدت پشیمانم که چرا رای بهش ندادم
اگه بیاد دیگه اشتباهم رو تکرار نمیکنم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج