بلا حدید: به ریشه‌های عربی خود می‌بالم
۸۷۶۳۳۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
۸۲۱۲ 
«بلا حدید»، مانکن مشهور آمریکایی در پی موجی از انتقاد به دلیل انتشار عکسی در اینستاگرام که از دید برخی توهین به امارات متحده عربی و عربستان سعودی بود، عذرخواهی کرد.

برترین‌ها: «بلا حدید»، مانکن مشهور آمریکایی در پی موجی از انتقاد به دلیل انتشار عکسی در اینستاگرام که از دید برخی توهین به امارات متحده عربی و عربستان سعودی بود، عذرخواهی کرد.

«بلا حدید»: به ریشه‌های عربی خود می‌بالم

خانم حدید این عکس را از پشت پنجره فرودگاه به گونه ای گرفته که گویی پایش را روی دم هواپیماهای امارات متحده عربی و عربستان سعودی گذاشته است.

برخی با دیدن این عکس از اینکه او پایش را روی پرچم این کشورها گذاشته ابراز ناراحتی کردند و آن را اقدامی نژادپرستانه و توهین آمیز خواندند.

«بلا حدید»: به ریشه‌های عربی خود می‌بالم
عکسی که بلا حدید بر اینستاگرام پست کرد و جنجال برانگیز شد

بلا حدید در یک نوشته مفصل که بر اینستاگرام و توئیتر پست کرده از انتشار این عکس عذرخواهی کرد و آن را یک اشتباه خواند.

او گفت هرگز قصد ندارد کسی را با پست هایش برنجاند و یا نفرت پراکنی کند به ویژه کسانی که «از فرهنگ زیبا و نیرومند» خودش هستند.

خانم حدید تأکید کرده که به فرهنگ و ریشه های عربی خود می بالد و به تمامی «خواهران و برادرانش» در سراسر دنیا احترام می گذارد.

بلا حدید، دختر «یولاندا فان دن هریک» مانکن هلندی-آمریکایی و «محمد حدید»، چهره بانفوذ توسعه املاک است که متولد فلسطین و آمریکایی است. آقای حدید سال ۲۰۱۴ با «شیوا صفایی» بازیگر و مانکن ایرانی‌تبار وارد رابطه شد.

«جی جی حدید» دختر دیگر محمد حدید نیز از مدل های شناخته شده و موفق در دنیا است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/03/29
ببال تا می تونی ببال
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/03/29
همه به ریشه و ملیت خود میبالند و آنرا بهترین میدانند . سری به جنگلهای آمازون و یا قبایل آدمخوار آفریقا بزنید و پای صحبتشان بنشینید . دقیقا همین ها را از آنها نیز خواهید شنید .
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/03/29
پاسخ ما به هر کسی که به نژاد خودش افتخار
میکنه، چه عرب و چه عجم:
انقدر افتخار کن تا افتخاردونت از ته جر بخوره و پاره بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج