شرط جریمه نشدن خودروها در طرح جدید ترافیک
۸۷۶۰۰۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۹۵۹۳ 
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بااشاره به اجرای طرح ترافیک جدید از ابتدای تیر ماه در تهران، از فرصت یکماه پلیس به کسانی که بدون شارژ حساب شهروندی خود وارد محدوده طرح میشوند خبر داد.

ایسنا: سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در حاشیه نهمین جلسه پویش ملی حمل و نقل پاک شهرداری های سراسر کشور و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح ترافیک جدید ازابتدای تیر ماه در تهران آغاز خواهد شد، گفت: این موضوع در شورای ترافیک و حمل و نقل تهران مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد و به طور قطع نیز اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: مشکل اساسی شهر تهران استفاده بیش از حد از خودروهای شخصی است که باعث شده ترافیک های سنگینی را در تهران شاهد باشیم، طبیعتاً برای کاهش این معضل نیاز است که همکاری مردم را داشته باشیم و در کنار همکاری مردم نیز برنامه های جدید برای این که میل به استفاده از خودروهای شخصی کاهش پیدا کند را نیز در دستور کار قراردهیم.

شرط جریمه نشدن خودروها در طرح جدید ترافیک

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: به دلیل اینکه مردم حدود ۱۴ سال از طرح زوج و فرد استفاده و تردد کردند در این طرح جدید ملاحظاتی مانند ۲۰ روز رایگان در هر فصل دیده شده است. بنابراین جای نگرانی نیست و همه دغدغه‌هایی که ممکن است مردم و شهروندان داشته باشند در این طرح دیده شده و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

سردار مهماندار تصریح کرد: در صورتی که ضرورت داشته باشد شهروندان می توانند با پرداخت نیمی از هزینه ، از خودروهایشان برای رفت و آمد در این محدوده ها استفاده کند .توصیه ما این است که برای اینکه کاهش هزینه برای شهروندان داشته باشیم حتما از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی در پایان گفت: اگر کسانی که وارد این محدوده می‌شوند کارت شهروندی خودشان را که در سامانه تهران من است شارژ نکرده باشند یک ماه فرصت دارند که این هزینه را که به شهرداری بدهکار شدند را پرداخت کنند و در صورت عدم پرداخت بعد از یک ماه، پلیس آنها را جریمه خواهد کرد و این فرصت یک ماهه حتی به کسانی که هزینه را پرداخت نکردند داده می شود تا مجبور نباشیم کسی را به علت ورود غیرمجاز جریمه کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/03/28
دردتون فقط درد پول .هست
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
خواهشا پلیس در پایان سال به مردم گزارش بدهد که طرح اینا چقدر آلودگی هوا را کم کرده و چقدر پول تو جیب اینا رفته ، لطفا پلیس شفاف سازی کند .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
قبلاً اعلام کردن تأثیری در آلودگی هوا نداره
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/03/28
همه چی باپول حل میشه..مملکت پولدارا..ومملکت پنج درصدیهاست ایران.
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/03/28
موضوع پس جیب مردم خالی کردن هست بگو.
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/03/28
چرااینجا به دنیا اومدیم...خیلی کارو کاسبی خویه...اینا هم ولکن مانیستن...هر روز یه بامبول
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/03/28
یعنی از آب هم کره می گیرند.عجب مسئولان مسئولی هستید شما
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/03/28
آگر راست میگن و دلشان برای مردم میسوزد فروش طرح ترافیک را متوقف کنید
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1398/03/28
هر روز با یک داستان جدید دست در جیب مردم میکنید.
کدامیک از طرح های شما به نفع مردم است؟
به بهانه آلودگی هوا طرحی ساختید و دست در جیب مردم میکنید.اگر طرح مریوط به آلودگی هواست؛ربطی به بالا و پایین و مرکز تهران ندارد؛چرا که هوا در حرکت است و راکد نیست که آلودگی در یک مکان جمع شود.
و اگر آلودگی مهم است؛چرا مردم باید آن را بخرند؟هر کس پول دارد؛وارد شدن برای وی اهمیتی ندارد و بازهم پیکان این ستم به افراد ضعیف برمیگردد.
هدف از اینگونه طرح ها آلودگی و ترافیک نیست؛بلکه کسب درآمدی است به نفع شهرداری جهت اختلاص بیشتر که در واقع هزینه اش را باید خودروسازان با اسقاط خودرو بپردازند که هیچکس آنها را ملزم نمیکند.
-
20:46 - 1398/03/28
دوبله وسوبله باید پول داد
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1398/03/28
بعلت ضعف مدیریت حالا هی تکرار میکنند 20 روز رایگان پس روی تابلو عبور آزاد هم بنویسید عبور رایگان
United Arab Emirates
00:19 - 1398/03/29
برو‌با با با این طرح من در آوردی ۰ اشتباه است و بس
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1398/03/29
این طرح شکست خورده است چون مردم در بیست روز اول که رایگان است سهمیه خود را استفاده خواهند کرد و ترافیک زیادی ایجاد خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/03/29
اگر شما عرضه داشتید از سالها پیش ناوگان شهری را طوری تقویت می کردید که دیگر کسی بسمت خرید و استفاده از خودرو شخصی نرود. در شما کاهش درآمد جیبی استه نه ترافیک خیابانها!!!!
United States
12:36 - 1398/03/29
شکایت پلیس درباره اجرا نشدن این طرح چی شد پس؟! بلوف بود؟!
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1398/03/31
طرح مسخره
فقط جیب خودشون پر میشه و بس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج