بخشش محکوم به قصاص در گلستان
۸۷۵۶۸۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
۳۷۳۷ 
با گذشت اولیای دم، یک محکوم به قصاص در گلستان بخشیده شد، این دومین محکوم سال جاری این استان است که فرصت زندگی دوباره پیدا می کند.

ایرنا: با گذشت اولیای دم، یک محکوم به قصاص در گلستان بخشیده شد، این دومین محکوم سال جاری این استان است که فرصت زندگی دوباره پیدا می کند.

رییس کل دادگستری گلستان با اعلام این خبر اظهار داشت: ۱۴ سال پیش در دعوای ۲ دوست، یک نفر به قتل رسید که پس از دستگیری قاتل و به درخواست خانواده مقتول، حکم قصاص در دادگاه صادر و پس از تایید دیوان عالی کشور در نوبت اجرای حکم بود.

به گزارش روز دوشنبه دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار داشت: با توجه به پشیمانی محکوم و با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف نوکنده و معتمدین، خانواده مقتول از حق شرعی و قانونی خود گذشتند و قاتل را بخشیدند.

وی اظهارکرد: این دومین محکوم به قصاص بوده که از ابتدای امسال در گلستان بخشیده شد.

رییس کل دادگستری گلستان گفت که پارسال و با وساطت و میانجیگری ریش سفیدان و بزرگان طوایف و گروه ها در استان، ۲۲ قاتل از قصاص نجات یافتند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
France
00:57 - 1398/03/28
این انصاف نیست ، خانواده مقتول تحت تاثیر شرایط و جو موجود قرار میگیرند ، اگر کسی شما رو بکشه و اون دنیا نظاره گر باشید از حق قصاص قاتل خودتون میگذرید .
France
00:59 - 1398/03/28
حداقل اسم دوست رو حذف کنید ،
تو بدترین شرایط هم مگه میشه کسی دوست خودشو بکشه
پاسخ ها
پرستش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
بله میشه چطور برادر به برادر رحم نمیکنه و میکشه دوست هم دوستش را میکشه این شده زندگی ما ملت مظلوم ایران که همه دیووونه شدن چه جوان چه پیر متاسفم
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1398/03/28
خدا خیرشون بده که یه خانواده دیگه داغدار نشد
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1398/03/28
این قاتلان خوش شانس تا زمانی که گروه سازش هست راحت آدم بکشند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج